Vodafone

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi; Vodafone Yanımda uygulaması ile abonelerine birçok kolaylığı sağlamaktadır. Sıkça tercih edilen operatörlerin başında gelen Vodafone, herkes tarafından özellikle de internet kazanmak isteyen kullanıcılar tarafından merak konusu olmuştur. Vodafone üzerinden çarkı çevirdiğinizde net sonuç verebilecek bir hile söz konusu değildir ancak birkaç hususa dikkat ederek internet paketi kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Hafta içlerinde özellikle pazartesi günü çarkı çevirirseniz internet paketi kazanma şansınız daha yüksek olacaktır. Bir diğer yöntem ise uygulamanızı telefonunuzdan silip tekrar yüklemeniz olacaktır.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi

Vodafone, hediye çarkı hizmeti ile kullanıcılarına haftalık hediye internet kazanma şansı veriyor. Bazı aboneler özellikle internet paketi kazanmayı oldukça seviyor. Bundan dolayı vodafone yanımda sınırsız çark çevirme hilesi arayışına giriyorlar. Bu konuda internet dolandırıcılarına dikkat etmeniz gerekir. Yapacağınız şeylerden bir tanesi çarkı özellikle hafta içi günlerde çevirmeniz olacaktır. Hafta içi internet kazanma şansınız daha yüksek olacaktır.  Vodafone yanımda uygulaması ile müşteri hizmetlerine bağlanmakla uğraşmadan tüm işlemleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Örneğin; bakiye sorgulama, kalan kullanım hakkınızı öğrenme, kullanım detayları gibi daha pek çok bilgiyi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda hat üzerine borcunuz, hat açma kapatma, fatura ödeme gibi özellikleri de öğrenebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması faturalı veya faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Google Play Store veya AppStore mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

vodafone yanımda uygulaması

Vodafone Hediye Çarkı Çevir

Vodafone uygulamasına giriş sağlayarak her hafta hediye çarkı bölümünden sürpriz hediyelerle karşılaşabilir ve bu hediyelerden birine sahip olabilirsiniz. Çekilişler her hafta yenilenmektedir. Pazartesi günü terkrar çarkı çevirme hakkı elde edersiniz. Vodafone hediye çarkı çevir işlemini tamamladıktan sonra kazanmış olduğunuz hediye internet paketi direkt olarak hattınıza yüklenecektir. Çark her hafta başında sıfırlandıktan sonra yeniden sadece 1 kez çevirme hakkınız olur. çarkı 2 defa çevirme hakkınız yoktur. Bir hafta sonra çark sıfırlandığında tekrar katılım sağlayabilirsiniz. Sürpriz hediyeler siz değerli kullanıcılar için her hafta yenilenmektedir.

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Cayma Bedeli Öğrenme

Vodafone TL Yüklemeden Çark Çevirme

Vodafone hediye çark çevirme işlemi tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Vodafone TL yüklemeden çark çevirme işlemi bu nedenle mümkündür.  İstediğiniz zaman çarkı çevirebilirsiniz. Çarkı çevirdikten sonra yeniden çevirebilmek için 1 hafta beklemeniz gerekecektir. İnternet paketinden tutun, hediye çeklerine kadar birçok hediye ve avantajları her hafta kazanma şansına sahip olacaksınız. İnternet paketi kazanmak istiyorsanız çarkı pazartesi günü çevirmeniz sizin daha avantajınıza olacaktır. Çünkü hediye internet kazanma şansınız daha yüksektir. Bunun yanında hafta içleri de çevirebilirsiniz.

Bana Ne Var İnternet Kazanma

Vodafone uygulamasında bana ne var kısmına gelip tıklayarak oynayabileceğiniz çarkı çevirme ile sizlerde bolca hediye kazanabilirsiniz. Bazen kullanıcılar, çarkı çevirdiklerinde vodafone yanımda hep sürpriz çıkıyor internet vermiyor gibi sorunlar ile karşılaşıyor. Vodafone yanımda hediye çeki ve sürpriz hediyelerin çıkması bazı kullanıcıların istemediği bir durumdur. Vodafone yanımda bana ne var hilesi internet paketi kazanmak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Bana ne var çarkını çevirip haftalık sürprizler veya hediyeler kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Kullanıcı sayısının her geçen gün arttığı vodafone abonelerini elinde tutmak için çeşitli kampanyalar ve hediyeler sunan vodafone, kullanıcılarına bedava internet hakkı sunmaktadır. Bunlardan yalnızca biri olan bana ne var ile sizlerde çarkı çevirerek pek çok hediye kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey;

  • Vodafone yanımda uygulamasına telefonunuzdan silip cihazı yeniden başlatın ve vodafone yanımda uygulamasını tekrar yükleyip çalıştırın. Çarkı çevirdiğinizde 1 ile 100 GB hediye internet paketi kazanma şansınız olacaktır.
  • Bunun yanında çark sayfasına geldikten sonra çarkı çevirme işlemine derhal geçmeyin. Parmağınızı basılıp tutup hafif bir şekilde çarkı çevirip internet kısmına geldikten sonra bırakın. Bu yöntem de size hediye internet paketi kazanmanızı sağlayacaktır.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Paralı Mı?

Vodafone yanımda çark çevirme uygulaması tamamen ücretsiz olup tüm kullanıcıların yararlanabileceği bir uygulamadır. Uygulama içerisinde olan bana ne var çark çevirme aynı şekilde ücretsiz sunulan bir hizmettir. Bana ne var çarkını çevirdiğiniz zaman herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Vodafone yanımda çark çevirme hakkı pazartesi günleri hattınıza tanımlanır ve eğer hakkınız varsa uygulama içerisinde bana ne var kısmına geldiğiniz zaman çark karşınıza çıkıyor ise çarkı çevirme hakkınız olduğunu gösterir. Çevirme hakkınız bulunmuyorsa en son kazandığınız hediye ne ise o karşınıza çıkar. Çark çevirme hakkınız olduğunda çarkı istediğiniz yöne doğru çevirdiğinizde çark dönmeye başlayacaktır. Çark durduğunda size çıkan hediye ne ise direkt olarak hattınıza tanımlanacak ya da size bildirilecektir. Çarktan size tanımlanan hediye 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. Bana ne var çarkında 2 GB-1 GB-500 MB-4 GB internet, dakika, hediye, sms, sürpriz hediyeler ve internet kuponları çıkabilir.

Secretle Apk Güncel ( Gizli Profilleri Görün )

Vodafone Yanımda Çark Çeviremiyorum Sorunu

Nadiren de görülse bazı kişiler çarkı çeviremiyorum sorunu yaşayabilmektedir. Çarkı çevirdikten sonra pazartesi gününe kadar çarkı görüntüleyemezsiniz. Bu aslında bir sorun değil, çarkı çevirme hakkınızın olmadığını yani bittiğini gösterir. Ayrıca zayıf internet bağlantısına sahipseniz çarkı çevirmede sorun yaşayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Sınırsız Çark Çevirme Hilesi

Vodagone yanımda sınırsız çark çevirme hilesi daha önceden pek çok uygulama ile birlikte kolaylıkla yapılmaktaydı. Fakat vodafone tarafından yapılan güncelleme ile birlikte sınırsız çark çevirme uygulamaları ve programlarını kullanmak artık pek mümkün olmadı. Sınırsız çark çevirme hilesi otomatik olarak sistem tarafından algılandığı için ban yeme ve ceza alma riskiniz bulunmaktadır.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Giremiyorum Açılmıyor

Vodafone Yanımda APK Çark Hilesi

Vodafone yanımda APK çark hilesi yapan uygulamalar internet üzerinde yer almaktadır. Fakat bu uygulamalara baktığımız zaman telefonunuza virüs bulaştırdığı ve telefonunuza zarar verdiği görülmüştür.

 

Vodafone Hediye Çarkı Kaç Günde Bir Kullanılır?

Hediye çarkını haftada bir kere çevirebilirsiniz.

Vodafone Çark Çevirme Hangi Gün Yenilenir?

Her pazar günü çark çevirme hakkı yenilenir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli mi?

Hayır, ücretsiz kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu