Teknoloji Haberleri

Zula Bedava Hediye Kodu, Altın, Epin Kodları ve Hilesi

Zula Bedava Hediye Kodu, Epin Kodları, Hilesi 2023; Zula oyunu ilk çıktığından beri yoğun ilgi görmektedir. Oyun severler her geçen gün yenilenen ve piyasa sürülen oyunlarla oyun zevkini yaşamaya devam etmektedir. Türk yapımcılar tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen ilk MMOFPS oyunu olma özelliği taşıyan Zula da; oldukça heyecanlı ve zevkli bir oyun olarak ön plana çıkıyor.

Ülkemizde gençler ve yetişkinler tarafından son derece ilgi gören bu savaş oyununda ilerlemek isteyen oyuncuların e-pin kodlarına ihtiyacı oluyor.

Oyun esnasında kredi kartı bilgileri ile kolaylıkla satın alınabilen e-pin kodları; oyuncuların altın, elmas vb. değerli madenlere sahip olmasını, oyunda seviye atlamalarını sağlıyor.

Oyuncular, e-pin kodları sayesinde oyundaki karakterlerini güçlendirebiliyor, yeni silahlar alabiliyor ve mücadelelerine daha yetenekli ve donanımlı bir şekilde devam edebiliyorlar.

Bu yazımızda Zula oyuncuları için Zula bedava hediye kodu nereden alınır? Zula e-pin kodları nasıl kazanılır? vb. bu konuyla ilgili olarak en çok merak edilenleri yanıtlamaya, sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

101 Okey Plus Bedava ÇİP Kazanma Hilesi

Zula Oyunu Nasıl Oynanır?

Zula oyununda 2 düşman grup olacak şekilde askerler ve istihbaratçılar yer alıyor.

Oyunda asker ve istihbaratçı olarak toplamda 20 adet karakter ve bu karakterlerin ise kendilerine özgü özellikleri ve yetenekleri bulunuyor.

Aynı zamanda oyunda 23 adet harita ve 12 adet de oyun modu yer alıyor.

Zula oyunundaki haritalarda Üsküdar Sokakları, Paris, Çanakkale, Nemrut, Safranbolu gibi hem ülkemizin hem de dünyanın en güzel şehirleri bulunuyor.

Yani karakterler; bu olağanüstü şehirlerde düşmanları ile savaşıyorlar.

Oyunun ülkemizin en özel şehirlerinde geçiyor olması, bu oyunun ülkemizde sevilerek oynanmasını da beraberinde getiriyor.

Ölüm maçı, rekabet, patron avı, eleme, çukur, eğlence vb. oyun modlarında oyuncular; adrenalini doruklarında yaşayabiliyorlar.

Ülkemizin en popüler ve en çok izlenen dizilerinden olan Çukur karakterlerinin de 2019-2020 yılları arasında oyuna eklenmesi ile oyuncular, bol heyecan dolu bir mücadeleye koyulmuşlardı.

Ülkemizin yanı sıra kısa sürede dünya genelinde de ilgi görmeyi başaran Zula oyunuyla henüz tanışmadıysanız; bu oyunu akıllı telefonlarınıza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden hızlıca indirebilir ve oyun keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Zula Karakterleri

Zula’da toplamda 20 adet karakter bulunuyor.

Oyuncular, oyunda ilerledikleri ve savaşları kazandıkları taktirde daha güçlü karakterlere bürünebiliyorlar.

Zula karakterlerinin isimlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • Demir Erez:

Daha önce bordo berelilerden olan Demir Erez; düşman grup olan Gladyo, ailesini öldürdüğünde Zula ekibini kurdu.

 • Recep Arslan:

Adanalı olan Recep Arslan, komanda olarak görev aldıktan sonra Jandarma Özel Harekat Timi’ne dahil oldu.

Pusuya düşürülmesinin hemen ardından gazi olarak, emekli edildi.

 • Eşref Dayı:

Demir Erez’in akıl hocası olduğu farz edilen Eşref Dayı ise Çakırcalı Mehmet Efe’nin soyundan geliyor.

 • Cengiz Kaya:

Konya’da oldukça meşhur olan Pala Hasan tarafından yetiştirilen Cengiz Kaya; Pala Hasan’ın Gladyo tarafından öldürülmesi sonrasında Zula ekibine katıldı.

 • Şahin Kılıç:

Terörle mücadelede görev aldıktan sonra ortağının ölümü ile suçlanan Şahin Kılıç; tam asılacakken Demir Erez tarafından kurtarıldı.

 • Azad Kara:

Mesleği bakırcılık olan Azad Kara, Demir’in komutasında görev almıştı.

 • Şamil Dudayev:

Çeçenistan’lı olan Şamil Dudayev; ailesi Gladyo baskınında öldürülünce Zula ekibine katıldı.

 • Yunus Şanlı:

Trabzon’lu balıkçı olan Yunus Şanlı, daha önce Recep Arslan ile tanışmıştı.

 • Zeynep Yılmaz:

Babasının ölümü ile buhrana giren ve amcası Şahin Kılıç’ı babasının katili olmakla suçlayan Zeynep Yılmaz, kısa bir süre sonra da gerçekleri yani babasının katilinin amcası olmadığını öğrendi.

 • Shahram Shams:

İran Tahran’lı olan Shahram Shams, zekası ve karizmasıyla her ortama girebiliyor.

 • Cumali Koçovalı:

Çukur dizisinde oldukça beğeni toplayan Cumali Koçavalı karakteri, 2019-2020 yılları arasında bu oyunda bulunuyordu ancak şu an için bulunmuyor.

 • Azer Kurtuluş:

Yine Çukur dizisine özgü bir karakter olan Azer Kurtuluş da 2019-2020 yılları arasında Zula karakteri olarak oyuna renk katmıştı.

 • Ivan Vasilyev:

Gladyo oluşumunun lideri olan bu karakterin memleketi ise Rusya.

Ivan Vasilyev; eskiden Rus istihbaratında çalışıyordu.

 • Pierre Julliard:

Daha önce paralı asker olarak çalışan Fransalı Pierre; Gladyo’nun teklifi üzerine bu gruba katıldı.

 • Larry Silverstein:

İsrailli Larry; bir süre Orta Doğu’da özel bir şirket sorumlusu olsa da ailesinin öldürülmesi sonrası önce Mossad’a sonra da teklif üzerine Gladyo oluşumuna katıldı.

 • Trevor Edward Moore:

İngiliz asıllı Edward, bir süre orduda çalıştı. Afganistan’da görev alırken, paralı askerlik yaptığının anlaşılması üzerine Gladyo ekibine keskin nişancı olarak katıldı.

 • Robert O’Bannon:

Özel bir eğitim kampında ders alırken FBI tarafından kampın basılması ile ceza olarak orduya alınan Teksas ABD’li bu karakter, Irak’ta görevdeyken Gladyo ile tanıştı ve bu oluşuma katılmaya karar verdi.

 • David King:

Amerikalı bir mucit olan David; bir keşfin kitle imha silahı olarak kullanılacağını öğrendiğinde ülkesini terk edip, Avrupa’ya taşındı. Bir süre sonra ise Gladyo ekibine katıldı.

 • Alonso Vargas:

Motor kullanma kabiliyeti oldukça yüksek olan ABD’li bu karakter, bu yeteneğinin Gladyo tarafından fark edilmesi sonrasında bu ekibe davet edildi ve ekip üyesi oldu.

 • Elena Terentjeva:

Litvanyalı sporcu Elena, Bosna Hersek’te saldırıda annesini, kardeşlerini ve babasını kaybettikten sonra yıkık binalarda yaşamaya başladı.

 • Rosa Battaglia:

Roma’da dünyaya gelen bu karakter, Gladyo ekibinde bulunuyor. Resmi kayıtlarda bu karaktere ait hiçbir bilgi de yer almıyor.

 • Pablo Aka El Patron:

Kolombiya’nın en tepedeki suç kartellerinin lideri olan Pablo Aka, acımasızlığıyla biliniyor.

Zula Hesap Silme Hesap Kapatma Nasıl Yapılır

E-Pin Kodu Ne Demek?

Yalnızca Zula oyununda değil pek çok online oyunda ismini sıklıkla duyduğumuz e-pin kodu; harf ve sayılardan oluşan kodu ifade ediyor.

Bu kodlar, 3-4 haneden hatta 25-30 haneden bile oluşabiliyorlar.

İngilizce açılımı; Electronik Personal Identification Number olan E-Pin; yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde kullanılan bir ödeme sistemi olarak tanımlanıyor.

Dünyada 50’den fazla ülkede e-pin kodları, bir ödeme şekli olarak kabul ediliyor.

Ülkemizde de çevrimiçi oyunların büyük bir çoğunluğunda e-pin ödeme sistemi tercih ediliyor.

Birçok firma da oyunlarda kullanılmak üzere e-pin kodu satışı gerçekleştiriyor.

Zula oyununda da oyuncular; e-pin kodlarını bir ödeme şekli olarak kullanabiliyorlar. Farklı sitelerden de satın alabilecekleri e-pin kodları ile altın, silah vb. değerli aksesuar ve eşyaları temin edip, oyunda ilerleyebiliyorlar.

E-pin kodları, birçok oyun sitesinin yanı sıra büyük mağazalarda da satışa sunuluyor.

Oyunlarda kullanmak üzere bu kodlardan satın alabileceğiniz mağazalara Teknosa ve Carrefoursa’yı örnek olarak gösterebiliriz.

LOL Bedava RP Kodları (GÜNCEL LİSTE)

Zula Bedava E Pin Kodu Nasıl Kazanılır?

Pek çok oyunda olduğu gibi Zula oyununda da oyuncular; e-pin kodları sayesinde altın, özel silahlar ve kıyafetler satın alabiliyorlar.

Bu kıyafetler, altınlar ve silahlar ile daha da güçlenen karakterler, düşmanlarına karşı daha iyi bir saldırı ve savunma gücüne kavuşuyorlar.

Oyun esnasında oyuncular, kredi kartları ile e-pin kodu ve altın satın alabiliyorlar.

Aynı zamanda internette yer alan birçok oyun sitesi de oyuncuların oyun esnasında altın, kıyafet, silah satın alabilmelerini sağlayan e-pin kodu satışı gerçekleştiriyor.

Bu sitelerde uygun fiyatlara e-pin kodlarından satın alabiliyorsunuz.

Bazı siteler ise ücretsiz bir şekilde e-pin kodlarını yani Zula bedava hediye kodlarını paylaşıyorlar.

Ücretsiz olan bu kodları kullandığınız taktirde altın, silah vb. gereksinimlerinizi temin edebiliyorsunuz.

İnternetteki bazı uygulamaları da telefonunuza indirmek suretiyle hediye e-pin kodu kazanabiliyorsunuz. Örneğin, birçok sitede Zula bedava e-pin kodu oluşturucular satışa sunuluyor.

Bu kod oluşturucular; yeni e-pin kodları hazırlıyorlar. Bu kodları kullanarak da oyun esnasında ücretsiz bir şekilde silah, kıyafet vb aksesuarlar satın alabiliyorsunuz.

Zula e-pin oluşturucular, sizden bazen şifre bilgilerinizi de talep edebiliyor. Hatta bazı programlarda virüs bile yer alabiliyor. Bu tarz program ve siteler; dolandırıcılık girişiminde de bulunabiliyorlar.

Bu yüzden gerek ücretsiz e-pin kodu vaat eden sitelerde gerekse kod oluşturucularda asla kişisel bilgilerinizi ve şifrenizi paylaşmamalısınız.

Aksi halde kullanıcı hesabınızın çalınmasına yol açabilirsiniz.

Zula Bedava Hediye Kodu Kazanma 2023

Zula bedava hediye kodu kazanma, zula bedava çarlar, Zula bedava e-pin ve zula bedava silah kazanmak için sizlere bilgi vermek istiyorum.

Diğer Zula bedava hediye kodu kazanma yöntemlerini kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

Pepsi kodları ile Zula bedava e-pin kazanma

Pepsi kapaklarından çıkan kodları e-pin kodu olarak kullanabilirsiniz. Aldığınız Pepsi kapaklarınıda kodu girdiğinizde kazandığınız zıla e-pin kodunu oyunda kullanabilirsiniz.

Paycell indirim kuponları ile bedava e-pin kazanma

Turkcell müşterileri, Paycell üzerinden yaptığı harcamalarında indirim kodu ya da e-pin kodu kazanıyorlar.

Sahip olduğunuz yani Paycell tarafından size sunulan kodları oyun esnasında kullanıp, oyunda ilerleyebilme şansınız bulunuyor.

Ücretsiz Zula hesabı kullanarak bedava e-pin kodu kazanma

Bazı siteler, zaman zaman ücretsiz ve güçlü Zula kullanıcı hesaplarını takipçileri ile paylaşabiliyorlar.

Bu hesaplardan birini almayı başardığınız taktirde sizlerde oyunda kolaylıkla ilerleyebilirsiniz.

Zula Bedava Epin Kodları 2023

Oyunda aşağıdaki kodlar sayesinde ücretsiz bir şekilde altın alabilirsiniz.

Başka okuyucularımız kodları almadan önce acele etmenizi öneriyoruz.

 • YNT5 – 82SK – WS49 – LSY1
 • TORK – MN99 – LMGT – MBBT
 • NTS4-UMNZ-QTS1-AZZ9
 • FTBT – BO88 – TOSC – BVCC
 • XDR55 – BGGZ – LJA8 – MGBZ

Zula bedava hediye kodlarını kullanırken dikkatli olmalı, aşırı kullanımdan kaçınmalısınız.

Aksi halde oyun tarafından hile yapmaya çalıştığınızın anlaşılması sonrasında banlanabilirsiniz.

Hatta IP adresiniz de banlandığı için yeni bir hesap ile bile oyuna girememe riski ile karşılaşabilirsiniz.

Zula Bedava E-Pin Kodları ve Şifreleri

Sizlere güncel zula bedava e-pin kodları ve şifreleri vermek istiyorum. Belli aralıklarla yazımızı güncelleyip yeni kodlar ve şifreler eklemeye çalışacağım.

 • UW81-UYB6-GALL-BSCN
 • GO18-TORR-SOXN-SZ58
 • BOT6 – MYWJ – WX4B – MGCV
 • BUTT-BNG2-UGYX-WQQU
 • X77S-FTOO-SBXX-TTKA
 • OD7A-MODS-RDS7-UBF5
 • AZ28-8OSD-İD7X-BOZ7
 • ST53-GNT3-UYM3-22T9
 • GLSK-34KG-3SN6-S11M
 • TUYG-8USR-RSS4-ABKX

Zula Altın Hilesi Nasıl Yapılır?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi kredi kartı bilgileriniz ile oyunda altın satın alabiliyorsunuz.

Bu durum, maddi durumu iyi olan oyuncuların oyunda silah ve özel kıyafetler satın alabilmeleri anlamına geliyor.

Yani tabiri caizse parası olan kişiler, oyunda rakiplerini geride bırakıyor.

Şayet altın satın alacak maddi durumunuz yoksa zula altın hilelerinden yararlanabilir, hesabınıza binlerce altını ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Bu noktada arama motoruna Zula altın hilesi yazmanızı öneriyoruz.

Zula altın hilesi yapabilmenize öncülük eden sitelere üye olarak, kullanıcı hesabınıza kolaylıkla altın gönderebilirsiniz.

Ancak kişisel bilgilerinizi ve oyun şifrenizi hiçbir şekilde altın hilesi sunan sitelerle dolandırılmamanız noktasında paylaşmamanızı öneriyoruz!

Bu yazımızda kısaca Zula hile kodları ile ilgili olarak merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

 

Zula Oyunu Kaç Yaş İçin Uygundur?

Zula oyunu 15 ve üzeri yaş için uygun olarak belirtilmiştir.

Zula Oyunu Kaç GB Yer Kaplamaktadır?

Zula oyunu ortalama 6 GB yer kaplamaktadır.

Zula Oyunu Bilgisayara İner mi?

Evet.

6 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu