Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi konusuyla hattınıza bol bol ücretsiz internet paketi yükleyebilirsiniz. Vodafone aboneleri her hafta çarkı çevirerek sürpriz hediyeler kazanıyor. Bazı aboneler ise Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi 2023 gibi başlıklar aratarak kolay yoldan bedava internet kazanma peşine düşüyor. Tıpkı siz gibi (: sizlere bugün Vodafone Çark Hilesi var mı? ve varsa nasıl yapılır? bu konu hakkında detaylı bilgi sağlayacağım.

Vodafone yanımda uygulamasıyla hattınızla ilgili tüm işlemleri müşteri hizmetlerine bağlanmadan kolay ve hızlı olarak yapabilirsiniz. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekirse bakiye, kalan kullanım, tarifeniz, kullanım detayları gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca hat üzerine borcunuz, hat açma kapatma, temassız fatura ödeme gibi özellikleri mevcuttur. Yanımda uygulaması faturalı ve faturasız hat sahipleri Google Play Store ve AppStore mağazalarından ücretsiz indirebilirler.

vodafone yanimda cark cevirme hilesiPin
vodafone yanımda çark çevirme hilesi

Bugün sizler için bir çok internet sitesini gezerek tarafımızca denemesi yapıldıktan sonra topladığımız bilgileri paylaşacağız. Bir çok internet sayfası Vodafone Bana Ne Var Hilesi başlıkları açarak asılsız makalelerle insanları yanıltmaktadırlar. Sizlere sunacağımız bu yöntem doğrultusunda büyük ihtimal hediye internet paketi kazanacaksınız. Detayları aşağıda veriyorum.

Bana Ne Var İnternet Kazanma

1-) Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuzdan tamamen silip cihazı yeniden başlatın ve uygulamayı tekrar yükleyip çalıştırın. Çarkı çevirdiğinizde 1 ile 100 GB hediye internet paketi kazanmanız mümkün olacaktır.
2-) Alternatif olarak çark sayfasına geldikten sonra çarkı çevirme işlemine hemen geçmeyin. Parmağınızı basılı tutarak çarkı hafifçe çevirip internet kısmına geldikten sonra bırakın bu yöntem internet kazandırmaktadır.

Vodafone Sınırsız Çark Çevirme Hilesi

Vodafone sınırsız veya 2 kere çark çevirme hilesini arayan milyonlarca insan var. Sınırsız çark çevirme hilesi tam olarak olmasa da ona yakın bir yöntem bulduk. Çark çevirme işlemini başlattıktan sonra çark durmadan internet bağlantınızı kesin ve uygulamayı tamamen kapatın. Daha sonra cihazınıza internet bağlantısı verip yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra hakkınızın halen durduğunu görebilirsiniz. Ayrıca daha önceki kazandığınız hediyede hattınıza yüklenmiş olacaktır.

Vodafone Tobi Hediyesi 10 GB Bedava İnternet

Bana Ne Var İnternet Hilesi konumuz buraya kadardır. Sunmuş olduğum 3 seçenekte anlamadığınız bir yer varsa Youtube kanalımıza bağlanıp nasıl yapıldığını videolu izleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soruya yorum yazarak bizlerden destek alabilirsiniz.

Yorum yapın