Vodafone

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası (TL Yükle Kazan)

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası; Abonelerine kazandıran kampanyalarına her geçen gün yenilerini ekleyen Vodafone, hizmette sınır tanımıyor… Vodafone son günlerde yaptığı kampanyayla yükleyerek kazanmanın önünü açtı… Vodafone yükle kazan kampanyası kapsamında hattınıza TL yüklemesi yaptığınızda bedava internet, dakika ve SMS kazanabilirsiniz. Vodafone yükle kazan kampanyası 2023 yılında hattına yükleme yaptığında 5 GB kadar bedava internet hediyesini alabilir.

Vodafone yükle kazan bedava internet kampanyası ile Vodafone yanımda uygulamasında size özel olarak belirtilen yükleme hedefini tamamlayarak hediyenizi alabilirsiniz.

Faturasız hatalara özel olarak hazırlanan Vodafone bedava internet kampanyalarından biri olan Vodafone yükle kazan kampanyası hakkında merak ettikleriniz yazımızda.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası Nedir

Vodafone yükle kazan kampanyası Vodafone faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanan bir kampanyadır hattınıza yükleme yaptıkça bedava internet ve Vodafone bedava dakika kazanabilirsiniz.

Kişiye özel oluşturulan yükleme hedefini tamamladığınızda hattınıza hediyeleriniz otomatik olarak yüklenir. TL yükleme hedefinizi Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak görebilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyasına Kimler Katılabilir

Vodafone geleneksel yükle kazan kampanyasına Vodafone faturasız tüm aboneler katılabilir. Vodafone faturasız hat sahipleri hattına yükleme yapmadan önce yanımda uygulamasına giriş yaparak yükleme hedeflerini gördükten sonra yükleme yaptıklarında hediye kazanırlar.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilir

Vodafone yükle kazan ile bedava internet kazanmak için her bir abonenin belli bir TL yükleme hedefi olacaktır. Aboneler bu hedeflerini Vodafone Yanımda uygulamasında, Bana Ne Var alt menüsünde görebilirler.

Hattınıza TL yüklemesi yapmadan önce size özel olarak tanımlanan TL yükleme hedefinize bakarak TL yüklemesi yapmanız yeterlidir.

Vodafone İnternet Ayarları Nasıl Yapılır? Android ve İOS

Vodafone Geleneksel Yükle Kazan Kampanyası

  • Vodafone geleneksel yükle kazan kampanyası hattı aktif olarak tüm faturasız hat sahipleri katılabilir
  • Her abonenin TL yükleme hedefi bulunmaktadır
  • TL yükleme hedefinizi Vodafone yanımda uygulamasına girerek görebilirsiniz
  • TL yükleme hedefinizi belirtilen süre içerinde yapmanız gerekmektedir
  • Kazanacağınız hediye internet size Vodafone yanımda üzerinde gösterilecektir

Vodafone İnternet Ayarları Nasıl Yapılır? Android ve İOS

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 2023

Vodafone yükle kazan kampanyasında abonelere 1 GB, 2 GB ve 5 GB kadar bedava internetin yanında her yöne 1000 dakika kadar konuşma paketi hediye edilecektir.

 

Vodafone Yükle Kazanda Ne Kadar İnternet Kazanabilirsiniz?

Vodafone yükle kazan kampanyası dahilinde 5GB a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazana Kimler Katılabilir?

Faturasız tüm vodafone aboneleri katılabilir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli mi?

Hayır, ücretsiz bir uygulamadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu