Müşteri Hizmetleri

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri Numarası ve Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma; Kullanıcılarına keyifli internet hizmeti sunan Superbox son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Superbox hizmeti ile kablosuz internet kullanımı sağlamanız mümkündür. Turkcell Superbox, Turkcell alt yapısı ile çalışan teknolojilerden biridir. 2019 ocak ayı itibari ile tanıtılan Superbox her hangi bir internet alt yapısı olmadan ekstra bir kuruluma gerek duymadan internet yüksek hızda bağlanmanızı sağlar.

Turkcell Superbox zayıf internet yada internetin alt yapısının olmadığı yerlerde artık sıklıkla kullanılmaya başlandı.  Abone sayısını her geçen gün artıran Turkcell Superbox aboneleri teknik arızalar yada yaşadıkları bazı sorunlardan dolayı Superbox müşteri hizmetleri iletişim numarasını merak etmektedirler.

Turkcell Superbox Nedir? Paketleri, Fiyatı ve Müşteri Yorumları

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Turkcell Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma ve Turkcell superboz müşteri hizmetleri numarası arıza ve teknik destek alınmak için çok sık arandığı için sizlere superbox müşteri hizmetleri numarasını ve nasıl bağlanacağınız hakkında bilgi vermek istiyorum.

Turkcell Superbox Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0532 532 00 00 (Diğer operatörlerden)

532 (Turkcell içi)

Halen Türkiye’de bir çok evde yada iş yerinde internet alt yapısı bulunmamaktadır. Ayrıca internet kesintisi, internetin yavaş olması, internetin çok sık kopması ayrıca internet kurulumun yapılamaması internet başvurusu için çok sık beklemek bazen büyük sorun olmaktadır.

Turkcell Superbox ise internet alt yapısı olmadan Turkcell baz istasyonlarından aldığı sinyallere 20 mbps kadar kalite internet hizmeti sunmaktadır. 4.5 G hızında internete bağlanma olanağı sağlamaktadır.

Kullanımı oldukça kolay olan Turkcell Superbox evinizde elektriğini olması yeterli superbox modeminizi elektrik prizine takarak kullanabilirsiniz. İstediğiniz yerden istediğiniz zaman kullanma olanağı bulunmaktadır.

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023

Superbox müşteri hizmetleri arıza, destek yada şikayet için arayabilirsiniz. Eğer teknik destek yada arıza için direk müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız yukarıda verdiğim numaraları aradıktan sonra 2 tuşuna basmanız yeterlidir.

Superbox müşteri hizmetleri tel no ve süperbox müşteri hizmetleri aramak için Süperonline müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Superonline superbox 0 850 222 0 222’yi tuşlayarak Superonline Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Superbox Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için müşteri hizmetleri numarası olan 0532 532 0000 ya da 0850 222 02 22 numarası arayarak ilk olarak 1 tuşuna basılır. Sesli yanıt sisteminde 1 tuşuna bastıktan sonra 6 tuşuna bastığınızda direk olarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Superbox Fiyatları – Turkcell Vınn Fiyatları

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Superbox müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat sizlere verdiğim numaraları arayarak ulaşabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri Numarası ve Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Turkcell Superbox Taahhütlü müdür?

Evet Turkcell Superbox 12 ay taahhüt içermektedir.

Turkcell Superbox Caymak İçin Kaç Gün Süre Verilmektedir?

Turkcell Superbox dan 14 gün içinde herhangi bir cezaya maruz kalmadan cayabilme hakkınız mevcuttur.

Turkcell Superbox Taahhüdü Bitince Ne Olur?

Taahhütsüz paket tanımlanır.

27 Yorum

 1. internet çok yavaş ve hiç vidyoya girmiyor çocuklar ders yapamıyor canlı ders lütfen kim ilgileniyorsa düzgün ve hızlı olsun boşa para ödüyorum

 2. Benim wsap geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum kodu istiyorum. açmıyor um

 3. Kaç dakika bekledim hatirlamiyorum müşteri hizmetleri olabildiğince ilgisiz ve konuşmayı bırakın telefonu bile acmiyorlar

  1. Çağrı sisteminiz çok gereksiz çözüm üretmiyor makinaya bağlanıyorsun soru cevap yok meramını anlayamıyorsun 15 gündür internetim kapalı neden kapalı öğrenemiyoruz açmak için ne yapacağız onu bilmiyoruz

 4. Musteri hizmetleri telefonlara bakmiyolar internete baglanamiyorum musteri hizmetleriyle gorusurken tak diye telefonu daha iki kelime edemeden yuzume kapadilar ne zaman arasam telefon bile calmiyor tam bir rezalet kimse almasin ilk binkac ay guzel sonra girmiyor

 5. Superbox dilek-şikayet bildirecek bir pencere arıyorum, bulamıyorum! Niçin yok?

 6. gerçekten müşteri hizmetleri hizmet veren değil telefonu dai açmıyorlar görmuyolarmı bunları müdürleri

 7. internet üzerinden müracat edım bn tlf aradılar adresımı ısdedıler bn verdım sn ra bn ayılmazlar cd nersınde dıye sordu bn de 1 alt cade dıye söledım bn aoraya ekıp yolasam ala bılırmısınız dedı bn gelınce haber edsın alayım 2 dk lık yer dedım geldıler bagladılar 2 ay superdı 45 gn arıyom nerdeyse ınternet yok bna dıyorlar kı sn o adresde oturmuyon oldugun yerde hızmetımız yok basının caresıne bak dıyom ıbdal edınl ederım ceza verım bakım yab hızmet dısı orası derler baglarken ekıp yolar ken bıse yok da hata verınce hızmet ıcınde olan gelırdık deyılsınız derler

 8. Biz 19.03.2020 Perşembe gününde süperbox aboneliğine müracaat ettik. Ancak bitürlü ilgilenen kimse olmadı. 4-5 gündür geleceğiz diye oyalıyorlar. Turkcell bu çalışanları hiç mi görmüyor? Hiç mi içinizde ilgilenecek kimse yok?

  1. keşke başvurmasaydınız 3 aydır kullanıyorum ilk 1 ay inanılmz güzel bir deneyim yaşadım sonra internet çok yavaş ladı videoları izlemek imkansız isare edelim dedik ama maalesef müşteri hizmetlerini aradık söyledik sorun var diye onlarda bana sistemlerinde bir ağırza olduğunu için beni süper boxun müşteri hizmetlerine bağlayamadıklarını söylediler biraz beklememi rica ettiler sonra daha sonra arayın dediler bir haftadır arıyorum hep aynı bahane lütfen başınıza iş açmayın mağdur olmanızı istemem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu