Turkcell

Taşınabilir WİFİ İnternet Fiyatları

Taşınabilir Wi-fi İnternet Fiyatları 2023; İnternet artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. İnternetsiz bir yer kalmasın diye artık taşınabilir wifi ler de mevcuttur. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell tarafından müşterilerine sunulan taşınabilir wifi internet ile artık müşteriler; evlerinden, işyerlerinden, yazlıklarından ve tüm diğer yaşam alanlarından internete girebiliyorlar.

Turkcell ve Vodafone müşterileri; Superbox ve Redbox modemlerini yanlarında taşıyarak, modemlerini elektrik prizine bağlamak suretiyle her yerden internete erişebiliyorlar.

Son dönemlerde oldukça ilgi gören taşınabilir internet; oldukça ekonomik rakamlara satışa sunuluyor.

Sizler de evinizde, işyerinizde, seyahate çıktığınızda ya da memleketinize tatile gittiğinizde internet modeminizi yanınızda götürmeyi ve internete dilediğiniz yerden özgürce girmeyi diliyorsanız; Redbox ya da Superbox taşınabilir wifi seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Bu yazımızda taşınabilir wifi internet fiyatlarına dair sizleri bilgilendirmeye, konuya dair merak edilenleri yanıtlamaya çalışacağız.

Vodafone Taşınabilir İnternet: Redbox

Redbox taşınabilir wifi internet; 4.5G şebekesinin mevcut olduğu her yerde çalışıyor. Vodafone tarafından piyasaya sürülen ve müşterilerine fiber internet hızında kaliteli bir internet deneyimi yaşatan Redbox ile evinizde, işyerinizde internete erişim sağlayabiliyorsunuz.

Yaşadığınız yerde herhangi bir internet altyapısı olmasa dahi Redbox cihazı sayesinde internete girebiliyorsunuz.

Vodafone Superbox kutusunu evinizde elektrik prizi bulunan odalarınızın yanı sıra balkonlarınıza, terasınıza takarak, internette anında gezinmeye başlayabiliyorsunuz.

Üstelik, Vodafone taşınabilir wifiye başvurduğunuzda internetiniz, maksimum 2 gün içerisinde evinize kuruluyor yani günlerce internet kurulumunu beklemekten de kurtulmuş oluyorsunuz.

Vodafone Redbox aboneliğinizi başlattığınızda Redbox müşterilerinin yararlandığı ayrıcalıklardan da yararlanabiliyorsunuz. Seyahat, alışveriş, yeme, eğlence gibi pek çok alanda Redbox indirimlerinden faydalanabiliyorsunuz.

Vodafone Redbox aboneliğiniz ile 24 ay boyunca geçerliliğe sahip olan Vodafone TV Hoş geldin Paketi’ni de hediye olarak kazanıyorsunuz.

Üstelik Vodafone müşteri hizmetleri aradığınızda müşteri temsilcisine diğer müşterilerden daha hızlı bir şekilde yani dakikalarca hatta beklemek zorunda kalmadan bağlanabiliyorsunuz. 

Vodafone RedBox Taşınabilir İnternet

Tarife Ücreti
RedBox 200 GB 4.5 G 121,90 TL
RedBox 250 GB 4.5G 162,70 TL
RedBox Limitsiz 4.5G 15 Mbps 162,70 TL

Vodafone Taşınabilir İnternet Fiyatları 2023

Vodafone Redbox fiyatları, hangi tarifeye abone olduğunuza göre değişiklik gösteriyor.

Şu an güncel 3 adet Redbox tarifesi bulunuyor.

Redbox tarifelerini ve fiyatlarını kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

 • Redbox 200 Tarife Fiyatı:

4.5G hızında toplam 200GB internet içeren bu tarifeye ilk 12 ay boyunca aylık 121.90 TL gibi uygun bir fiyata abone olabiliyorsunuz.

İlk 12 aylık taahhüt süreniz dolduğunda ise 12 ay süreyle daha üyeliğinizi sözleşme ile uzattığınızda yani toplam 24 ay için taahhüt verdiğinizde diğer 12 ay için yalnızca 142.30 TL ödeyerek, üyeliğinizi devam ettirebiliyorsunuz.

 • Redbox 250 Tarife Fiyatı:

4.5G hızında toplam 250GB internete sahip olan Redbox 250 tarifesi için 24 ay taahhüt verdiğinizde ilk 12 ay için aylık 162.70 TL, diğer 12 ay içinse aylık 183.10 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

 • Redbox Limitsiz Tarife Fiyatı:

Kotasız yani limitsiz internete erişim imkanı sunan Redbox Limitsiz; abonelerine 4.5G hızında 15 mbps internet deneyimi vaat ediyor.

Müşteriler, taahhüt verdiklerinde ilk 12 ay için yalnızca 162.70 TL; diğer 12 ay için sadece 183.10 TL ödeme ile bu tarifeye üye olup, kotasız internet keyfini yaşayabiliyorlar.

Vodafone Redbox hizmeti alan tüm müşteriler; aylık ek 30.6 TL bir ödeme yapmayı kabul ettikleri taktirde Vodafone Redbox cihazları ile evlerinin yanı sıra işyerlerinden, memleketlerinden, yazlıklarından ve bu cihazı yanlarında götürerek, internete girmek istedikleri diğer yerlerden internete bağlanabiliyorlar.

Yani Redbox müşterilerinin evlerinin dışında internete elektrik prizinin bulunduğu diğer yerlerden de girebilmeleri için aylık 30.6 TL ekstra bir ücreti ödemeyi kabul etmeleri gerekiyor.

Farklı bir GSM operatörüne üye olan ve Redbox aboneliğini başlatan müşteriler; tarifeden caymak istediklerinde ise taahhüt cayma bedelinin 500 TL gibi büyük bir kısmı, Vodafone tarafından karşılanıyor.

Vodafone Taşınabilir İnternet Supernet Cepte Wifi Tarife Fiyatları

Vodafone tarafından sunulan bir diğer taşınabilir internet hizmeti olan Supernet cepte wifi ile internete her yerden girebiliyorsunuz.

Kampanya dahilinde size sunulan modemi her yere taşıyabiliyor ve bu modem sayesinde internete her yerden erişebiliyorsunuz. İnternete 150 mbps hızında bağlanmanızı sağlayan mini modemin 6 saatlik pil ömrü bulunuyor. 6 saat dolduğunda ise modeminizi şarj etmeniz gerekiyor. Yani elektrik prizinin mevcut olduğu yerlerde modeminizi de kolaylıkla şarj edebiliyor, internete tekrar bağlanabiliyorsunuz.

Üstelik cepte wifi fiyatları, son derece uygun rakamları ile ön plana çıkıyor ve pek çok Vodafone müşterisi tarafından tercih ediliyor.

5GB Supernet cepte wifi tarifesine 12 ay için sözleşme ile taahhüt verdiğinizde aylık sadece 39 TL, 10GB tarifesine aylık 49 TL, 20GB tarifesine ise aylık 79 TL ödeyerek, abone olabiliyorsunuz.

Uygun fiyatlı bir taşınabilir internet hizmeti almayı düşünüyorsanız; Vodafone Supernet cepte wifi kampanyasına bir şans verebilirsiniz.

Turkcell Taşınabilir İnternet Superbox

Müşteri sayısı gittikçe artan, Turkcell’in popüler taşınabilir interneti Superbox; müşterilerine Superbox kutusunu yanında taşıdıkları her yerde internete erişim fırsatı tanıyor.

Müşteriler, Superbox cihazını elektrik prizine takabildikleri her yerden internete fiber internet hızında erişebiliyorlar.

Superbox kullanımı için herhangi bir altyapı gerekmediğinden 4.5G sim kartla çalışan modemleri sayesinde evlerinden, işyerlerinden, memleketlerinden kısacası her yerden internete girebiliyorlar.

Turkcell taşınabilir internet fiyatları, abone olunan paket ve tarifeye göre farklılık gösteriyor.

Paket Adı Kota Hız Fiyat
Superbox 150 GB 4.5G İnternet 150 GB 4.5G Hızında 159,90TL
Superbox 200 GB 4.5G İnternet 200 GB 4.5G Hızında 199,90TL
Superbox Fırsat 10 Mbps İnternet* Limitsiz 10 Mbps’ye Kadar 199,90 TL
Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet* Limitsiz 20 Mbps’ye Kadar 299,90 TL

Turkcell Taşınabilir İnternet Superbox Paket Fiyatları

Turkcell Superbox fiyatları da müşterinin üye olduğu paketin içeriğine göre değişiklik gösteriyor.

Superbox taşınabilir internet fiyatlarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 • Superbox 150GB 4.5G Taşınabilir İnternet Paket Fiyatı:

4.5G hızında 150GB internet kotalı bu pakete aylık 159.90 TL’ye üye olabiliyorsunuz.

 • Superbox 200GB 4.5G Taşınabilir İnternet Paket Fiyatı:

200GB kotalı bu paket için aylık 199.90 TL ödemeniz gerekiyor.

 • Superbox Fırsat 10 Mbps İnternet Paket Fiyatı:

Superbox’un kotasız yani sınırsız internet sunan bu paketine aylık 199.90 TL’ye abone olabiliyorsunuz.

 • Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet Paket Fiyatı:

20 Mbps hızında kotasız yani sınırsız Superbox paketi için aylık 299.90 TL ödemeniz gerekiyor.

 • Superbox 15GB Ek İnternet Paket Fiyatı:

Kotalı paketlerden birine abone olan müşteriler, kotaları olduğunda 15GB içeren ek internet paketini 20.40 TL’ye satın alabiliyorlar.

 • Superbox 5GB Ek İnternet Paket Fiyatı:

Yine kotalı Superbox müşterilerine özel olan bu kampanyaya göre müşteriler, 20GB ek internet paketini 5.10 TL’ye alabiliyorlar.

Turkcell VINN Taşınabilir İnternet Fiyatları 2023

Turkcell müşterileri, bilgisayarlarına takabilecekleri VINN cihazı ile internete her yerden erişebiliyorlar.

Yani müşterilerin VINN taşınabilir wifi ile internete bağlanabilmeleri için mutlaka yanlarında bilgisayarlarının da olması gerekiyor.

Yazlık 4.5G VINN wifi kampanyası dahilinde aboneler, 12, 24 ya da 36 ay taksit seçenekleri ile üstelik sözleşme imzalamadan ve taahhüt vermeden bu kampanyadan yararlanabiliyorlar.

VINN wifi hizmeti almayı düşünen müşterilerin hem VINN wifi cihaz ücretini hem de internet paketi ücretini birlikte ödemeleri gerekiyor.

VINN Taşınabilir İnternet Paket Fiyatları

 • Mobil wifi fırsat 50 GB: 129.90 TL
 • Mobil wifi fırsat 100 GB: 169.90 TL
 • Mobil wifi fırsat 200GB: 209.90 TL

VINN Taşınabilir Wifi Cihaz Fiyatları

Turkcell VINN Taşınabilir wifi cihaz fiyatları da satın alınan cihazın modeline göre değişiyor.

Şu an mevcut 3 farklı cihaz bulunuyor. Cihazların taksitli fiyatlarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

VINN Wifi(MW40V1);

36 ay taksitle aylık 20.7,

24 ay taksitle aylık 26,

12 ay taksitle aylık 43.2 TL

VINN Wifi(E5576);

36 ay taksitle aylık 14.6,

24 ay taksitle aylık 18,3,

12 ay taksitle aylık 30,4 TL

VINN Wifi Turbo(MW70VK);

36 ay taksitle aylık 24.1,

24 ay taksitle aylık 30,6,

12 ay taksitle aylık 51.5 TL

İnternet Hızı Ne Kadar Olmalı? İnternet Hızı Kaç Olmalı

Turkcell Taşınabilir Mobil Wifi Fiyatları

Turkcell, Superbox ve VINN taşınabilir wifi hizmetinin yanı sıra sunduğu taşınabilir mobil wifi hizmeti ile de internetinizi gittiğiniz her yere yanınızda götürebilmenizi mümkün bir hale getiriyor.

Turkcell taşınabilir mobil wifi fiyatlarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 • 4.5G Mobil Wifi 10 GB Paket Fiyatları:

12 aylık sözleşme imzaladığınızda aylık sadece 49.90 TL bir ödeme karşılığında bu pakete üye olabiliyorsunuz.

Bu pakete taahhütsüz yani herhangi bir sözleşme imzalamadan abone olmak istediğinizde ise aylık 96.89 TL ödemeniz gerekiyor.

Bu kampanyaya sadece son 90 gün içerisinde yeni bir hat tesisi, farklı bir operatörden Turkcell’e numara taşıma ya da Turkcell faturasız hattan faturalı hatta geçiş yoluyla Turkcell faturalı tarifelere geçen müşteriler katılabiliyorlar.

 • 4.5G Mobil Wifi 20 GB Paket Fiyatları:

Bu pakete sözleşme ile abone olduğunuzda aylık 79.90 TL; taahhütsüz üye olduğunuzda ise aylık 132.59 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Bu paketten de yalnızca Turkcell bireysel faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabiliyorlar.

 • Turkcell 4.5G Mobil Wifi 50 GB Paket Fiyatları:

Faturalı müşterilerin yararlanabileceği bir diğer taşınabilir internet kampanyası olan bu kampanyaya katılmak isteyen Turkcell müşterilerinin yıllık abonelik karşılığında aylık 119.90 TL ödemeleri gerekiyor.

Taahhütsüz olarak mobil wifi internete üye olmak isteyenlerin ise aylık 214.28 TL ödemeleri talep ediliyor.

 • Turkcell 4.5G Mobil İnternet Wifi 100GB Paket Fiyatları:

Bu pakete yıllık abone olduğunuzda aylık 159.90 TL ödemeniz gerekirken, taahhütsüz aylık aboneliklerde ise ödemeniz gereken miktar, 265.18 TL’ye yükseliyor.

 • Turkcell 4.5G Mobil Wifi 200GB Paket Fiyatları:

Faturalı müşteriler, aylık 200GB internet içeren bu pakete sözleşme imzaladıkları taktirde aylık 199.90 TL’ye üye olabiliyorlar.

Aylık aboneliklerde ise 316.18 TL ödemek gerekiyor.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm mobil wifi internet paketlerinden sadece Turkcell bireysel faturalı müşteriler yararlanabiliyorlar. Yani diğer GSM operatörlerine üye olanlar, kurumsal Turkcell faturalı hattı olanlar ya da Turkcell bireysel ön ödemeli yani Hazır Kart kullanıcıları; mobil wifi paketlerinden satın alamıyorlar.

Türk Telekom Taşınabilir İnternet: Evimde Mobil Wifi Tarifeleri

Türk Telekom’un taşınabilir interneti olan ‘Evimde Mobil Wifi’ ile evlerinizde telefonlarınızdan, tabletlerinizden, televizyonlarınızdan yani birden çok cihazdan internete özgürce bağlanabiliyorsunuz.

Evinizin farklı odalarında ve farklı cihazlarınızda internete kesintisiz ve hızlı bir şekilde girebiliyorsunuz.

10GB, 20GB, 50GB ya da 100 GB içeren paketlerden birini satın alabiliyorsunuz.

Telefondan Wi-Fi Şifresi Öğrenme

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Fiyatları

Türk Telekom Evimde Mobil wifi tarifelerine taahhütlü ya da taahhütsüz abone olabiliyorsunuz.

Evde Mobil Wifi Fiyatları

 • Evimde Mobil Wifi 10GB: Taahhütlü 19; taahhütsüz 29 TL,
 • Evimde Mobil Wifi 20GB: Taahhütlü 29.58, Taahhütsüz 39 TL,
 • Evimde Mobil Wifi 50GB: Taahhütlü 64, taahhütsüz 84 TL
 • Evimde Mobil Wifi 100GB: Taahhütlü 135, taahhütsüz 165 TL,
 • Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB: Taahhütlü 46, taahhütsüz 49.98 TL,
 • Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB: Taahhütlü 36.72, taahhütsüz 64.25 TL
 • Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB: Taahhütlü 76.50, taahhütsüz 104.03 TL
 • Evimde Mobil Wifi Modemli100 GB: Taahhütlü 132.59, taahhütsüz 170.33 TL

Türk Telekom Evde Taşınabilir Jet Wifi Paket Fiyatları

10 farklı cihazdan bağlanabileceğiniz jet wifi internet paketlerinden birine abone olarak da evinizde bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ve diğer cihazlardan internete özgürce ve gönlünüzce bağlanabilirsiniz.

Jet wifi paket fiyatlarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 • 12 ay taahhütle 1GB Kademeli Wifi İnternet: 19 TL
 • 12 ay taahhütle 6GB Kademeli Wifi İnternet: 34 TL
 • 12 ay taahhütle sınırsız wifi internet: 74 TL
 • 24 ay taahhütle GGB kademeli wifi internet: 29 TL
 • 24 ay taahhütle sınırsız wifi internet: 64 TL

Yukarıda bahsettiğimiz oldukça uygun fiyatlar, aynı zamanda modem yani cihaz ücretini de içeriyor. Yani ekstra cihaz ücreti ödemiyorsunuz.

Türk Telekom Wifi Her Yere Taşınabilir İnternet

Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom wifi hizmeti almaya başladıkları taktirde internete ev, işyeri, memleket ve yazlıklarının yanı sıra kafelerden, restoranlardan, havaalanlarından ve aklınıza gelebilecek her yerden girebiliyorlar.

Üstelik müşterilerin herhangi bir modem yani cihaz almaları da gerekmiyor.

Müşteriler, telefonlarından, bilgisayarlarından, tabletlerinden ve diğer cihazlarından Turk Telekom wıfı ağına bağlanarak, internete her yerden erişebiliyorlar.

İnternete dilediği yerden erişmek isteyen müşterilerin akıllı telefonlarının, bilgisayarlarının ya da tabletlerinin wireless yani kablosuz internet özelliğini aktif etmeleri ve daha sonra Turk Telekom wıfı ağına bağlanmaları yeterli oluyor.

Mevcut Türk Telekom müşterilerinin yanı sıra diğer GSM operatörlerinden birine abone olan müşteriler de bu taşınabilir internet hizmetinden yararlanabiliyorlar.

Evimde Mobil Wifi Tarifeleri
Mobil WİFİ
Taahhütlü Ücret
Taahhütsüz Ücret
Evimde Mobil Wifi 10GB
19 TL*
29 TL**
Evimde Mobil Wifi 20GB
29,58​​ TL*
39 TL**
Evimde Mobil Wifi 50GB
64 TL*
84 TL**
Evimde Mobil Wifi 100GB
135 TL*
165 TL**
Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB
46 TL*​
49,98 TL**
Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB
36,72 TL*
64,25 TL**
Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB
76,50 TL*
104,03 TL**
Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB
132,59 TL*
170,33 TL**

Türk Telekom taşınabilir internet fiyatlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • Türk Telekom Wifi Günlük 120 dakika: 7 TL
 • Türk Telekom günlük sınırsız paket: 10 TL
 • Türk Telekom Ek 1GB Ekstra: 3 TL
 • Türk Telekom Wifi günlük 60 dakika(hava alanlarında geçerli): 10 TL
 • Türk Telekom Wifi günlük sınırsız havaalanı: 20 TL

Türk Telekom Mobil Wifi Tarife Fiyatları

Türk Telekom mobil wifi tarifelerinden birine abone olan faturalı müşteriler, telefonlarından, bilgisayarlarından yani farklı cihazlardan ve diledikleri her yerden internete bağlanabiliyorlar.

Müşteriler; modemli ya da modemsiz olarak iki seçenekli paketlerden birine abone olabiliyorlar.

Türk Telekom mobil wifi fiyatlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • 4.5GB Data İnternet Paketi Fiyatları:

Modemli 5GB data internet paketini 12 ay taahhütle 35, 24 ay taahhütle 25 TL aylık taksitle alabiliyorsunuz.

Modemsiz aynı paketi ise 12 ay taksitle 25 TL’ye, taahhütsüz ise 35 TL’ye alabiliyorsunuz.

 • 10GB Data İnternet Paketi Fiyatları:

Modemli 10GB Data internet paketi, 12 ay taahhütle 45, 24 ay taahhütle 35 TL’ye satışa sunuluyor.

Bu paketi modemsiz almak istediğinizde 12 ay taahhütle 35, taahhütsüz 45 TL’ye alabiliyorsunuz.

 • 20GB Data İnternet Paketi Fiyatları:

Modemle birlikte 20GB data internet paketini 12 ay taahhütle almanız için aylık 69, 24 ay taahhütle satın alabilmeniz içinse aylık 59 TL ödemeniz gerekiyor.

Aynı paketi modemsiz 12 ay taksitle 59 TL’ye, taahhütsüz ise 69 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Turknet Taşınabilir Wifi Yazlık İnternet Paketi

Turknet tarafından başlatılan bu kampanyaya göre Türk Net müşterileri, yaz aylarında tatile çıktıklarında ya da kendi yazlıklarında zaman geçirirken internete kesintisiz bir şekilde girebiliyorlar.

Turknet yazlık internet hizmeti taahhütsüz alınabildiğinden müşteriler, kampanyadan diledikleri zaman hiçbir taahhüt cayma bedeli ödemeksizin ayrılabiliyorlar.

Üstelik internete oldukça hızlı bir şekilde bağlanabiliyorlar.

Turknet yazlık taşınabilir internet, aylık yalnızca 85 TL gibi ekonomik bir fiyata sunuluyor.

Sizler de memleketinize ya da yazlığınıza gittiğinizde birkaç aylığına kullanabileceğiniz internete ihtiyaç duyuyorsanız; Turknet yazlık internet paketini değerlendirebilirsiniz.

Bu yazımızda taahhütlü ve taahhütsüz taşınabilir internet fiyatları ile ilgili olarak sizleri aydınlatmaya çalıştık.

Sizler de taşınabilir internet hizmeti alıyorsanız; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, taşınabilir internet önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

 

Taşınabilir İnternet Fiyatları ve Firmaları Nedir?

Taşınabilir internet fiyatları kota ve hız durumuna göre farklı ücretlere tabi tutulmaktadır. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone firmaları bu hizmeti sunmaktadır.

Taşınabilir İnterneti Nerede Kullanabilirim?

Telefonunuzun çektiği her yere internetiniz rahatlıkla taşıyabilir ve kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Sınırsız İnternet Var mıdır?

Evet.

5 Yorum

 1. Ben türk Telekomun evimde mobil wifi paketini taahhütlü almak istiyorum mesela nerden başvuru yapacağım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu