Turkcell

GNÇ Hediye İnternet ( 2 GB )

GNÇ Bedava 2 GB İnternet

GNÇ Bedava İnternet ( 2 GB ); Turkcell özellikle gençler için sunduğu alternatif paketlerle diğer operatörlerden önde olmaya çalışmaktadır. Gençlere sunduğu paketlerde özel hediyeler bulunduran operatör, ülkemizde en çok abonesi bulunan operatördür diyebiliriz.

Hepimiz hediye internet sunan kampanyaları daha çok tercih etmekteyiz. Turkcell-GetirYemek arasında başlatılan kampanya ile GNÇ hediye internet kazanma şansını kaçırmayın! GNC bedava 2 GB internet için yapmanız gerekenler burada! Turkcell’in 26 yaş altındaki gençler için hazırladığı GNÇ paketleri ve kampanyaları devam ediyor.

Turkcell Fatura Ödeme Tarihi Geçerse Ne Olur?

Turkcell GNÇ

Turkcell GNÇ paketlerinden birisine sahip olan gençler, GNÇ mobil uygulamasını da cep telefonlarına indirerek sürpriz dakikalar, bedava oyunlar, eğlenceli etkinlikler ve GNÇ hediye internet kazanma fırsatlarını yakalıyor. Turkcell tarafından piyasaya sürülen GNÇ mobil uygulamasını, Google Play Store ve IOS App Store üzerinden kolaylıkla indirebilir ve sizler için sunulan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

26 yaş altındaki gençlerin yararlanabileceği, Turkcell’in çok daha uygun fiyatlı, bol kampanyalı ve sosyal medyada kullanabileceğiniz interneti olan faturalı ve faturasız paketlerden size uygun olan birisini seçebilirsiniz. GNC Mobil uygulamasını kullanmak ve kampanyalardan yararlanabilmeniz için, hat sahibinin 26 yaş altında olması gerekiyor. Ayrıca şunu da belirtmemiz gerekiyor ki diğer GSM operatörlerini kullanan hat sahipleri de GNC Mobil uygulamasını kullanma şansına sahip oluyor.

Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar) 

Eğer Turkcell dışında bir GSM operatörünü kullanıyorsanız da size en yakın Turkcell şubesine giderek ya da Turkcell’in resmi web sitesine girerek numaranızı çok hızlı bir şekilde Turkcell’e taşıyarak Turkcell’in avantajlar dünyasına katılabilirsiniz. Turkcell’e ait yeni SIM kartınız da elinize geçtikten sonra hemen “GNC Turkcell” bir boşluk “TC kimlik numaranızı” yazdıktan sonra 2222’ye göndererek GNÇ’nin kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Şimdi gelin GNÇ Hediye internet kampanyasına beraber bakalım.

Numaradan İsim Sorgulama – Arayan Kim?

GNÇ Hediye İnternet ( 2 GB )

Turkcell GNÇ’liler, GetirYemek ile GNÇ bedava 2 GB internet kazanıyor! Bu kampanyadan yararlanırken, ilk defa GetirYemek üzerinden yemek siparişi veriyorsanız 25 TL indirim; eğer daha önce GetirYemek üzerinden sipariş verdiyseniz ise 30 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 TL indirim; hem de verdiğiniz siparişleriniz size ulaştıktan sonra ise 2 gün boyunca kullanabileceğin GNC bedava 2 GB internet kazanıyorsun!

Buradaki kampanyadan, sadece 26 yaş altındaki Turkcell GNÇ kayıtlı bireysel, faturalı ve faturasız kullanıcıları yararlanabiliyor. Bunun için GNÇ uygulaması içinden kampanyaya katılabilirsiniz. Toplamda sadece ilk 50.000 kişiye verilecek olan bu hediye internet, sınırlı sayıdadır. Bu limit de değişkenlik gösterebilir. Turkcell tarafından verilecek olan indirim kodlarını, 4 veya 8 kere sipariş vereceğin şekilde alacaksın ve sahip olduğun GNÇ paketine göre kazanacağın kod hakları belirleniyor. Ayrıca ilk defa sipariş vereceksen 25 TL indirim kazanacağını da unutma!

gnç çatlat hediyeni kap kampanyası

GNÇ Bedava 2 GB İnternet

Turkcell’in, 26 yaş altındaki kişiler için sunduğu GNÇ paketleri, faturalı ve faturasız olmak üzere ikiye ayrılıyor. GNÇ’nin sunduğu cazip faturalı paketler ile sizler için en uygun internete, dakika ve SMS seçeneklerine, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. GNÇ faturasız paketlere sahip olmak isterseniz de fatura aşım gibi bir düşünceniz olmadan, internet, dakika ve SMS’lerinizi özgürce kullanabilirsiniz. Eğer Yeni GNÇ paketleri arasındaki faturasız pakete sahipseniz de internetinizin bitmesini dert etmeden, istediğiniz her zaman GNÇ’nin kampanyaları, avantajları ve hediyeleri ile ek paket alabilirsiniz. Burada anlattığımız gibi GNÇ bedava 2 GB internet ve çok daha fazlasını GNÇ uygulaması üzerinden kazanabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Turkcell Faturasız Bedava İnternet 

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası 

 

GNÇ Paketini Kimler Kullanabilir?

25 yaş ve altındakiler kullanabilir.

GNÇ Mobil Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Uygulamayı google play üzerinden indirebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Mobil Uygulaması Nedir?

Hediye internet, oyun, favori markalardan fırsatlar gibi pek çok imkan sunan bir uygulamadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu