Teknoloji Haberleri

Youtube Neden Açılmıyor? Youtube Giremiyorum Sorunu ve Çözümü

Youtube Neden Açılmıyor? Youtube Giremiyorum Sorunu ve Çözümü; Youtube, sosyal medya platformu olarak video paylaşım imkanı tanımaktadır. Video içerik sitesi olarak adlandırabileceğimiz youtube sayesinde kullanıcıların yüklemiş olduğu videoları rahatlıkla izleyebilmekteyiz. Günümüzde en popüler video oynatma sitesi olan Youtube, son zamanlarda internet üzerinden para kazanmak için ilk tercih edilen platform oldu.

Bazı durumlarda Youtube’a girişlerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar arasında en çok görülen problem genelde sunucu hatası alıyor olmanızdır. Bunun yanında internet bağlantınızın olmadığı hatası da en sık görülen sorunlar arasında bulunuyor.

Bazı durumlarda 503 hatası verdiği de oluyor. Biz de sizlere Youtube’a girerken en çok karşılaşılan hatalardan ve çözümlerinden bahsedeceğiz.

Twitter Kullanıcı Adları, En İyi ve En Güzel Twitter İsimleri

Youtube Giremiyorum Neden?

Youtube’a girememenizin en büyük sebeplerinden bir tanesi internet bağlantınızın olmaması ya da internet hız probleminizin anlık olarak düşmüş olmasından kaynaklanıyor olabilir.

İnternet hız probleminizde herhangi bir sorun olmadığını düşünüyorsanız biraz bekleyip, daha sonra Youtube’a tekrardan giriş yapmanız olumlu sonuç verebilir.

Kısa süre sonra tekrardan giriş yaptığınızda hata ile karşılaşıyorsanız artık bundan sonra sizin yapabileceğiniz bir şey bulunmamaktadır. Youtube’ın sunucularından ya da videonun içeriğinden kaynaklanan bir hata olabilir.

Youtube Giremiyorum oops

Youtube’a girişlerin bazılarında oops hatası ile karşılaşılmaktadır. Youtube hesabınızı açarken oops hatası ile karşılaşıyorsanız yapmanız gereken işlem biraz size karışık gelebilir.

Öncelikle Denetim Masasından Program Ekle/Kaldır ya da Programlar ve Özellikler bölümüne gelin. Daha sonra Google Chrome uygulamasını bulup kaldırın.

Google Chrome’u kaldırdıktan sonra tekrardan bilgisayarınıza indirip kurun. Sorununuz halledildi. Şimdi Youtube’a tekrardan giriş yapabilirsiniz.

Youtube Giremiyorum İnternet Bağlantısı Yok Diyor

Youtube’a giremiyorsanız bir diğer hatanın sebebi de internet bağlantınız olabilir. İnternet bağlantınız yoksa ya da internet bağlantınız zayıfsa Youtube’a girerken “Lütfen ağ bağlantınızı kontrol edin” ya da “Yüklenirken hata oluştu. Yeniden denemek için dokunun” mesajlarından bir tanesiyle karşılaşabilirsiniz.

Instagram Keşfete Düşme Hilesi ve Taktikleri

Youtube 503 Hatası Ne Demek?

Youtube 503 hatası ya da 500 hatası ile karşılaşırsanız, bu hatalarla  ilgili sizin yapabileceğiniz bir şey bulunmamaktadır. Bu hatalar Youtube’un sunucularında oluşan problemlerden kaynaklı olarak karşınıza çıkmaktadır.

youtube neden girmiyor

Youtube Sunucu Hatası Nasıl Çözülür?

Youtube sunucu hatasını çözmek için öncelikle Ayarlar bölümünden Uygulamalara gelip Youtube’a ait olan önbelleği temizlemeniz olacaktır.

Sorun hala çözülmemişse uygulama ile ilgili güncelleme olabileceği için güncellemeyi kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer hala sorun devam ediyorsa Youtube uygulamasını silip tekrar yükleyin.

Youtube something went wrong Hatası Ne Demek?

Youtube somethin went wrong hatasının Türkçesi “Bir şeyler yanlış gitti” olarak biliniyor. Bu hatanın sebebi ise Youtube’a erişim gerçekleştiremiyorsunuz anlamına geliyor. Sizin bu hata karşısında yapabileceğiniz bir şey bulunmuyor.

 

Youtube Hata Veriyorsa Ne Yapmalısınız?

Uygulamayı tekrar yüklemeyi denemelisiniz. Ayrıca güncelleme yaparak yeniden başlatmalısınız.

Youtube Kanalı Hangi Durumlarda Kapatılır?

Hizmet şartlarının ihlali durumunda ya da topluluk kurallarına aykırı paylaşımlarda kanalınız kapatılabilir.

Yaş Kısıtlamalı Videolardaki Sınır Nedir?

18 yaştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu