Vodafone

Vodafone Numara Taşıma Kampanyası

Vodafone Numara Taşıma Kampanyası 2023; Son zamanlarda en uygun kampanya ve tarifeler numara taşımada kullanılmaktadır. Uygun kampanya tarifeleri ile son zamanlarda sıkça tercih edilen operatörlerden biri de vodafone dur. Vodafone yaptığı kampanya paketleri ile abone sayısını hızlı şekilde yükseltmektedir. Özellikle hattını taşıyan kişilere numara taşıma kampanyası ile hem sürpriz hediyeler ve bol bol GB hediye etmektedir.

Hattınızı Vodafone taşımak istiyorsanız Vodafone numara taşıma kampanyası ile neler kazanabileceğiniz sizlere bu yazımızda detaylı olarak anlatmaya çalışacağım. Hattını başka operatörlere isteyen kişilerin genelde cazip numara taşıma kampanasını takip ettiklerinden sizlere için Vodafone numara taşıma kampanyası detaylı olarak inceledik.

Vodafone Faturasız Ek Konuşma Dakika Paketleri

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2023

Vodafone numara taşıma kampanyası ile bedava internet, blutv aboneliği ve bir çok indirimlerden yararlanabilirsiniz. Numara taşıma kampanyası ayrıca yeni hat alan abonelerde dahildir. İnternet üzerinden hem numara taşıma hemde yeni hat alımlarında evinize ücretsiz teslimat ve bedava sim kart seçenekleri bulunmktadır.

Vodafone Numara Taşıma Bedava İnternet Kampanyası

Hem numara taşıma hem de yeni hat alımlarında geçerli olan bu kampanyada Seçeceğiniz Red ve Redli Genç tarifelere özel ilk ay 20 GB, Uyumlu ve Uyumlu Genç tarifelere özel ilk ay 10 GB internet hediye edilmektedir. Hattınız aktif olduktan sonra Vodafone bedava internet almak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak hediyelerim bölümünden 20 GB hediye internetinizi alabilirsiniz.

Hattını Vodafone taşıyan aboneler Vodafone yanımda uygulamasını telefonuna indirip kullanıcı girişi yaptıklarında ek 10 GB bedava internet kazanırlar. Vodafone’a numarasını taşıyan ya da yeni hat alan tüm yeni Vodafone müşterileri 6 ay boyunca Hediye Çarkında bedava internet garantisi.

Vodafone Red’lilere 12 ay hediye BluTv üyeliği

Vodafone numara taşıma kampanyası kapsamında 12 ay boyunca bedava blutv aboneliği hediye. Yerli yabancı film ve diziler, BluTV özel yapımları, S Sport kanalları ile Premier League, Bundesliga, Formula 1 ve daha birçok içeriğin yer aldığı Türkiye’nin İnternet Televizyonu BluTV şimdi Red25, Red30 ve Red40 tarifelerine gelenlere 12 ay boyunca ücretsiz.

Hattını Taşıyan Faturalılara Vodafone TV Hediye

Hat taşıma kampanyası ile beraber faturalı hatta geçen Vodafone abonleri 12 aylık taahhüt vermeleri halinde 12 ay boyunca Vodafone TV ücretsiz olarak izleme hakkı elde edecekleridir. Numara taşıma sonrası Vodafone TV tüm faturalı Vodafone abonelerine ücretszidir.

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi

Vodafone Numaraya Taşıyana Whatsapp’tan Sınırsız Konuşma

Vodafone Freezone tarifelerindeki sınırsız whatsapp özelliğine artık sesli ve görüntülü konuşmalar da dahil! İnternetinizden yemeden sevdiklerinizle sınırsız görüntülü konuşabilin diye siz de dilediğiniz Vodafone Freezone tarifelerinden birini seçin, sizi hiç uğraştırmadan hattınızı istediğiniz yere ücretsiz teslim edelim.

Vodafone Red’lilere İspark’ta Park Etmek Ücretsiz!

İstanbul’da yaşayan Vodafone müşterileri arabaları ile dilekleri yerde bulunan İşpark park etme ücretsiz. İSPARK’a ait yol üstü otoparklarda tek seferde günde 2 saat ya da bariyerli otoparklarda tek seferde günde 3 saat aracınızı ücretsiz park edebilirsiniz.

Online’a Özel ilk 3 Ayında %15’e Varan İndirim

Sadeve Vodafone.com.tr sitesi üzeirnden numara taşıma ve yeni hat alımı başvurusu yapan müşterileri büyük indirim.

Sadece Online başvurularda bütün faydalara ek ilk 3 ayınızda %15 indirim hediye. Siz de indirimli tarifelerden birini seçip başvurunuzu tamamlayarak evinizin rahatlığında Vodafone’a geçiş yapın, ilk 3 ayınızda %15 indirim avantajından yararlanın. Üstelik sizi hiç uğraştırmadan hattınızı istediğiniz yere ücretsiz teslim edelim. Dilerseniz de hattınızı istediğiniz mağazadan kendiniz teslim alabilirsiniz.

Otovınn’da Ücretsiz Araç Yıkama

Vodafone numara taşıyan müşteriler arabalarını ücretsiz olarak yıkatıyor. Vodafone Red tarifelerine gelin, 81 ilde Otovınn şubelerinde araç yıkama ve nano gümüş dezenfeksiyon hizmetlerinden ücretsiz faydalanın!

Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama ve Öğrenme

Vodafone İlk kez CEPTETEB’li Olacaklara Özel Fırsat

Vodafone Numara Taşıma Kampanyalarından Kimler Yararlanabilir

Vodafone numara taşıma kampanyasından yararlanmak için Vodafone müşterisi olmamanız gereklidir. Yeni hat alımı yapan yada hattını Vodafone taşıyan herkes bu kampanyalardan yararlanabilir. Bazı kampanyalar belli tarifelerde geçerliyken bazı kampanyalar her hangi bir tarife zorunluğu yoktur.

Vodafone Hattımı Nasıl Taşırım

Vodafone numara taşıma işlemi Vodafone bayisinden yapabileceğiniz gibi yerinizden kalkmadan nerede olursanız olun internet üzerinden yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuruda bulunarak hem ücretsiz teslimat alırsınız hem de sim kartınız ücretsiz olarak istediğiniz adrese gönderilir. Ayrıca internetten numara taşıma ve yeni hat kampanyası başvurularından en indirimler alma hakkınız bulunmaktadır. Hem sizde bu linke https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/ tıklayarak başvuru işleminde bulunabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Numara Taşıma Kampanyası 2023 ve Vodafone hat taşıma kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım.

 

Vodafone Numara Taşıma Kampanyalarını Kimler Kullanabilir?

Vodafone müşterisi olan herkes bu kampanyaları kullanabilir.

Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Vodafone bayisine giderek veya internet üzerinden hattınızı vodafone taşıyabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli mi Kullanılıyor?

Hayır, tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu