reklam
Vodafone

Vodafone FreeZone Nedir? Tarifeleri ve Paketleri

Vodafone FreeZone Nedir? Tarifeleri ve Paketleri; Her kesime hitap eden ve sürpriz hediyeler veren Vodafone bu sene de hediyelerine devam etmektedir. Vodafone, FreeZone tarifesi ile gençlere farklı pek çok hediye imkanı sunarak cazip bir kampanya haline gelmiştir. Vodafone freezone tarifeleri son günlerde bolca internet, dakika ve SMS arayanlar için en çok tercih edilen internet paketlerinden biri olmuştur. Vodafone freezone tarifelerinde herkese ve her keseye uygun tarifler bulunmaktadır.

Vodafone freezone  tariflerine ister faturalı olsun isterse faturasız herkese uygun paketleri bulunmaktadır. Vodafonlu olanların yada vodafone geçmeyi düşünenlerin hangi paketi seçecekleri tamamen kullandıkları internet yada konuşmaya bağlı olarak seçmeleri gerekmektedir.

Genlere yönelik olarak hazırlanan Vodafone freezone tarifeleri ve paketleri 26 yaşından küçükler için uygundur. Sizlere bu yazımızda vodafone freezone  tarifleri, freezone paketleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım. İşte saçma güzel tarifleri faturalı ve faturasızlara özel paketler;

Vodafone FreeZone Nedir?

Vodafone freezone tarifleri ve paketleri gençlere yönelik olarak hazırlanmış bol GB içeren paketlerdir. 26 yaşından küçüklerin katılabileceği Vodafone freezone gençlere yönelik tarifeler ve paketlerin yanından sürpriz indirim ve kampanyalar sunmaktadır.

26 yaşındna küçüklerin katılımına uygulan frezzone dünyası faturalı ve faturasız tüm gençlerin katılımına açıktır. Vodafone FreeZone geçme şartları ise 26 yaşından küçük olmak ve kimlik ile en yakın Vodafone mağazasına gitmek yeterlidir.

Vodafone Mobil Ödeme Açma Kapatma Nasıl Yapılır?

Vodafone FreeZone Bedava İnternet

Vodafone freezone bedava internet kampanyası katılmak için 30 TL üstü yükleme yapan ya da 29 TL üstü freezone tariflerinden biri olan 26 yaşından küçük gençlere anından 2 GB hediye internet verilmektedir. Her hafta pazartesi günlere 30 TL bakiye yükleyen yada paket olan faturasız gençlere 2 GB hediye internet verilecektir.

Vodafone Freezone Tarifeleri

Vodafone freezone tarifleri gençlere yönelik olarak hazırlanmıştır tarifeleridir. Faturalı ve faturasız tarifleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanmıştır. Vodafone freeZone tarifeleri ve paketleri 26 yaşından küçüklere özeldir. İşte Vodafone FreeZone faturalı ve faturasız paketleri;

Vodafone Uyumlu Genç 7 Tarifesi

Vodafone faturalı genç uyumlu 7 tarifesi 7 GB internetin yanından 2 GB internet ve sosyal medya uygulamarından geçerli 3 GB internet hediyesi ile 12 ay kalma sözüne karşılık 25 TL ile satılmaktadır. Uyumlu genç 7 paketi ayrıca 750 dakika ve 250 SMS’in yanında sınırsız whatsapp sunmaktadır.

Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi

Oyun oynamayı seven gençleri düşünen Vodafone Redli genç oyun paketi ile 25 GB internetin paketinin yanında oyunlarda geçerli sınırsız internet vermektedir. İlk ay 20 GB daha hediye eden Redli genç oyun tarifesi aylık 50 TL olarak satışa sunulmuştur. Vodafone redli genç oyun tarifesi sınırsız whatsapp, 1000 dakika ve 250 SMS içermektedir.

Vodafone Uyumlu Genç 15 Tarifesi

Vodafone uyumlu genç 15 tarifesi 15 GB ve 12 ay boyunca her ay hediye 2 GB yanında ilk ay 20 GB hediyesi bulunmaktadır. Uyumlu genç 15 paketi 42 TL olarak satışa sunulmuştur. Uygulamalarda geçerli 3 GB, sınırsız whatsapp, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır.

Vodafone Uyumlu Genç 11 Paketi

Vodafone uyumlu genç 11 tarifesi 11 GB ve 12 ay boyunca her ay hediye 2 GB yanında ilk ay 10 GB hediyesi bulunmaktadır. Uyumlu genç 11 paketi 35 TL olarak satışa sunulmuştur. Uygulamalarda geçerli 3 GB, sınırsız whatsapp, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. Vodafone üzerinden online başvurularda 26 yaşından küçükler ek indirim sunulmaktadır.

Vodafone FreeZone tarifleri faturalı hatlara özeldir. Taahhüt verilmesi halinde 12 ay boyunca indirim yapılacak ve her ay ek 2 GB internet hediye edilecektir.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Çarkı İnternet Hilesi ve Taktiği

Vodafone FreeZone Faturasız Paketler

Gençlerin sesine kulak veren Vodafone freezone faturasız tarifleri ise;

Vodafone Genç Kolay Paket 6

Vodafone faturasız genç kolay paket 6 faturasız gençlerin kullanabileceği tarifelerden biridir. 28 gün geçerli bu tarife 3 GB intenetin yanından hediye 3 GB vermektedir. Her ay 750 dakika ve 250 SMS veren bu tarife aylık 25 TL olarak satın alınmaktadır.

Vodafone Genç Kolay Paket 8

Vodafone genç kolay paket 8 ise 5 GB internetin yanından 3 GB ek internet vermektedir. Sınırsız whatsapp, 750 dakika ve 250 SMS içeren Genç kolay paket 8 aylık 30 TL fiyat ile satışa sunulmuştur. 28 gün geçerli olan bu tarife 26 yaşından küçüklere özeldir.

Vodafone Genç Kolay Paket 10

Vodafone faturasız genç kolay 10 ise 7 GB internetin yanından ek 3 GB internet vermektedir. Sınırsız whatsapp, 750 dakika ve 250 SMS içeren enç kolay paket 10 fiyatı 35 TL’dir ve 28 gün geçerlidir.

Vodafone Genç Kolay Paket 13

Vodafone genç kolay paket 13 tarifesi 10 GB her ay internetin yanında 3 GB hediye internet vermektedir. 750 dakika ve 250 SMS içeren genç kolay paket 13 fiyatı 40 TL’dir. Aylık olarak satılan bu paketi 28 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Tarifesinin Avantajları

Vodafone freezone tarifelerinin en büyük avantajlarından biri fiyatlarının uygun olması ve internet paketlerinde bolca GB bulunmasıdır. Bol bol internet kullanıyorsanız mutlaka bu paketlerden birini tercih edebilirsiniz.

Vodafone Tarifesine Nasıl Geçilir

Vodafone freezone tarifesine geçmeyi isteyenler eğer vodafone abonesi ise direk vodafone yanımda uygulaması ya da müşteri hizmetlerini arayarak geçiş yapabilirler. Vodafone müşterisi olmayanlar ise Vodafone sitesinden istediği tarifeyi seçerek başvuruda bulunabilir. İnternet üzerinde başvuru yapıldığında hattınız belirtiğiniz adrese gelir.

 

Vodafone FreeZone Geçmek İçin Yaş Sınırı Var mıdır?

Vodafone FreeZone için 26 yaş ve altı gençleri kapsadığı için yaş sınırı vardır.

Vodafone FreeZone Tarifesine Nasıl Geçebilirim?

Vodafone yanımda uygulaması ya da müşteri temsilcisi aracılığıyla Vodafone FreeZone geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone FreeZone’lu Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu