Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyası

PUBG Mobile sekmeme config indir; Dijital dünyada oynanan oyunlar gün geçtikçe artmakta ve oyuncu sayılarını arttırmaktadır. Kullanıcı sayısı fazla olan ve çokça tercih edilen oyunlardan biri olan PUBG Mobile hakkında bazı ayarları sizler için paylaştık. Dünya çapında en çok oynanan mobil oyunlardan birisi olan PUBG Mobile oyununda, birkaç dosyayı güncelleyerek oyundaki atışlarınızın sekmemesini sağlayarak oyun keyfinizi artırabilirsiniz.

İnstagram Kapalı Gizli Hesapları Görme ( Kesin Yöntem )

PUBG Mobile Sekmeme Ayarları

Bildiğiniz gibi PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları ile normal oyun oynanış ayarlarınızı değiştirerek daha keskin kararlar vererek daha hızlı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun için ilgili makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Ancak oyundaki ayarlarınızı daha da güçlendirerek silahınızın geri tepmemesini sağlamak da mümkün oluyor. Oyun tarafından hile olarak görülmeyen bu ayarlarla rakiplerinize daha fazla üstünlük sağlayabilirsiniz.

PUBG Mobile sekmeme config dosyasını indirerek Android – APK ve iPhone – İOS gibi cihazlarınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz ve PUBG Mobile oyununun son sürümüyle de uyumluluk sağlıyor.

pubg mobile sekmeme config 1.7 i̇ndir (32 ve 64 bit) - siber star /  teknoloji – oyun – android – steam

PUBG Mobile Sekmeme Config Ne İşe Yarar?

Battle Royale oyun kategorisinde sadece ülkemizde değil dünyada da en popüler olan PUBG Mobile oyunu içerisinde rekabete dayalı ve en başarılı olanın hayatta kaldığı bir sistem işliyor. Oyun içerisinde hem PUBG Şekilli Nickler ile hem kıyafetlerinizle hem de oyundaki yeteneklerinizle diğer oyuncular arasında fark atmak ister misiniz?

Oyun içerisindeki rekabeti ölçen maçlara katılarak rütbenizi artırmak için bazen yardıma ihtiyacınız olabilir. Bunun için de silahla ateş etme deneyiminizi daha üst bir seviyeye taşıyacak olan PUBG Mobile sekmeme config dosyasını indirerek atışlarınız sırasında silahınızın geri tepmesini minimuma indirerek daha keyfili bir atış şansına sahip olacaksınız. Bu sayede de her atış ile hedefinizi tam 12’den vurabilirsiniz.

Dünya çapında da ilk olarak Asya bölgesinde yayılan PUBG Mobile sekmeme config dosyaları, daha sonra diğer oyuncular tarafından da keşfedilerek oyun içerisindeki atış ayarlarında küçük düzenleme yapmanızı ve atış deneyiminizi artırmanızı sağlıyor.

PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyası Bilmeniz Gerekenler

PUBG Mobile oyunu içeride yer alan dosyalardan birisi olan ve çeşitli ayarları düzenlemenize imkan tanıyan PUBG Mobile sekmeme config dosyası, sadece Ayarlar üzerinde değişiklik yaptığı için de oyun tarafından bir hile olarak algılanmıyor. Oyun tarafından hile olarak algılanmasa ve oyun oynamanıza bir kısıt getirmese de PUBG Mobile sekmeme config dosyasını değiştirdiğiniz için oyuna bir tür dışından müdahale olduğunu savunuluyor.

Böyle bir durumu diğer oyuncular tespit ederse ve PUBG Mobile sekmeme config dosyasını değiştirdiğiniz için diğer oyuncular tarafından şikayet edilebilirsiniz. Bunun üzerinde de hesabınız incelemeye alınıyor oyun dosyalarınız kontrol ediliyor.

Eğer PUBG Mobile sekmeme config dosyası üzerinde bir değişiklik yaptığınız tespit edilirse de oyun tarafından küçük bir ceza alma ihtimaliniz var. Ancak şu da bir gerçek ki Config dosyası gerçek dosyalar arasında olduğu için ve ayarların oyun içerisinde değiştirilmesi bir suç olmadığı için böyle bir durumda kesin ceza gerektiren bir sebep ortada yok. Eğer kısa süreli ban cezası alırsanız da PUBG Mobile Ban Kaldırma adlı makalemizi okuyarak cezanıza çözüm bulabilir, oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile oyununa gelen son güncelleme ile yeni PUBG Mobile sekmeme config dosyası arayışı başladı. Biz de sizin için hazırladığımız bu yazımızda, güncel sürümü ile uyumlu olarak çalışan PUBG Mobile sekmeme ayarları için config dosyasını indirmeniz için bağlantı linkini ve dosyayı indirdikten sonra nasıl oyun içerisine yükleyebileceğiniz anlatıyoruz. Bu dosyayı telefonunuza indirip kurulum işlemini doğru bir şekilde yaptıktan sonra, silahınızın geri tepmesini azaltarak oyun deneyiminizi daha da yukarılara çıkaracaksınız.

Özellikle seri atışlarda bu tepmelerin artması düşmanınızı vurmanızı zorlaştırırken, ayarları güncelledikten sonra bu zorluk ortadan kalkıyor ve atışlar sırasında hedef almanız çok daha kolay oluyor. İşte oyunda kullanabileceğiniz PUBG Mobile sekmeme ayarları için config dosyası indirme linki ile silahınızı ateşlediğiniz zaman geri tepme oranını oldukça az tutacak config dosyası ve nasıl yükleyebileceğinize dair izlemeniz gereken yolu paylaşıyoruz.

En İyi Oyun Nickleri

PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyası İndir

PUBG Mobile sekmeme config dosyasının özellikleri şu şekilde:

1: Yüksek Hasar

2: Sekmeme

4: %70 Kafadan Vuruş

PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyası İndir https://apkadmin.com/ekf2jigksaf6/Pubg_Mobile_1.7.0_Sekmeme__40_config.rar.html

PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyası Nasıl Eklenir?

PUBG Mobile sekmeme config dosyasını indirdikten sonra şu adımları takip ederek, indirdiğiniz dosyayı, PUBG oyunu içerisinde entegre edebilir ve oyun deneyiminizi artırabilirsiniz. İşte PUBG Mobile sekmeme config yükleme adımları:

Dosyayı cep telefonunuza veya oyunu oynadığınız diğer mobil cihaza indirdikten sonra, dosyayı indirdiğiniz klasöre gidin. Burada Pubg_Mobile_1.7.0_Sekmeme__40_config.rar isimli bir dosya göreceksiniz. Rar dosyasını tıkladıktan sonra bulunduğunu klasör içerisinde “Buraya çıkart” diyerek dosyayı oluşturun.

Sonrasında oluşan Pubg_Mobile_1.7.0_Sekmeme__40_config klasörü içerisine girerek com.tencent.ig isminde bir klasör göreceksiniz. Bu klasöre de tıklayarak “Koplaya” deyin.

Daha sonra cep telefonunuzun ya da oyunu oynayacağınız mobil cihazın klasörleri arasından, ana sayfa yolu olan /storage/emulated/0 yoluna gidin. Burada “Android” adında bir klasör göreceksiniz. Bu klasöre tıklayarak içine girin.

Android klasörü içerisinde de sırasıyla “Data >> com.cxinventor.file.explorer” dosyalarını açın. com.cxinventor.file.explorer dosyasını açarken sizden bir şifre isteyecek. Buraya okuokubil.com yazın ve “Tamam” butonuna basın.

Bu işlemi yaptıktan sonra, size “Dosyanın üzerine yazılsın mı?” diye bir ekran açılacak. Burada kopyalama işlemi yaptığımız dosyaları değiştirip değiştirmek istemediğimizi soruyor. “Değiştir” butonuna tıklayarak değişim işlemine izin verin. Ardından, PUBG Mobile sekmeme ayarları için config dosyasının kurulumunu tamamlamış oluyorsunuz.

Sizin için hazırladığımız bu yazımızda, PUBG Mobile oyunu içerisindeki rekabette daha öne çıkmanızı sağlayacak ve rütbenizi artıracak olan küçük bir yardımcıyı tanıttık. Oyun içerisindeki rekabette biraz daha üstte yar almanızı sağlayacak PUBG Mobile sekmeme config ile oyun keyfiniz bol olsun. Ayrıca PUBG Mobile UC Hilesi için hazırladığımız yazımıza da bir göz atarak oyun keyfinizi daha da fazla artırabilirsiniz.

 

PUBG Mobile Oyununu İndirmek İçin Android de Kaç GB Yer Lazım?

Android telefonlar için PUBG oyununa 5GB yer gerekmektedir.

PUBG Mobile Oyununu İndirmek İçin İOS da Kaç GB Yer Lazım?

İOS telefonlar için 2GB yer gerekmektedir.

PUBG Mobile da Yaş Sınırı Kaçtır?

Yaş sınırı 13 olarak belirtilmiştir.

6 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu