Teknoloji Haberleri

Bedava Pepsi Kodları

Bedava Pepsi Kodu Hilesi

Bedava Pepsi Kodları; Farklı pek çok ürün hediye ve çekiliş imkanı sunarak daha fazla satış yapmayı amaçlamaktadır. Pepsi, kapağındaki kodlar ile müşterilerine çeşitli hediyeler vermektedir. İçecek dünyasındaki rekabette, yaptığı kampanyalar ile damga vuran ve dağıttığı bedava internet paketleri ve daha pek çok hediye ile bilinen bedava Pepsi kodlarını seninle paylaşıyoruz!

PUBG New State Kupon Kodları ( Ücretsiz Güncel Kodlar )

Bedava Pepsi Kodları Güncel

Kutu Pepsi içeceklerinde açma halkalarının altında bulabileceğin bedava Pepsi kodlarını kullanarak pek çok oyunda bedava hediye ve çip para kazanabilirsin. Bu sayede oyun keyfin daha uzun süre devam eder ve istediğin oyundan da daha fazla zevk alabilirsin; sonuçta bedavayı herkes sever. Bedava Pepsi kodlarının bu kadar bilinmesinin ve araştırılmasının en büyük sebeplerinden biri tabii ki oyunların içerisinde toplayacağın bedava chip para ve diğer değerli kaynaklar sayesinde hesabına ekstra özellikler almak ya da süre dolmasını beklemeden oyuna devam etmek oluyor.

Oyun içerisindeki bu sanal paraları istersen gerçek para vererek satın alabileceğin gibi Pepsi açma halkalarının altından çıkan bedava Pepsi kodları sayesinde de elde edebilirsin. Pepsi açma halkalarının altından çıkacak olan bedava kodları kullanarak Bedava 101 Plus ve Zynga 101 Plus Çip Kodları elde edebilir, Zula Bedava Hediye Kodu, Altın, Epin Kodları ve Hilesi kullanabilirsin. Çünkü her kod farklı farklı oyunlarda sürpriz hediyeler veriyor.

Bedava Pepsi Kodu Hilesi

İhaleli Batak , Çanak King, Çanak 101 Okey ve Çanak Okey gibi mobil oyun türevleri başta olmak üzere Mynet Oyun, Okey Plus ve Kafa Topu 2 gibi oyunlarda da istediğin zaman Bedava Pepsi Şifreleri Hilesi (Güncel Yeni Pepsi Kodları) kullanarak sürpriz hediyelerden birisini kazanma şansına sahip olabilirsin. Pepsi açma halkalarının altından ya da Pepsi şişe kapaklarının altından çıkan Pepsi kodları 8 ya da 10 haneli rakam ve sayı dizisinden oluşuyor.

Pepsi Kod Üretme Programı Sınırsız

8 haneli olarak elde edeceğin bedava Pepsi kodları genellikle Facebook’un çıkardığı ve bu uygulama üzerinden oynanan okey, tavla veya batak türevi oyunlarda kullanıldığı gibi 10 haneden oluşan Pepsi kodları ise PUBG Mobile başta olmak üzere çeşitli mobil oyunlarda kullanılmak için türetiliyor. Facebook’da olduğu gibi 101 Okey Plus, Online Tavla veya Mynet Okey gibi oyunlarda bedava çip para kazanabileceğin Pepsi kodları da genellikle 8 haneli şifrelerden oluşuyor.

Aşağıda seninle paylaştığımız ücretsiz Pepsi kodlarını kullanırken, herhangi bir kodu yanlış yazmamaya ve üst üste de hatalı kod yazmamaya dikkat etmen gerekiyor. Çünkü aynı kodu çok benzer şekilde üst üste hatalı olarak yazdığın zaman, o kodun artık bloke olma ve geçersiz kılınma ihtimali de olabiliyor. Böyle bir durumla karşılaştığın zaman da bu kodu doğru girsen dahi kullanamayabilirsin. Pek çok mobil uygulamada ya da internet sitesinde de Pepsi kod üretme programı sınırsız görebilirsin fakat dikkatli olmalısın!

bedava pepsi max kodu alma | siber basın

Bedava Pepsi Kodu Oluşturucu

İnternet üzerinde bedava Pepsi kodu oluşturucu başlığı ile karşına çıkacak olan sitelere ya da uygulamalara karşı oldukça dikkatli olmalısın. Çünkü bu tür platformlardan sana kod verdiğini söyleyen yerlerin pek çoğu sahte ve geçersiz kod üretiyor. Bu nedenle de boşa geçen zamandan başka bir işe yaramıyorlar. Gerek cep telefonlarımıza ya da tablet bilgisayarlarımıza indirdiğimiz oyunlarda, gerekse de masaüstü bilgisayarımızdaki çeşitli oyunlarda kullanabileceğimiz bedava Pepsi kodlarını hepimiz merak ediyoruz.

Pepsi açma halkalarının ya da Pepsi şişelerindeki kapakların altından çıkan Pepsi kodları sayesinde çeşitli fırsatlar yakalayabilir ve oyunlarda sürpriz hediyeler kazanabilirsin. Buradaki 8 veya 10 haneli şifreleri yazarak birçok online oyun, Facebook ve Mynet oyunlarında çip paralar kazanabilirsin. Bu oyunlar arasında tabii ki Zula, 101 Plus Okey, Tavla, Batak ve Kafa Topu 2 akla gelen ilk oyunlar arasında yer alıyor. Ayrıca kapakların ve açma halkalarının altından çıkan kodlar sayesinde günlük bedava internet kazanma şansına da sahip olabilirsin!

10 Haneli Pepsi Kodu Bedava

Turkcell, Türk Telekom veya Vodafone hat kullanıcılarının katılabileceği kampanyalar sayesinde, mobil interneti yetmeyen milyonlarca kişi için bedava internet kampanyaları veriliyor. Sadece aşağıda seninle paylaştığımız bedava Pepsi kodları arasından bir kodu kullanman yeterli oluyor. Çeşitli kod üretici siteler veya uygulamalarda olduğu gibi bizde rastgele bir kod üretme sistemi yoktur. Sizin için hazırladığımız bu kodları çeşitli kaynaklardan bir araya getirerek seninle paylaşıyoruz.

Bedava Pepsi kodları kullanırken birkaç ek hatırlatma da yapmak istiyoruz. Aşağıda senin için paylaştığımız kodlar çeşitli kaynaklardan toplanarak bir araya getiriliyor. Ayrıca Pepsi kodlarının sadece bir defa kullanım hakkı olduğu için lütfen 2. bir kod almayın ve herksin bu kodlardan istediği gibi yararlanmasını sağlayın. Bedava Pepsi kodları tek kullanımlık olduğu için aşağıdaki listede bulunan kodları ilk yazan kişi hediyelerin sahibi oluyor; daha sonra gelerek kodları kullanmak isteyenler de maalesef hata mesajı ile karşılaşıyor.

Kafa Topu 2 Bedava Elmas ve Altın Hilesi Promosyon Kodları

Bedava Pepsi Kodu 2023

Pepsi kodlarını kullanacağın her oyunun farklı birer kuralı oluyor. Bedava internet kampanyalarından yararlanmak istersen de bir gün içerisinde sadece 1 defa kod kullanma hakkında sahipsin. Bu yazımızda paylaştığımı kodları ilk yazan kişi ödüllerin sahibi oluyor. Geç kalan okuyucularımız da maalesef kodların daha önce kullanıldığına dair hata mesajı alırlar.

Burada hazırladığımız bedava Pepsi kodları listesini tamamen ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Sadece aşağıdaki kodlardan birisi alarak oyundaki ilgili alana yazman yeterli oluyor. Ayrıca bir Pepsi kodunu 101 okey’de kullandıysanız aynı kodu farklı bir oyunda maalesef kullanamazsın. Çünkü her bir kodun sadece bir kullanım hakkı vardır. Sen de hemen bir kod al ve sürpriz hediyelerden birisinin sahibi ol. Keyifli oyunlar!

HUZC2MM
3D2H9EKZ
OPSRT65LK
KBYTZWQ5
ZPK3FAKL

H2V2P53D
98FHKBCX
ZHL6YDP1LA
ZEFL3Y9S82
Z3C2RTBTK2

Z31DHZ7KK3
PA65ZWLWFW
Z3FHF94Y9A
ZFBS355CJ2

 

Pepsi Kodu Kaç Defa Kullanılabilir?

Kod 1 defa kullanılabilir.

101 Okey Pepsi Kodu Kaç Hanelidir?

10 hanelidir.

Magnum Araba Çekilişine Katılmak İçin Gönderilen Şifre Kaç Haneli?

8 haneli şifre ile çekilişe katılabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu