Teknoloji Haberleri

Turkcell Superbox Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Superbox Nedir? Nasıl İptal Edilir? İnternetsiz ev ve iş yeri kalmasın diye ülkemizdeki operatörler alt yapılarını iyileştirmeye devam etmektedir. Turkcell de internetsiz kimse kalmasın diye gelişmiş alt yapısıyla hizmet vermeye devam ediyor… Turkcell superbox Turkcell 4.5G hızını kullanarak internet alt yapısı olmayan ya da internetin bağlanmadığı her yerde kullanabileceğiniz internet teknolojisinden biridir.

Her alanda büyük başarı gösteren Turkcell evde internet kullanmak isteyen ancak alt yapısı olmayan yerlerde hiç bir kuruluma gerek duymadan kullanabilmemize olanak sağlar. Evde, iş yerinde, yazlık yada okulda sadece elektrik prizine takarak evde 4.5G hızında internete girmeniz yardımcı olur.

Sizlere bu yazımızda Turkcell superbox nedir? Turkcell superbox fiyatı? Turkcell superbox kampanya ve superbox kullananlar ve yorumlarını sizler için ayrıntılı olarak derlemeye çalıştım.

GNÇ Hediye İnternet ( 2 GB )

Turkcell Superbox Nedir?

Turkcell Superbox internet alt yapısı olmayan, interneti yavaş olan, bağlantısı kopması, internetin kesilmesi ve kırsal kesin gibi uzak bölgelerde yaşayanların 4.5G hızında internet bağlanmasını sağlayan teknolojilerden biridir.

Superbox modem içerisinde yer alan sim kart ile yaşadığınız bölgedeki baz istasyonuna bağlanarak evde hızlı internet hizmeti sunmaktadır. Kablo ve kurulum derdi olmadan kullanabileceğiniz Superbox elektrik prizi olan her yerde kullanmanıza olanak sağlar.

Superbox Cayma Bedeli Taahhüt Sorgulama ve Bozma

ev i̇nterneti superbox fiyatları | superbox ev i̇nterneti kampanyas

Turkcell Superbox Fiyat

Her ihtiyaca ve bütçeye uygun paketler ile karşımıza çıkan Turkcell Superonline fiyat listesi,

Paket Adı Kota Ücret
Superbox 50 GB 4.5G İnternet 50 GB 139,9 TL
Superbox 100 GB 4.5G İnternet 100 GB 159,9 TL
Superbox 200 GB 4.5G İnternet 200 GB 269 TL
Superbox 500 GB 4.5G İnternet 500 GB 399,90 TL

Superbox Avantajları

 • Alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yerde kullanılabilir.
 • Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir.
 • Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G kalitesi ile fiber hızında internet kullanılmaya başlanır.
 • Superbox’u evde, işte, yazlıkta kullanabilir. Taşınırken veya aile ve akrabalarınıza ziyarete giderken fiber hızında internetinizi de yanınızda götürebilirsiniz.

Turkcell Superbox Kampanya Detayları

Turkcell Superbox ile internete girmek için Turkcell Platinium abonesi olmanız gerekmektedir. Ayrıca Superboxboz kampanya detayları ise;

 • Superbox 50 GB kampanya ücreti 159 TL, erken iptal bedeli 40 TL olmuştur. Avantajlı Superbox 50 GB kampanya ücreti 119 TL, erken iptal bedeli 80 TL olmuştur. Kampanyaya bu tarihten sonra katılan abonelerimiz bu fiyattan ücretlendirilecektir.
 • İlk ay 500 GB İnternet hediye edilecektir. Eğer süresi dolmadan taahhüt bozulursa ilk ay verilen 500 GB ücreti için 450 TL tahsil edilecektir.
 • Taahhüde aykırılık halinde kampanya dâhilinde sunulan paket indirim ücretleri ve KDV dahil 200 TL kurulum hizmeti ücreti son faturaya yansıtılır.

Turkcell Superbox Tarifeleri

Turkcell Superbox’da 4.5 G hızında 4 çeşit kotalı internet paket bulunmaktadır. Bu paketlerde herhangi indirme veya yükleme hız sınırlaması yoktur. Bulunduğunuz bölgeye göre verilebilen en üst düzeyde hızlara ulaşabilirsiniz.

 • Superbox 50 GB 4.5G internet
 • Superbox 100 GB 4.5G internet
 • Superbox 200 GB 4.5G internet
 • Superbox 500 GB 4.5G internet

Turkcell Superbox İletişim ve Müşteri Hizmetleri

İnternet bağlantısının olmaması yada Superbox internet bağlantı sorusunu yaşıyorsanız teknik destek almak için 0532 532 0000 ‘yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz. Superbox müşteri hizmetlerine bağlanmak için Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Superbox Kullananlar ve Yorumlar

Turkcell superbox kullananlar şikayetvar sitesinde oldukça fazla şikayet bulunmuşlardır. Özellikle cayma bedeli için yüksel fiyatlar istemesinden dolayı kesinlikle bu hizmeti alırken sözleşmeyi dikkatli okumaları gerektiğini söylemişlerdir.

Superbox kullananlar superbox internet hızının bazı yerlerde iyi olmasına karşın bazı bölgelerde ciddi şekilde sorun teşkil ettiğini yorumlarda sıklıkla dile getirmişlerdir.

Superbox Kaç Günde Gelir ve Kurulur sorusunu soran bir çok kullanıcı yorumlarda genelde 1 yada 2 gün içerisinde kurulum yapıldığını dile getirmişlerdir.

Superbox Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Superbox kurulumu için sizden kimlik kartı ve ev adresi bilgileri talep edilir.

 • Hizmetin talep edildiği adres bilgisi sorgulanır.
 • Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır.
 • Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak, ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılır, kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.

Turkcell Superbox Nasıl İptal Edilir

Turkcell superbox abonelik iptal işlemi için Superbox müşteri hizmetleri numarası olan  0850 222 1 222 aramanız gereklidir. Turkcell superbox müşteri hizmetlerine iptal talebi iletilir. İptal talebi sonrası sizi arayarak modem ve diğer cihazların teslimi için en yakın superbox işlem merkezine teslim etmeniz istenir.

Superbox Kurulum Ücreti

Superboz kurulum ücreti olmamasına karşın eğer taahhüt bozulursa sizden 200 tl kurulum ücreti ve ilk verilen 500 GB karşılığı olan 450 tl talep edilir. Ayrıca paket ücretleri 139 TL başlayıp 399 TL kadar çıkmaktadır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell superbox nedir, nasıl kullanılır ve ücretleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Turkcell Superbox Cayma Hakkı Var mı?

Herhangi bir cezai yaptırıma maruz kalmadan 14 gün içerisinde cayma hakkınız bulunmaktadır.

Turkcell Superbox Faturasını Nereden Ödeyebilirsiniz?

İster Turkcell mağazalarından ister müşteri hizmetleri aracılığıyla isterseniz de internet siteleri aracılığıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Superbox Koşulsuz Cayma için Kaç Gün Tanınmaktadır?

14 gün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu