Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi kampanyasına kayıt işlemi yapan Vodafone faturalı ve faturasız hat sahipleri Youtube, Facebook, Twitter, Messenger, Spotify, Whatsapp ve İnstagram gibi sosyal medya hesaplarına internet yemeden ücretsiz erişim yapabilirler. Vodafone tarafından geçtiğimiz günlerde abonelerine sunulan bu servise kayıt olmak çok kolay. aşağıda vermiş olduğumuz detaylı bilgileri dikkatli okuyup sizde Youtube, Facebook, Twitter, Messenger, Spotify, Whatsapp ve İnstagram hesaplarınıza ücretsiz bağlanabilir ve paylaşım yapabilirsiniz.

vodafone bedava sosyal medya paketiPin
Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi

Vodafone Ücretsiz Sosyal Medya Paketi kampanyalarından faydalanmanız için sizlere bir kaç yol göstereceğim. Vereceğimiz olan bu ipuçları tamamen legal olup, Vodafone GSM operatörü tarafından abonelerine servis edilen kampanyalardır.

Vodafone Bedava Sosyal Pass Paketi

Faturalı veya faturasız hattınızdan daha önce bu servise abone olmadıysanız deneme amaçlı Vodafone Hediye Sosyal Pass paketini satın alabilirsiniz. Verilen bu hediyenin kullanım süresi 7 gündür. Kullanım süresi dolduğunda herhangi bir yenileme yapmadan otomatik olarak iptali gerçekleşir. Kayıt olmak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek HAFTALIK SOSYAL yazıp 7000 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Gelecek olan onay mesajının ardından hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Vodafone Bedava Youtube Paketi

Sadece Vodafone RED faturalı hat sahipleri için hazırlanan bu servis ile Vodafone Red Bedava Youtube kampanyasına katılım sağlayan RED aboneleri 12 ay boyunca Youtube ve İzlesene gibi video izleme sitelerine internet yemeden sınırsız bir şekil bağlanabilirler. Bu servise sizde katılmak istiyorsanız mesaj kısmına gelerek VIDEO12 yazıp 3636 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Hediye Sosyal Medya Paketi kampanyaları şimdilik bu kadarla sınırlıdır. İlerleyen zamanlarda yeni kampanyaların eklenmesi durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Yukarıdaki kampanyalar işinize yaramadıysa sizler için özel seçtiğimiz sitemizde var olan Vodafone Bedava İnternet Kampanyalar konumuza göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular📌

Vodafone sosyal medya paketi neleri kapsar?

Youtube, Facebook, Twitter, Messenger, Spotify, Whatsapp ve İnstagram gibi sosyal medya hesaplarına internet yemeden ücretsiz erişim yapabilirler.

Vodafone sınırsız TikTok paketi kaç TL?

Sınırsız Tiktok paketi vodafone red tariflerine yeni gelenlere 25TL yerine sadece 15TL

Vodafone 1 GB internet nasıl alınır?

Web sitemizin Vodafone kategorisini takip ederek ücretsiz internet kazanabilirisiniz

Yorum yapın