Vodafone

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Toplan Gel 5GB Bedava İnternet Kampanyası; GSM şirketleri son zamanlarda en çok bedava internet kampanyalarına yönelmişlerdir. Bedava internet kampanyalarıyla sürekli yeniliklere imza atan Vodafone, aboneleri için uygun paketler sunmaktadır. Vodafone Toplan Gel Bedava İnternet Kampanyası ile sevdiklerinizle grup kurarak bedava internet kazanabilirsiniz. Hem siz hem de sevdiklerinizle grup kurarak kazanmanızı sağlayan Vodafone toplan gel kampanyası sayesinde bol bol internet kazanabilirsiniz.

Vodafone toplan gel kampanyası ile faturalı hat sahipleri 1 yıl boyunca her ay sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı Instagram, Facebook, Twitter’ın yanında 2 GB internete varan hediyelerden almak için toplan gel grubunu kurmaları yeterli.

Her ay 5 GB bedava internet ücretsiz sosyal medya kullanımı imkanı sunan Vodafone toplan gel kampanyası nedir, Vodafone toplan gel kampanyası nasıl katılır, Vodafone toplan gel kurup kurma ve davet etme detayları hakkında merak ettikleriniz yazımızda.

Turkcell TL Transferi Nasıl Yapılır? Ücretleri ve En Az Ne Kadar

Vodafone Toplan Gel Kampanyası Nedir

Vodafone Toplan Gel kampanyası kapsamında numara taşıma veya yeni hat alma başvurusu bulunanlar 30 gün içerisinde toplan gel grubu kurarak kazanmaya başlarlar. Sadece faturalı hatlara özel olan bu kampanyada hattınızı Vodafone taşıdıktan yada yeni hat aldıktan sonra hemen grup kurabilirsiniz.

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama ve Öğrenme

Vodafone Toplan Gel Bedava İnternet

Vodafone toplan gel kampanyası ile 5 GB kadar sosyal medyada geçerli internet paketinin yanında ayrıca grup sayısına bağlı olarak her yerde geçerli 2 GB ek internet kazanırsınız.

Grup üyesi sayısı 2 kişi olduğundan 1 GB her ay internet veren toplan gel ile üye sayısı 5 kişi olduğunda 2 GB İnternet + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız İletişim Pass + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız Müzik Pass + İnternetinizden Yemeyen 5 GB Sosyal Pass kazanırsınız.

Vodafone toplan gel kampanyası ile bu hediyeleri 12 ay boyunca her ay otomatik olarak alırsınız.

Vodafone Toplan Gel Grup Kurma Nasıl Yapılır

Hattınızı Vodafone taşıdıktan yada yeni hat aldıktan sonra 30 gün içerisinde kolay şekilde grup kurabilirsiniz. Vodafone toplan gel kampanyasına katılmak için;

 • Faturalı hat başvurunuzu oluşturduktan sonra grubunuzu kurun.
 • Arkadaşlarınızı ve ailenizi grubunuza, sizinle birlikte Vodafone’lu olmaya davet edin. Grubunuza katılacak her yeni üye yeni bir hediye demek!
 • Kazandığınız hediyelerin keyfini 1 yıl boyunca doyasıya çıkarın! 2GB internet, sınırsız iletişim, müzik pass ve 5GB sosyal pass’e varan hediyeleri kazanma fırsatını kaçırmayın!

Vodafone toplan gel grup kurmak için mobil hattınızda sırası ile;

 • https://www.vodafone.com.tr/toplan-gel/#/login linkine tıklayın
 • Ayrıca Yanımda’ya girerek Toplan Gel storysine tıklayarak grup kurabilirsiniz
 • Grup kurma ekranında arkadaşını davet et linkine tıklayarak davet gönderebilirsiniz
 • Davet kabul edip hattını Vodafone taşıyan yada yeni hat alan kişilerle grup kurarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Toplan Gel Kimler Katılabilir

Vodafone toplan gel kampanyasına sadece hattını 30 gün içerisinde Vodafone taşıyan yeni hat alan kişiler başvurabilir. Eğer 30 günden fazla Vodafone abonesi iseniz kampanyadan yararlanmazsınız.

Vodafone Toplan Gel Hediyeleri Nelerdir

Hat sayısı Hediye
2 1 GB İnternet
3 1 GB İnternet + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız İletişim Pass
4 1 GB İnternet + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız İletişim Pass + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız Müzik Pass
5 2 GB İnternet + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız İletişim Pass + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız Müzik Pass + İnternetinizden Yemeyen 5 GB Sosyal Pass

Vodafone bedava internet 2023 kampanyalarından biri olan Toplan Gel kampanyası ile sizlerde her ay bedava internet kazanabilirsiniz.

 

Vodafone Toplan Gel Kampanyası Nedir?

Yeni Vodafone hattı alanlar ya da numarasını Vodafone taşıyanlar bir grupta toplanarak hediyeler kazanabileceği kampanyaya toplan gel kampanyası denmektedir.

Vodafone Hızla Kazan Nasıl Yapılır?

HIZLA yazarak 5109 a göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Yanımda ile TL Yükleyebilir miyim?

Evet, bu uygulama ile kolaylıkla TL yükleme işlemi yapabilirsiniz.

9 Yorum

 1. Hep birlikte kazanmak için aşağıdaki linkten vodafonea geçiş yapabilirsiniz.

 2. bu gerçekten işe yaradı, çok teşekkür ederim.
  Bana da hediye internet yollar mısınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu