Teknoloji Haberleri

Windows 7 Professional Ücretsiz Ürün Anahtarı

Windows 7 Professional 64 bit Ürün Anahtarı

Windows 7 Professional Ücretsiz Ürün Anahtarı; Bilgisayar teknolojisi ilerledikçe işletim sistemleri de kendilerini güncellemektedirler. Ürün anahtarını etkinleştirmek oldukça kolay bir yöntem. Kullandığın Windows 7 Professional lisansını ücretsiz olarak uzatmak istiyorsan doğru yerdesin. Senin için güncel Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarı paylaşıyoruz.

Telefondan ve Bilgisayardan Hangi Sitelere Girilmiş Nasıl Öğrenebilirim?

Windows 7 Professional Ücretsiz Ürün Anahtarı 2023

Sen de internet üzerinde, bir ömür boyu ücretsiz olarak kullanabileceğin, geçerli bir Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarı arıyor olabilirsin. Kimi ürün anahtarları geçersiz olmakla birlikte burada senin için paylaştığımız Windows 7 Professional bedava ürün anahtarlarını yazılım gerektirmeden kullanabilirsin. Buradaki ürün anahtarlarının kullanım hakkı kısıtlı olduğu için acele etmende fayda var.

Tam çalışan ve güncel lisans süresi tanımlı olan Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarı listesini aşağıda bulabilirsin. Ayrıca ay sonuna kadar bu listedeki kodları aşağıda senin için anlatacağımız yöntemler sayesinde aktifleştirebilirsin. Çünkü kısa bir süre önce Microsoft firması maalesef Windows 7 için destek ve geliştirme vermeyeceğini duyurdu. Ancak yine de pek çok kişi halen Windows 7’nin muhteşem kullanım kolaylığını seviyor ve kullanmaya devam ediyor.

microsoft windows 7 pro türkçe (dijital i̇ndirilebilir lisans)

Windows 7 Professional 64 bit Ürün Anahtarı 2023

Artık Windows 7 desteğinin kesilmesi ile birlikte yeni Windows 7 Professional 64 bit Ürün Anahtarı 2023 de piyasaya sürülmediği için bedava ürün anahtarı bulmak fazlasıyla güçleşti. Ancak yine de bazı siteler ve sosyal medya hesapları üzerinden Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarı paylaşıldığını görüyoruz.

Windows 7 sürümlerini etkinleştirmenin çok zor olduğunu bildiğimizi için de tek bir yerde bulunan çözümlerden ziyade birden fazla kaynak üzerinden araştırma yaparak bu yazımızı hazırladık ve Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarı listesini oluşturduk. Ayrıca Windows 7 Professional etkinleştirmek için neler yapman gerektiğini de yazımız içeriğinde anlatıyoruz. Bu yazımızın ana konusu olan Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarı yanında Windows 7 etkinleştirme işleminin nasıl yapılacağı hakkında da bazı detayları bulabilirsin.

Bilgisayardan Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Windows 7 Professional Ürün Anahtarı Bedava

Senin için aşağıda paylaştığımız bedava lisans anahtarlarını kullanarak istediğin zaman Windows 7 Professional ve diğer Windows 7 sürümlerini etkinleştirebilir ve programları lisanslı olarak kullanmaya başlayabilirsin. Bu işlemi gerçekleştirmek için de aşağıdaki kodlardan bir kopyasını alarak birkaç adımı tamamlamanız gerekiyor. Windows 7 Pro sürümünü tamamen yasallaştırmak ve lisanslı olarak kullanmaya başlamak istiyorsan, sadece Windows 7 Pro için verilen seri veya lisans anahtarlarına ulaşman gerekiyor; biz de bunu sağlıyoruz.

Böylece Windows 7 Pro lisansını oldukça kolay bir şekilde etkinleştirebilirsin. Aşağıda hazırladığımız liste içerisinde Windows 7 Professional ürün anahtarı, Windows 7 Ultimate seri kodu ve Windows 7 64 bit professional ürün anahtarlarını ayrı ayrı paylaşıyoruz. Ayrıca eğer hala kullanıyorsan da Windows 7 home premium ürün anahtarına da bir göz atabilirsin. En günce araçlar ve son sürüm özelliklerini kullanabileceğin Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarı listesinden Windows sürümün için uygun olanı seçerek kullanmaya başlayabilirsin.

Windows 7 Professional Ürün Anahtarı 64 Bit

Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarı kullanarak Windows 7 Pro lisans aktifleştirme işlemini tamamladığın zaman Windows’un farklı işlevlerini tam olarak kullanabilir ve istediğin gibi orijinal Windows 7 ekran koruyucularını da değiştirebilirsin. Windows 7 indirme işlemini tamamlasan bile sadece bir süre ücretsiz versiyonu kullanabilirsin. Sonrasında maalesef çoklu görev sürecini desteklemek ve kullanmak veya multimedya oynatıcı ile multimedya dosyalarını herhangi bir formatta oynatma şansına sahip olmak için Windows 7 Professional etkinleştirmeyi yapmalısın.

Dünya çapında hala milyonlarca kullanıcı, en çok özelleştirilebilir ve erişilebilir işletim sistemlerinden birisi olan Windows 7 Professional kullanmaya devam ediyor. Aslında bir kısım kullanıcı son sürüm olan Windows 11 Etkinleştirme (Programsız) yapmak isterken bazı kullanıcılar da Windows 7 Pro’nun bir üst sürümü olan Windows 8 Professional Ücretsiz Ürün Anahtarı ile Windows 8 etkinleştirme yapıyor ve bir üst sürümü kullanıyor.

Windows 7 Professional Ürün Anahtarı Etkinleştirme

Eğer orijinal ve premium işletim sistemi satın almak için bütçeniz varsa, internet üzerinden orijinal ürün anahtarları da satın alabilirsin. Ancak bütçen yoksa ve Windows 7 Pro etkinleştirme işlemini bedava yapmak istiyorsan da tabii ki sadece birkaç adımı takip ederek kolaylıkla işlemleri tamamlayabilirsin. Bunun için de aşağıda senin için paylaştığımız Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarı listesinden, kullandığın Windows sürümü için uygun olan ürün anahtarını seçmelisin.

Bunun için iki farklı yöntem kullanabilirsin. İlk yöntem için ilk önce aşağıda paylaştığımız Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarı listesinden birisini kopyala. Ardından bilgisayarının masaüstünde bulunan “Bilgisayarım” simgesine sağ tıklayıp özellikleri aç ve ekran üzerinde “Windows’u Etkinleştir” seçeneğinin olduğu yeri bul. Buradaki yerin üzerine tıkladıktan sonra kopyaladığın kodu buraya yapıştırarak “Doğrula” butonuna tıkla ve gerekli işlemleri bitirmiş olacaksın.

Windows 10 Etkinleştirme ( Programsız )

Windows 7 Professional Product Key Bedava

Yukarıdaki işlem işe Windows 7’yi etkinleştirmek sadece birkaç dakika sürüyor. İstersen de diğer yöntemi kullanmak için ilk önce “Başlat – Çalıştır” kısmından “CMD” yani komut istemcisini “Yönetici olarak çalıştır” seçeneği ile açmalısın. Sonrasında da ekrandaki alana “slmgr –rearm -kodunuz-” yazarak “Enter” tuşuna basmalı ve gerekli güncelleme işlemlerini başlatmalısın.

Ekranda “Sistem Yeniden Başlatılsın mı?” şeklinde bir soru çıkınca da onaylayarak bilgisayarını yeniden başlatmalısın. Bilgisayar açılınca yine CMD komut istemcisini yönetici olarak çalıştırarak bu sefer “type slmgr –ato” kodunu yazmalı ve sonra “Enter” tuşuna basmalısın. Bu adımları başarılı bir şekilde tamamladığında Windows 7 Professional ücretsiz ürün anahtarını kullanarak gerekli işlemleri tamamlamış olacaksın.

ZPXOCI-VUBYN-MTNRB-EFHEK-SWOAA 32 bit
PQL19-DN4BD-G6HIZ7-XM358-W9SKZ 32 bit

MLPOK-NJIUH-BVGYT-FCXDR-ESZAQ 64 bit
M9N8B-7V6C5-X4Z32-SDA4D-EF5GH 64 bit
IUYYB-BYYYT-RCVFF-6REEW-MMKPP 64 bit

 

Windows 7 Professional Ürün Anahtarı Kaç Hanelidir?

25 hanelidir.

OEM Lisans Ne Anlama Gelir?

Orjinal ürün üreticisi anlamına gelir.

İşletim Sistemleri Lisansı Ücretli mi?

Evet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu