Whatsapp Aero Apk İndir⬇

Whatsapp Aero Apk İndir Android için WhatsApp’ın en popüler modlu sürümlerinden biridir. Gizliliğiniz konusunda endişeleriniz varsa ve güvenli bir uygulama istiyorsanız, Whatsapp Aero APK uygulaması sizin için en iyi seçenektir. Bu, WhatsApp’ın aynı olan ve tüm mesajlaşma gereksinimlerinizle mükemmel şekilde çalışan modifiye edilmiş sürümüdür.

whatsapp aero apk indirPin
Whatsapp Aero Apk İndir

WhatsApp’ın kullanıcı dostu ve zengin özelliklere sahip sürümünü kullanmak istiyorsanız, Whatsapp Aero APK’yı kullanmak yapılacak en iyi şeydir.

Whatsapp Aero Apk İndir

Bu uygulama, WhatsApp’ın tüm özelliklerini daha fazla özellikle birlikte sunar. Uygulama, anlık mesajların tüm potansiyelini kullanmanıza olanak tanır. Burada temayı değiştirebilir, tüm galeri medyasını gizleyebilir, mesaj yönlendirmeyi kapatabilir, sizi kimin arayacağını seçebilir, tikleri gizleyebilir, yazı tipi stillerini değiştirebilir, otomatik yanıt ayarlayabilir, resim ve video gönderebilir, şifreyi ayarlayabilirsiniz.

WhatsApp Aero Apk indir uygulaması, şu anda teması, performansı ve kullanıcı arayüzü varlığı ile ünlü olan başka bir mod sürümüdür. Kullanıcı deneyimini her geçen gün iyileştirmek için WhatsApp’ın bir dizi sürümü geliştirilmiştir.

Whatsapp Aero Özellikleri

Çevrimiçi bilgisini gizleyin

WhatsApp Aero Apk’nın ilk özelliği, kullanıcıların WhatsApp’ta çeşitli durumları gizlemesine izin vermesidir. Örneğin, bir sohbet odasındayken veya mesaj durumu okunduğunda genellikle kullanıcı adının altında görünen çevrimiçi durumu gizleyin.

WhatsApp Aero uygulaması ayrıca kullanıcının başka bir kullanıcının WhatsApp durumunu gördüğünü gizleyecek, sesli notun duyulduğunu belirten mavi mikrofonu, sesli notun kaydedildiğini gösteren işareti gizleyecektir.

Silinen mesajları ve durumları görüntüleyin

Orijinal WhatsApp kullanıcıları, durumu silinen WhatsApp’taki mesajları ve durumu görüntüleyemez. Ancak, bu WhatsApp Apk ile mümkün. Bu uygulama, kullanıcıların mesajları ve durumu, silindikten sonra bile görünür kalacak şekilde ayarlamasına olanak tanır.

Kişiselleştirme

Birden fazla özelleştirme seçeneğiyle, Android için Whatsapp Aero Apk’nın keyfini kolayca çıkarabilirsiniz. Sağlanan temalarla yapılan harika kullanıcı arayüzü özelleştirmeleri ile kullanıcı arayüzünü buna göre değiştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Temalar bölümüne gitmek ve binlerce kullanıcı tarafından oluşturulan temaya göz atmak ve WhatsApp’ın yepyeni görünümünün keyfini çıkarmak. Ayrıca kişisel temanızı oluşturabilir ve platformdaki diğer Whatsapp Aero kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz.

Parmak İzi Kilidi

WhatsApp resmi kilit özelliğini kaldırdı. Bu özellik, sohbetlerini diğer akıllı telefon kullanıcıları için şifreli tutmak isteyen birçok kişiye yardımcı oldu. Whatsapp Aero APK, Parmak İzi + PIN + Desen kilidi özelliğini mümkün kılıyor.

Uçak Modu

Whatsapp Aero APK’daki Uçak modu ile gelen ve giden mesajları aynı anda devre dışı bırakabilirsiniz. Akıllı telefonun uçak modu gibi çalışır, ancak İnternet’i değil yalnızca WhatsApp mesajlarını devre dışı bırakır.

İnternet bağlantınız kusursuz çalışacak ve diğer sitelerde kolayca gezinebilir ve diğer tüm uygulamalara sorunsuzca erişebilirsiniz. Ailenizle takılmak, ofiste veya rahatsız edilmeden ders çalışmak istiyorsanız bu harika bir özellik.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir

Minecraft Premium Hesaplar Bedava
Bedava Roblox Hesapları ve Robux Kodları
Steam Cüzdan Kodları
LoL (League Of Legends) Bedava RP Kodları
Bedava Pubg Mobile UC Kodu

Whatsapp Aero APK Nasıl İndirilir ve Kurulur

İlk olarak, bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi etkinleştirmeniz gerekir. Çünkü WhatsApp Aero Apk resmi App Store’larda mevcut değil. Üçüncü taraf bir uygulamadır. Bilinmeyen Kaynak kurulumunu etkinleştirmek için Ayarlar >Güvenlik> İzinler> Bilinmeyen Kaynağı Etkinleştir seçeneğine gidin.

https://appsgag.com/fr/whatsapp-aero/download/19.35.3#fileDnld

Yukarıdaki linkten Whatsapp Aero Apk Bedava İndir.

İndirdikten sonra cihazınızda WhatsApp Aero APK’sını bulmanız yeterlidir.

 Şimdi APK’yi açın ve yükle düğmesine dokunun ve birkaç saniye bekleyin. Kurulum kısa sürede tamamlanacaktır.

WhatsApp Aero kurulumu tamamlandı. APK’yı açın ve hesabınızı oluşturun. OTP’yi doldurun ve cep telefonu numaranızı WhatsApp Aero’ya bağlayın. Dosyalarınızın yedeği varsa eski dosyaları geri yükleyebilirsiniz.

Her şey mükemmel bir şekilde kuruludur. Cihazınızda WhatsApp Aero Apk’nın tüm özelliklerinin keyfini çıkarın.

Sıkça Sorulan Sorular 📌

Aero WhatsApp APK nasil indirilir?

WhatsApp Aero indirmek için yazımızın içinde bulunan WhatsApp Aero apk İndir butonuna basarak devam edebilirsiniz.

WP Aero APK nedir?

Whatsapp’ın 3. parti uygulamasıdır. binlerce görünüm seçeneği ile beraber, silinen mesajları ve hikayeleri görebilme, log bilgsiyile kim ne zaman çevrimiçi olmuş görebilme, okundu/ kaydediyor/ yazıyor/ çevrimiçi gibi bilgilerinizi gizleyebilme, profilinizi ziyaret edenleri görebilme, resim ve video daki gönderme sayısını ve boyutunu görebilme olanaklarını sağlar

WP Aero nasil yapilir?

Tercih tamamen size aittir. Whatsapp Aero apk’yı kullanmaya karar verdikten sonra Whatsapp aero‘nun kendi internet sitesinden yönergeleri izleyerek uygulamayı indirebilirsiniz.

Yorum yapın