Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası devam ediyor. Vodafone TL Yükle İnternet Kazan kampanyası geçtiğimiz yıl faturasız hat sahiplerine özel olarak sunulmuştu. Gelen yoğun istekler üzerine Vodafone GSM operatörü 2023 yılı itibariyle Vodafone TL Yükle Kazan kampanyasını tekrar yenileyerek abonelerine servis etti. Bugün sizlere hattınıza yüklediğiniz TL karşılığında tarifenize ek olarak nasıl bedava internet paketi kazanabileceğinizi anlatacağız.

vodafone yukle kazan kampanyasiPin
Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 2023

TL Yükle Kazan kampanyasına dahil olabilmeniz için cep telefonunuzda Vodafone Yanımda uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra Bana Ne Var sekmesine tıklayın. Daha sonra sadece size özel olarak listelenen TL Yükle İnternet Paketi Kazan kampanyalarını anında bulabilirsiniz. Bu sekmede 30 TL ye 3GB internet, 40 TL ye 5GB İnternet veya 50 TL ye 10GB bedava internet kampanyalarını gördükten sonra TL yükleme işlemini yaptıktan sonra hattınıza kısa süre içerisinde bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Vodafone 35 TL Yükle 3 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone 35 TL yükle 3 GB hediye internet kazan servisi devam ediyor. Yanımda uygulaması üzerinden kredi kartınızla veya internet bankacılığı üzerinden TL yükleme işlemini yaptıktan sonra telefonunuzun mesaj kısmına gelerek kazan yazıp 4455 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Gelecek olan onay mesajının ardından hattınıza alternatif olarak 3 GB hediye internet paketi tanımlayabilirsiniz.

Vodafone 40 TL Yükle 7 GB Hediye İnternet Kazan

40 TL ve üzeri yükleme işlemlerinize 7 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Burada tek yapmanız gereken şey paketiniz bittikten sonra yenileme işlemini 3 gün sonra yapmanızdır. Aktif olarak kullandığınız paket bittiğinde yenileme yapmazsanız en geç 3 gün içerisinde Vodafone size bugüne özel 40 TL yükle internet paketi kazan kampanyası hazırlayıp SMS yoluyla bilgilendirecektir. Bu kampanya sayesinde 7 GB ile 10 GB arasında hediye internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom TL Yükle Kazan

Vodafone Hediye İnternet Gelmedi

Bazı aboneler yukarıdaki kampanyalara katılım sağladıktan sonra hediye internet paketim gelmedi şeklinde sorular soruyor. Yukarıdaki yöntemleri uyguladıktan sonra en geç 24 saat içerisinde hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Arkadaşlar Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 2023 konusu buraya kadardır. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri aşağıdaki yorum alanına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular📌

Vodafone günlük 10 GB hediye nasıl yapılır?

40 TL ve üzeri yükleme işlemlerinize 10 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone bedava 5 GB nasıl yapılır?

Vodafone 35 TL yükle 5 GB hediye internet kazan servisi devam ediyor.

Vodafone 20 GB hediye nasıl alınır?

Vodafone TL Yükle Kazan kampanyasını tekrar yenileyerek abonelerine servis etti.

Yorum yapın