Vodafone

Vodafone Trendyol 15 GB Kampanyası Nasıl kullanılır?

Vodafone Trendyol 15GB Kampanyası Nasıl Kullanılır? Vodafone kullanıcıları trendyol kampanyasını merak etmekte ve bu konuyu araştırmaktadır. Vodafone, aboneleri için hediyelerini dağıtmaya tüm hızı ile devam etmektedir. Vodafone kullanıcılarına özel olarak Trendyol’da 50 TL ve üzerindeki harcamalarınızda Haftalık 15 GB internet sizleri bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için zaman kaybetmeden Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer alan “Fırsatlar Dünyası” sekmesinden kampanya kodunuzu alın ve kampanya içerisinde bulunan link üzerinden alışverişinizi yapmaya başlayın.

Vodafone ve Trendyol 15 GB bedava internet almak için yapmanız gerekenler hakkında merak ettikleriniz yazımızda. İnternet paketiniz bittiğinde ek internet almak yerine sizlerde Vodafone Trendyol 15 GB bedava internet kampanyasına katılabilirsiniz.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Vodafone Trendyol 15 GB Kodu Nasıl Alınır?

Vodafone Yanımda uygulaması ile indirim kodunuzu alabilmektesiniz. İşte indirim koduna sahip olabilmek için izleyeceğiniz adımlar;

 • Uygulamaya giriş yapın,
 • Uygulamaya giriş yapmanızın ardından en alt kısımda yer almakta olan “Avantajlar” butonuna basın,
 • Avantajlar sayfasına girmenizin ardından karşınıza gelecek olan Kategoriler bölümü üzerinden Trendyol etiketine tıklayın,
 • Trendyol kategorisi üzerinde karşınıza ilk çıkacak olan fırsat zaten güncel olan kampanyadır. 15 GB internet fırsatı yazmakta olan kampanyanın üzerine basın.
 • Ardından fırsatı kullan seçeneğine tıklayın ve karşınıza 10 haneli bir kodun çıkmasını bekleyin,
 • Karşınıza gelecek olan kodun 30 günlük bir kullanım süresi vardır,
 • Kampanyanın kodunu kopyalayın, cihazınıza kaydedin ve Trendyol’da indirim kuponu kısmına yazın.

Vodafone Trendyol 15 GB İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone Trendyol 15 GB internet kampanyası için sizlerden istenen Mega ya da Red gibi bir tarife koşulu bulunmamaktadır. Kampanyaya katılım sağlamanız için Vodafone kullanıcısı olmanız ve Trendyol’da belirlenmiş olan link üzerinden alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Trendyol 15 GB Kampanyasının Kullanım koşullarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Bu kampanya 30 günde 1 geçerli olarak kullanıma sunulmuştur.
 • Kampanya, 50 TL ve üzerindeki harcamalarınız için geçerlidir.
 • Kampanyanın kodu ikinci bir kez görüntülenememektedir. Bu nedenle kod karşınıza çıkar çıkmaz kesinlikle not almanız gerekmektedir.
 • Kampanyada belirtilmiş olan 15 GB internetin kullanımı 1 haftadır.
 • Alışverişinizi tamamlar tamamlamaz 15 GB internet anında hattınıza tanımlanacaktır.
 • İnternet hediyeleri satış iptalleri ve iadelerde devreye girmemektedir.
 • Aktif olarak Vodafone kullanmakta olan müşteriler için sunulmuş olan bir kampanyadır. Hattı herhangi bir şekilde dondurulmuş olan, kısıtlanmış ya da numarası taşınmış olan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar.
 • Kampanyanın ürünleri stoklar ile sınırlıdır.
 • 30 gün sona erdikten sonra dilerseniz yeni bir kod alarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Vodafone Trendyol 15 GB Kodu Unuttum

Vodafone Trendyol 15 GB kodu unuttum ve Vodafone Trendyol 15 GB şifremi unuttum sorunu yaşayan bir çok kişi hediye kodunu nasıl alacağını merak etmektedir. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Fırsatı Kullan” linkine basarak şifrenizi alabilirsiniz. Trendyol 15 GB kodları tek kullanımlık kodu alırken bir yere not etmeyi unutmayın.

Vodafone Trendyol 15 GB Gelmedi

Vodafone Trendyol 15 GB bedava internet kodu gelmedi diyen bir çok kullanıcı 15 GB bedava internetin neden gelmediğini merak etmektedir. Kazandığınız Vodafone bedava internet hattınıza 24 saat içerisinde yüklenecektir. Ayrıca ayda 1 defa katılma hakkınız bulunmaktadır. Eğer kampanya daha önce katıldıysanız 1 ay beklemek zorundasınız.

Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Trendyol 15 GB bedava internet hilesi en çok merak edilen konulardan biridir. Vodafone 15 GB bedava internet hile diye bir şey yoktur ancak sizlere vereceğim taktik ile 15 GB kazanabilirsiniz. Bir tanıdığınız yada arkadaşınızın yanımda uygulamasından kod alarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde 15 GB bedava internet sahibi olursunuz.

Vodafone Borç Taksitlendirme Fatura Borcu Olana Kolaylık

Vodafone Yanımda Uygulaması 15 GB İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone müşterilerinin oldukça kısa ve pratik bir işlemle indirebilecekleri bir uygulamadır. Çok fazla vakit harcamadan aşağıdaki adımları izleyerek Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz;

 • Google Play veya Apple Store uygulamasını açın,
 • Arama motoruna Vodafone Yanımda yazın ve aratın,
 • Karşınıza Vodafone logosunun yer aldığı bir uygulama çıkacaktır, bu uygulamanın hemen yanında yer alan indir butonuna tıklayın,
 • Uygulamayı indirmenizin ardından otomatik bir şekilde açılacaktır.

Dilediğiniz her işlemi bu uygulama üzerinden yalnızca dakikalar içerisinde gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz.

 

Vodafone Trendyol 15GB Kullanım Süresi Nedir?

Vodafone trendyol 15gb internetin kullanım süresi 1 haftadır.

Vodafone Trendyol 15GB İnternet İçin Kodu Nasıl Alabilirsiniz?

Vodafone trendyol 15gb internet için kod almak istiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilir Fırsatı Kullan sekmesi ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli mi?

Hayır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu