reklam
Vodafone

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi; Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için birçok paket sunmaktadır. Sosyal medya paketleri ile de ön plana çıkan Vodafone, kullanıcılarına yeniliklerle dolu avantajlar sağlamaktadır. Vodafone Sınırsız Uygulamalar sayesinde en popüler sosyal medya uygulamalarından kullanılabilen Vodafone Red Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi hangileri senin için inceledik.

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi 2023

Ülkemizin en çok kullanılan GSM operatörlerinden birisi olan Vodafone, kendi kullanıcıları için Vodafone bedava sosyal medya paketi imkanı sunuyor. Sen de Vodafone Red tarifelerine gel; istediğin sosyal medya uygulamalarına göre paketlerden birisini seç ve sosyal medyanın keyfini doyasıya çıkar. Vodafone Bedava İnternet (Yeni Kampanyalar) paketlerinin yanı sıra Vodafone bedava sosyal medya paketi tam sana göre!

Öncelikle gelin Vodafone sınırsız uygulamalara birlikte bakalım. Vodafone sınırsız iletişim paketi kullanarak Whatsapp, Telegram, Signal Massenger, Facebook Massenger ve Bip başta olmak üzere doğrudan iletişim için kullanılan en ünlü sosyal medya uygulamalarını internetinden yemeden kullanma şansı seni bekliyor. Vodafone Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Satın Alınır? araştıranlar için Vodafone bedava sosyal medya paketi anlatıyoruz.

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Üstelik herkesin en çok merak ettiği konu olan WhatsApp ve Facebook Messenger uygulamalarındaki sesli ve görüntülü aramalar yaparken, sohbet mesajları atarken ve sohbet sırasında herhangi bir dosya, konum, fotoğraf, video gönderme ve alma işlemleri de paket içerisinde olduğu için bu uygulamaları rahat rahat kullanabilirsiniz. Şunu da belirtmemiz gerekir ki Vodafone’un iletişim içerik sağlayıcılarla yapılan anlaşmaya göre kampanya içeriğini değiştirebilir.

Peki Vodafone sınırsız sosyal paketini duydun mu? Bu paket sayesinde Facebook, Twitter ve Instagram’ı dilediğin kadar kullanabilir ve hiçbir ek ücret ödemezsin! Bu paket dahilinde verilen, en ünlü sosyal medya uygulamalarında geçerli olan sınırsız internetin tadını doyasıya yaşayabilirsin. Vodafone Sosyal Pass’te sadece şunu belirtmemiz gerekir ki reklam gösterimleri kampanya dahilinde değildir ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

vodafone bedava sosyal medya paketi 2022 - mobil diyarı

Vodafone Video Pass Paketi

Vodafone bedava sosyal medya paketi içerisinde en çok araştırılan paket olan Vodafone video pass paketi almak isteyenler, sınırsız video ile sosyal medyanın keyfini sürmeye başlayabilir. Sen de Vodafone sınırsız video paketini alarak Youtube, Youtube Müzik, Youtube Kids ve İzlesene uygulamalarını kullanırken internetinden yemeden, doya doya kullanabilirsin. Yine reklam gösterimlerinin kampanyaya dahil olmadığını belirtmemiz gerekiyor.

Youtube ve İzlesene üzerinden takip etmek istediğin hesapların yaptığı paylaşımlar, videolar ve canlı yayınları izlerken internetin bitmiyor! Sadece yukarıda belirttiğimiz gibi reklam videoları ve buna ek olarak izlediğin videolar seni farklı bir uygulamaya/web sitesine yönlendiriyorsa oradaki kullanımların da kampanya dahilinde değildir; kendi tarifen üzerinden ücretlendirilmeye devam edersin.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone Red Tarifeleri Bedava Sosyal Medya Paketi

Vodafone sınırsız müzik paketi de en çok merak edilen Vodafone bedava sosyal medya paketi diyebiliriz. Bu uygulama üzerinden de Spotify, Karnaval, Power App ve Number One gibi sosyal müzik uygulamalarında ruhunu doyururken internetinden yemez ve bu uygulamaları dilediğin gibi, sınırsız olarak kullanabilirsin. Vodafone sınırsız müzik paketinin geçerlilik süresi, cep telefonuna gelecek olan onay SMS’inden sonra başlıyor.

Vodafone Red Pass Müzik Paketi paketine ek olarak her ay otomatik yenilenir ve paket kullanım ücreti fatura dönemine yansıtılıyor. Ayrıca paketini yenilendikten sonra da bilgi SMS’i alarak kullanımını kontrol etme şansına da sahipsin. Vodafone Red Pass Müzik Paketi satın aldığın zaman, kampanya ile sana verilen internet tam olarak hattına yüklenir ve faturaya kalan gün sayısına oranlanarak yansıtılar; bu sayede tam paket kullanıp kalan gün sayısı kadar ödersin.

Vodafone Sosyal Pass Paketi

Vodafone Red sınırsız TikTok paketi sayesinde, TikTok uygulamasını internet paketinden yemeden, sınırsız bir şekilde doya doya kullanabilirsin. Vodafone bedava sosyal medya paketi kapsamı sadece TikTok ile sınırlı olsa da dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olduğu için çok fazla popüler. Ancak diğer paketlerde de olduğu gibi Vodafone’un TikTok ile yapacağı anlaşmalara göre paket içeriğini değiştirme hakkı her zaman saklı tutuluyor.

Bir diğer Vodafone bedava sosyal medya paketi olan Vodafone sınırsız eğlence paketi ile birlikte dünyanın en çok sevilen ve en çok kullanılan online video/film izleme platformlarından Netflix ve Amazon Prime uygulamalarını kullanırken internetinden yemeden, doya doya video izleyebilirsin. Aslında istediğin kadar Vodafone Bedava İnternet Kampanyası dahilinde internet alsan da belli bir yerde yetersiz kalıyor ve en sonunda sınırsız eğlence tam istediklerini yerine getiriyor.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone bedava sosyal medya paketi almak istediğin zaman, Facebook, Instagram ve Twitter gibi en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları başta olmak üzere, kendi özel ilgi alanına göre istediğin uygulamalarda kullanabileceğin bedava internet paketlerinden istediğini satın alabilirsin. Ayrıca bu paketlere istediğin zaman ek ücreti ödeyerek tarifenize ek olarak satın alabilir ve paket içeriğini genişletebilirsin.

Hem ülkemizde hem de dünya çapında başarılı bir şekilde GSM operatörlüğü faaliyetlerini yürüten Vodafone, ülkemizde de başlattığı kampanyalar sayesinde müşteri sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Vodafone, sunduğu Vodafone bedava sosyal medya paketi sayesinde kullanıcılarına büyük avantajlar veriyor.

Vodafone Gizli Numara Açma Kapatma

Vodafone Müzik Pass Bedava İnternet

Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesi ve internetin de hayatımızın içerisinde girmesi ile birlikte herkesin mobil internete olan ihtiyacı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Özellikle sosyal medya uygulamalarını seven kişilerin Vodafone bedava sosyal medya paketi araştırmasıyla birlikte bu yazımızı paylaşmak istedik.

Oldukça başarılı bedava internet kampanyaları yapan Vodafone, abone sayısını genişletmekle birlikte Vodafone bedava sosyal medya paketi kullanma şansı sunuyor. Keyfiniz bol olsun!

 

Vodafone Yeni Hat Ücreti Kaç TL’dir?

Hat ücreti 300-400 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Vodafone Ek Paket Nasıl Alınır?

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden en uygun ek paketi alabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Hangi Uygulamada Var?

Vodafone Yanımda Uygulaması içinde bulunmaktadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

  1. Antalya Özdilek Vodafone bayinizden aldığım Xiaomi 10 cihazı tarifeme aylık taksitle yansıtılacaktı sıfır olarak aldığım telefon mağazada kabını acınca içindeki aksesuarlarının eksik olması ve ayıplı mal niteliğinde olması nedeni ile satış işlemini durdurdum ancak Vodafone hala benden ayıplı satmaya çalıştığı ürün ile ilgili çeşitli paralarını istiyor, cayma bedeli, cihaz bedeli, aksesuar bedeli vs gibi sıfır diye satılmaya çalışılan ayıplı ve kutusu açılmış cihaz ile beni neden dolandırmak istedi bayiniz, Vodafone müşteri temsicileriniz veya mağdur olmama rağmen Vodafone hala neden bana hayali bir ürün üzerinden borç çıkarıyor. Lütfen bunu açıklayabilir misiniz? Bu arada Yasal haklarımı saklı tutup Vodafone şirketi adına savcılığa suç duyurusunda bulanma hakkımı hatırlatırım çünkü Vodafone beni dolandırmak istiyor hem ayıplı eksik malzemeli ürün satmaya çalışarak hem de iptali sağlanmış ürün ile ilgili çeşitli borç kayıtları tarafıma Vodafone yanımda üzerinden yansıtılıyor. Tuğba ÇELİK (UŞAKLI)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu