Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile 90 FPS Config İndir

Güncel PUBG Mobile 90 FPS Config Dosyası

PUBG Mobile 90 FPS config indir; Sanal dünyada oynanan oyunlar her yaş grubuna hitap etmeye çalışmaktadır. Bu nedenle oyunlar da farklılık göstermektedir. Oyun denince akıllara gelen ilk şey PUBG oyunudur. PUBG Mobile oyuncularının en çok araştırdığı konu PUBG Mobile 90 FPS config dosyası oluyor. Oyun içi yapılan güncellemelerden sonra config dosyasının da yenilenmesi ve güncel sürümünün indirilmesi gerekiyor.

Yaratıcı PUBG Klan İsimleri

PUBG Mobile 90 FPS Dosyası

Mobil oyunlar arasında adından sıklıkla söz ettiren ve herkes tarafından en az bir kere oynanmış olan PUBG Mobile oyunu güncellendi. Yapılan oyun güncellemesinin ardından da pek çok kişi tarafından sıklıkla kullanılan PUBG Mobile 90 FPS config dosyası güncel sürümü araştırılmaya başlandı. Çünkü oyun güncellemesinden sonra PUBG Mobile 90 FPS config dosyası indirilirken de güncel sürüme uyumlu dosyanın indirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde indireceğiniz dosyayı cihazınızda kullanamayabilirsiniz.

Ayrıca sizinle paylaştığımız indirme linki üzerinden indireceğiniz dosyayı ister android cihazınıza, ister iOS cihazınıza isterseniz de emülatör üzerinden oyunu oynadığınız cihazınıza indirerek her cihazda çalıştırabilirsiniz. Sizin için aşağıda PUBG Mobile 90 FPS config dosyası güncel sürümünü paylaşıyoruz. Oyun keyfiniz bol olsun.

En İyi Ücretsiz Oyunlar

PUBG Mobile 90 FPS Config İndir

Dünya çapında neredeyse en çok indirilen ve en çok oyuncusu bulunan PUBG Mobile oyunu için daha öncesinde de PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Kodunu sizinle paylaşmıştık. Eğer oyun deneyiminizi daha da artırmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız yazımızı ziyaret ederek detayları öğrenebilir ve diğer oyunculardan bir adım önde olabilirsiniz.

Güncel PUBG Mobile 90 FPS config dosyasını araştıranlar, kimi zaman eski sürüm dosyalarını indirdikleri için bu dosyaların çalışmadığını göreceklerdir. Çünkü her yapılan güncelleme ile eski dosyaların ayarları devre dışı bırakılarak hile yapmak isteyen oyuncuların önüne geçilmeye çalışılıyor. Bu nedenle en güncel PUBG Mobile 90 FPS config dosyasını bularak sizinle paylaşıyoruz.

PUBG Mobile oyununda düşmanlarınız ile savaşırken nişangahı düşmanınıza çevirerek ateş ettiğiniz zaman ateşleme sırasında bir geri yaptığını görürsünüz. Daha sağlıklı ve hedefi bulacak ateş yapmak için tepmenin ardından yeniden nişanı doğru bir şekilde alarak rakip oyuncuyu bulmanız gerekiyor. Bunun için yapılması gereken ayarların yanı sıra PUBG Mobile Sekmeme Config İndir sayesinde bu geri tepmeyi minimuma indirebilirsiniz. Ancak sizinle paylaştığımız PUBG Mobile 90 FPS config dosyasını indirerek de ekran yenilenme hızını artırır ve ateş etme sırasında geri tepme animasyonu hızını artırarak neredeyse geri tepmiyor gibi ateş edebilirsiniz.

pubg mobile 90 fps devices list: huawei, samsung, xiaomi, realme, oppo,  vivo, and more

Güncel PUBG Mobile 90 FPS Config Dosyası İndir

Sizinle burada paylaştığımız güncel PUBG Mobile 90 FPS config dosyası indirerek bir düşmanı hedef alarak ateş ettiğiniz zaman, silahınızın geri tepme oranını ciddi bir şekilde düşürülüyor. Bu sayede de silahımızla her atış yaptığımız zaman nişangah kayması büyük ölçüde engellenerek düşmanınızı çok daha rahat bir şekilde ateşleyerek atışlarınız sırasında isabet oranınızı da artırabilirsiniz.

PUBG Mobile 90 FPS config dosyası güncel sürümünü indirmek için, gerçek oyun dosyalarından ayrı olarak hazırlanan bu dosya ile oyun ayarlarınız üzerinde tekrar düzenleme yapılarak oyun deneyiminiz artırılıyor. Bu dosya ile oyun içerisinde müdahale edemeyeceğiniz güncel ayarları yükleyerek yapacağınız atışlar sırasında silahınızın geri tepme oranını neredeyse %0’a indirme şansına sahip oluyorsunuz.

Güncel PUBG Mobile 90 FPS Config Dosyası İndir

https://gamekillermods.com/best-90fps-config-file-for-pubg-mobile/download/

PUBG Mobile 90 FPS config dosyasını güncellemek, oyun moderatörleri tarafından hile olarak algılanmıyor. Çünkü bu ayarlar hile değil, oyun ayarlarının güncellemesi olduğu için diğer oyunculara karşı haksız bir kazanç oluşturmuyorsunuz. Böyle bir durumun diğer oyuncular tarafından fark edilerek şikayet edilmeniz durumu olabilir. Ancak bu durumda geçici ban yersiniz ve Pubg Mobile Ban Kaldırma yöntemini anlattığımız yazımızı ziyaret ederek bu ban durumunu hemen kaldırma şansına sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile 90 FPS Nasıl Aktif Edilir?

Yukarıdan indirdiğiniz güncel PUBG Mobile 90 FPS config dosyası ile grafik ayarları kısmında 90 FPS seçeneğinin seçildiğini görülmüyor; oyun oynama sırasında göreceğiniz FPS metre ile 90 FPS olduğunu görebilirsiniz. PUBG Mobile 90 FPS seçeneğini aktif etmek için ise şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

İlk önce, telefonunuzun ayarlar menüsü üzerinden PUBG Mobile oyununu “zorla durdurmanız” ve ardından active.sav dosyasını taşıdıktan sonra da cihazınızı yeniden başlatarak ayarların güncellenmesini sağlamanız gerekiyor.

PUBG Mobile oyununu durdurduktan sonra 90 FPS’yi aktif olarak kullanmak istiyorsanız, telefonunuz üzerinden ayarlar kısmına gidin ve sonrasında da 90/120/144 Hz ekran yenileme hızını etkinleştirin.

Yukarıdaki bağlantı ile fpslock1.7 isminde ZIP dosyasını indirin. ZIP dosyasını açın ve klasöre çıkarın. Buradaki klasör içerisindeki “Active.sav” isimli dosyayı kopyalayın.

Kopyaladığınız dosyayı da telefonunuz içerisindeki şu klasör adımlarını takip ederek “Android >> data >> com.tencent.ig >> files >> UE4GAME >> ShadowTrackerExtra >> ShadowTrackerExtra >> Saved >> SaveGames >> buraya” bu klasör içerisine yapıştırın.

Şu konuyu tekrar hatırlatmak isteriz ki PUBG Mobile oyununu 90 FPS hızında oynamanız için, oyunu oynadığınız cihazın da 90 Hz ekran yenileme hızını desteklemesi ve telefonunuzun ayarlar kısmından da 90 Hz ekran yenileme hızını aktifleştirerek telefonunuzun da ekran yenileme hızını 90 Hz hızına çıkmasını sağlamanız gerekiyor. Eğer 90 Hz ekran yenileme hızını destekleyen bir telefon veya başka bir cihaz üzerinden oyunu oynasanız dahi bu dosyayı indirirseniz işinize yaramıyor.

Güncel PUBG Mobile 90 FPS config dosyasını indirmeniz ve 90 FPS ayarlarını etkinleştirmeniz için yapmanız gerekenleri anlattığımız bu yazımızdaki adımları uygulayarak, siz de PUBG Mobile oyunu içerisindeki rekabette, yapacağınız isabetli atışlar ile adınızdan söz ettirebilirsiniz. Ayrıca akıllarda kalıcı PUBG Şekilli Nickler isimli yazımıza da bir göz atarak isminiz ile de diğer oyuncular arasında öne çıkma şansını yakalayın. Oyun keyfiniz bol olsun.

 

PUBG Oyunu 1 Saatte Ne Kadar İnternetimi Harcar?

Ortalama 20-50 MB internetinizi harcar.

PUBG Oyunu Telefonuma Zarar Verir mi?

Telefonlarınızın batarya seviyesinin düşmesine yol açabilmektedir.

Sanal Oyun Oynama Yaşı Kaçtır?

Genel olarak 18 dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu