teknolojimobiloyunbedava hesap

Windows 7 Professional Bedava Ürün Anahtarı

Windows 7 Professional Bedava Ürün Anahtarı

Windows 7 Professional Bedava Ürün Anahtarı bu işletim sistemini bedava kullanmak isteyenler tarafından merak edilen konulardan biridir. Bilindiği üzere Windows’a ait işletim sistemleri ürün anahtarı olmadan deneme süresi vermektedir. Ancak deneme süresi bittikten sonra birçok özelliğin gittiğini görmek mümkündür. Bu nedenle mutlaka bir ürün anahtarı girilmesi gerekir. Ancak hem dövizin yüksek olması hem de çok pahalı olmasından dolayı orijinal işletim sistemlerini almak zor olmaktadır.

Windows 7 Professional Bedava Ürün Anahtarı

Win 7 ücretsiz ürün anahtarı araştırmaları bu yönde kullanıcıların yararlanabileceği sonuçları bünyesinde barındırmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmaktadır. İnternette araştırılan her kod belli bir süre sonra şirket tarafından fark edilmekte ve kullanımı engellenmektedir. Bu nedenle eğer girilen anahtar olmuyorsa başka bir anahtarı girmek en doğrusu olacaktır.

Eset Nod32 Antivirüs Güncel Keyler

Windows 7 Bedava Ürün Anahtarı

Windows 7 bedava ürün anahtarı araştırması yaparken işletim sisteminin çeşidine dikkat edilmelidir. Her ne kadar son çıkan işletim sistemlerinde bu çeşit azalsa da Win 7 bu noktada oldukça fazla çeşide sahiptir. Özellikle ev ve işyeri kullanıcıları ile bir farkları bu noktada önem taşımaktadır. Aşağıda yer alan Windows 7 aktivasyon kodu çeşitleri Professional içindir.

MLPOK NJIUH BVGYT FCXDR ESZAQ

IUYYB BYYYT RCVFF 6REEW MMKPP

M9N8B 7V6C5 X4Z32 SDA4D EF5GH

ZPXOCI VUBYN MTNRB EFHEK SWOAA

PQL19 DN4BD G6HIZ7 XM358 W9SKZ

IUYYB BYYYT RCVFF 6REEW MMKPP

LLIIU HGGYT TFCXX ZMMNB BJGGF

FRRRW WEQAW SEDRF TGUHI JBIUV

YCTXT DRSEA AQ989 9MKNJ BHBGV

Bu anahtarlar her biri denenebilir ve kesin sonuç verecek anahtarlardır. Ancak şirketin çalışmaları ve araştırmaları neticesinde tespit edilmiş ise sonuç vermeyebilir. Bu durumda diğer kodlar mutlaka işletim sisteminin orijinal olmasını sağlayacaktır.

Windows 7 Ultimate Aktivasyon Kodu

Windows 7 Ultimate aktivasyon kodu Professional türünden sonra en çok araştırılan çeşittir. Her bir işletim sisteminin kendi içinde farklılıkları bulunmaktadır. Bu nedenle her kullanıcı kendi ihtiyacına göre hareket etmekte ve kendi işini görecek olan türü almaktadır. Ancak pahalı olması nedeniyle çoğu kullanıcı internetten aktif etme yolunu seçmektedirler.

Win 7 Ultimate ürün anahtarları ise şu şekilde girilebilmektedir.

P72CK 2Y3B8 YGHDV 293QB QKJJM

22TJD F8XRD6 YG69F 9M66D PMJSM

EHY4Q VB55H XK8VD 5Y68P RFQ43

RCGX7 P3XWP PPPCV Q2H7C FCGFR

342DG 6YJR8 X92GV V8R4V P6K27

HY7CM 9473M 2CC29 GR3YW X7962

HX9R7 HYK7W V4BK9 PKP4C BGPJR

RDJ69 GM6YW M6CHG TCQDV MMT2D

Windows 7 Home Ürün Anahtarı

Windows 7 home ürün anahtarı araştırılan çeşitlerden biridir. özellikle sadece basit kullanımlar için üretilmiş bir işletim sistemidir. Ev tipi kullanıcılar için önerilen işletim sistemi için ürün anahtarları ise şu şekilde sıralanmaktadır.

C4GWB WTVF9 3XT39 M6KR7 V98GV

C643Y FYV64 P7WMQ 4W9HX VQCP4

C63CT H8TP7 Q8R63 F6QBV 3JWR4

C46TJ KMYMM 24HWR 8QM7Q 6C6QC

KJRT3 T7MF8 P8KQY KGJF2 CHGDM

JXVV9 FT47H 7Y3YT F268G V92HX

PQQKD KGJW4 GH667 G7HM4 M83TB

GKGDG KWKV4 P4K6B Q39CP Y8CQD

Windows 7 Etkinleştirme

Windows 7 etkinleştirme için ürün anahtarı dışında yapılabilecek birkaç işlem daha bulunmaktadır. Bunların bazıları program kullanılarak yapılırken, bazıları CMD ekranına kod girerek yapılabilmektedir. Kod ile yapılabilecek işlemlerden bir tanesi şu şekilde gösterilmektedir.

  • Başlat kısmından Çalıştır aracılığı ile CMD yönetici olarak açılır.
  • Açılan CMD ekranına slmgr rearm kodu girilir. Sonrasında enter tuşuna basılır.
  • Çıkan ekranda sistemin yeniden başlatılmasına onay verilmesi gerekmektedir.
  • Bilgisayar açıldığında yeninden CMD ekranının açılmasını sağlayın.
  • Açılan ekrana type slmgr -ato kodunu girin ve yeniden enter’a basın.
  • Girilen kodlar başarılı şekilde yapılmış ise ekrana uyarı gelecek ve başarılı olduğu yazacaktır.

Windows 7 Ürün Anahtarı Zararlı mı?

Windows 7 ürün anahtarı zararlı mı ya da bilgisayara bir zarar verir mi konusu merak edilen hususlardan biridir. Bu anahtarların sisteme ya da bilgisayara bir zararı bulunmamaktadır. Aksine eğer başarılı şekilde gerçekleşirse bedava işletim sistemi sahibi olmak mümkündür. Bu nedenle her bir kullanıcı rahat bir şekilde bu kodları bilgisayarlarında kullanabilir.

Burada dikkat edilmesi gereken konu program vasıtası ile yapılan aktivasyonladır. Bilinmeyen kaynaklardan indirilen programlar siteye zarar verebilir. Bu nedenle bilinmeyen ve referans olmayan yerlerden Windows 7 ürün etkinleştirme programı indirmemek en doğrusu olacaktır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.