Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları ve Hassasiyet Kodları

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Kodu

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları ve Hassasiyet Kodları; Tüm dünyada severek oynanan oyunların başında PUBG gelmektedir. En iyi oyunların başında gelen PUBG Mobile ayarlarını sizler için paylaştık. PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını kendi kontrolleri için en iyi şekilde ayarlayan kişilerin nişangah kontrolleri daha da artarak, oyun içi grafik ve parmak ayarları sayesinde oyun performansını daha da yükseğe taşıyabilirsin.

Yopmail Brawl Stars Hesap Çalmak

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları ve Hassasiyet Kodları

Dünya çapında en çok oynanan ve herkes tarafından oldukça beğenilen oyunlar listesinde başlarda yer alan PUBG Mobile oyunu, diğer mobil oyunlara göre çok farklı bir konumda yer alıyor. PUBG Mobile oyununda hassasiyet ayarları ve hassasiyet kodlarını güncelleyerek nişan yeteneğinizi geliştirebilir ve bununla birlikte daha hızlı bir şekilde oyun oynayabilir ve daha hızlı bir şekilde karar verme şansına sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını hem cep telefonunuz için hem de PUBG Mobile Emulator için ayrı ayrı yapmanız gerekiyor. Çünkü hassasiyet ayarlarını en uygun şekilde ayarlamak nişan alma yeteneğini büyük ölçüde artırıyor. Buradaki ayarları kullanarak nişangahı düşmanın üzerine en hızlı şekilde getirerek ondan daha önce ateş edebilir ve oyunu kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu nedenle daha hızlı ve daha duyarlı hareket etmek ihtiyaç duyduğunuz en iyi PUBG Mobile hassasiyet ayarları kodlarını sizinle paylaşıyoruz. Ayrıca PUBG Mobile UC Hilesi kullanmak isterseniz, ilgili yazımızı ziyaret ederek oyun keyfinizi artırabilirsiniz.

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile oyununda kullanılacak olan en iyi hassasiyet ayarları her kişiye göre farklılık gösterse de profesyonel oyuncular tarafından en çok tercih edilen ve en optimum PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını menü üzerindeki ana başlıklar halinde sizinle paylaşıyoruz.

PUBG Mobile oyununda kamera hassasiyeti, ateş etme animasyon hassasiyeti ve jiroskop hassasiyeti için tüm ayarları sizinle paylaşırken oyun deneyiminizi geliştirmek için kendiniz için daha sonrasında değiştirerek kendi ayarlarınızı da bulabilirsiniz. Ayrıca değiştirdiğiniz sayfanın aşağı kısmındaki yorumlar alanında bizimle paylaşırsanız ve diğer oyuncular için de fikir verebilirseniz seviniriz.

Oyun içerisinde sadece oyunculuğunuzla değil aynı zamanda kullandığınız nick ne klan ismiyle de öne çıkmanız için kullanabileceğiniz ve akıllarda kalacak PUBG Şekilli Nickler ve Yaratıcı PUBG Klan İsimlerini sizinle paylaştığımız makalemize bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

pubg mobile 2.1 güncellemesi geldi mi, ne zaman gelecek? pubg mobile 2.1  güncellemesi özellikleri ve getirdiği yenilikler nelerdir? -

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Nasıl Yapılır?

Kimi oyuncular 2 parmak + Tam jiroskop, kimi oyuncular Reklam + Jiroskop ile 3-5 parmak kullanabiliyor. Ama bu hiç sorun olmamakla birlikte, aşağıda paylaştığımız ayarlar sayesinde özellikle 3x veya 6x dürbün kullanırken daha iyi geri tepme kontrolü sağlayabileceğiniz standart ayarlar da yer alıyor.

Geri tepme kontrolünüzü artırmak için bir jiroskop kullanmak genel olarak en çok tercih edilen ve şiddetle tavsiye edilen bir yöntemdir. Ancak jiroskopu açmayan oyuncular için bu hassasiyet ayarları uygun olmayabilir. Aşağıda vereceğimiz ayarlar genel olarak 2 parmak kullanıcıları, 3 parmak, 4 parmak veya 5 parmak için kullanılması tavsiye ediliyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi oyun deneyiminiz için en iyi ayarları bu ayarlar üzerinden yapacağınız değişiklikler ile kendinizin belirlemesi en iyisi oluyor. Gelin ayarların detaylarına beraber bakalım.

PUBG Mobile Kamera Hassasiyeti Ayarları

3. Şahıs Dürbünsüz: %70

1. Şahıs Dürbünsüz: %70

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %50

2x Dürbün: %50

3x Dürbün, Win94: %22

4x Dürbün, VSS: %12

6x Dürbün: %14

8x Dürbün: %8

PUBG Mobile Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Ayarları

3. Şahıs Dürbünsüz: %80

1. Şahıs Dürbünsüz: %80

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %60

2x Dürbün: %60

3x Dürbün, Win94: %35

4x Dürbün, VSS: %20

6x Dürbün: %16

8x Dürbün: %8

MSP VİP Hilesi ve MSP VİP Kodları

PUBG Mobile Jiroskop Hassasiyeti Ayarları

3. Şahıs Dürbünsüz: %200

1. Şahıs Dürbünsüz: %200

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %300

2x Dürbün: %200

3x Dürbün, Win94: %220

4x Dürbün, VSS: %65

6x Dürbün: %40

8x Dürbün: %30

PUBG Mobile Emulator Kamera Hassasiyeti Ayarları

3. Şahıs Dürbünsüz: %20

1. Şahıs Dürbünsüz: %20

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %20

2x Dürbün: %15

3x Dürbün, Win94: %10

4x Dürbün, VSS: %8

6x Dürbün: %5

8x Dürbün: %3

PUBG Mobile Emulator Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti

3. Şahıs Dürbünsüz: %20

1. Şahıs Dürbünsüz: %20

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %20

2x Dürbün: %14

3x Dürbün, Win94: %10

4x Dürbün, VSS: %8

6x Dürbün: %5

8x Dürbün: %3

PUBG Mobile oyununda her zaman daha iyi nişan alabilmek için kendin için en uygun hassasiyet ayarlarını bulman lazım. En iyi PUBG Mobile hassasiyet ayarları ve hassasiyet kodlarını bulana kadar da burada verdiğimiz ayarlar üzerinden denemeler yaparak yeni ayarları test edebilir ve bu süreç sonunda da istediğin en iyi ayarlara ulaşabilirsiniz. Ayarları denemen için de oyun içerisindeki Eğitim, Eğlence, Evo Alanı ve Arena başlıklarını sık sık ziyaret ederek kendini geliştirmelisin. Yeteri kadar iyi olduğunu düşündüğün zaman da klasik maçlara giriş yaparak yeteneklerini göstermelisin.

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Genel Ayarlar

Nişan Yardımı: Açık

Duvar Engellemesi: Açık

Kurmalı Tüfek ve Arbalet Atış Modları: Dokun

Pompalı Atış Modu: Bırak

Eğil & Dürbün Aç: Açık

Dikiz & Ateş: Açık

Eğilme Modu: Dokun

Eğilirken Kamera Dönüşü: Açık

Dürbün Modu: Dokun

Nişan Alırken Kamera Dönüşü: Açık

Yan Nişangah Butonu: Dürbün Kullanmak İçin Dokun

PUBG Mobile Görüntü Ayarları ve FPS Arttırma

Grafikler: Akıcı

Kare Hızı: Aşırı

Stil ( Anlık uygulanır ): Renkli

Parlaklık: %150

Gamer’lar tarafından en çok tercih edilen ve en optimum PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını sizinle paylaştık. Daha önce de belirttiğimiz gibi kendiniz için en ideal PUBG Mobile hassasiyet ayarları ve hassasiyet kodlarını bulana kadar, yukarıda verdiğimiz hassasiyet ayarlarını değiştirerek denemelisiniz. bu süreç sonunda da istediğin en iyi ayarlara ulaşabilirsiniz. En uygun ve oynamanız için en rahat PUBG Mobile hassasiyet ayarları kodunu bulduktan sonra da oyun içerisinde kendinizi kolaylıkla gösterebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

 

PUBG İçin En Az Kaç RAM Gereklidir?

Oyun için 6 GB RAM yeterlidir.

PUBG İçin Ortalama Kaç FPS Olmalıdır?

Sorunsuz bir oyun için 90 FPS yeterlidir.

PUBG Oynamanın Yaş Sınırı Nedir?

En az 17

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu