Müşteri Hizmetleri

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma; Kaliteli ve hızlı bir iletişim hizmeti sunmak GSM şirketleri açısından son derece önem arz eden bir durumdur. Vodafone kaliteli hizmet anlayışıyla abone sayısını her gün arttırmaya devam etmektedir. Vodafone ülkemizde hizmet veren köklü operatör firmalardan bir tanesidir. Yıllar boyu ülkemizde güzel hizmetler vermiş ve inanılmaz kampanyalara da imzasını atmıştır. Son olarak Turkcell’in Superbox hizmetine rakip olarak Vodafone Redbox hizmetini müşterilerine sunmuştur. Ülkemizde birçok kişi tarafından Vodafone Redbox kullanılmaktadır. Peki, Vodafone Redbox nedir? Ne işe yarar? Gelin Birlikte inceleyelim.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Dakika Kazanma

Vodafone Redbox Nedir?

Taşınabilir internet olması ile evde, işte, tatilde, seyahatte ve istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz bir Vodafone hizmetidir. Evde sabit İnternete farklı bir yorum getiren fiber internet sayesinde istediğiniz her yerde internete bağlanabilirsiniz. Yanınızda taşıyabileceğiniz Vodafone Redbox’u çalıştırabilmek için bir priz veya güçlü bir powerbank cihazı gereklidir. Güç kaynağı olarak kullanabileceğiniz her türlü cihaz ile Vodafone Redbox’u çalıştırabilirsiniz. Vodafone Redbox çalıştırdığınızda her an ve her yerde 4.5G keyfini yaşayabilirsiniz.

Vodafone’nın havadan interneti sayesinde 4.5G keyfini istediğiniz her yerde ve her anda internet keyfinizi devam ettirebilirsiniz. İnternet keyfinizin yarıda kalmaması için fiber internet hizmetlerinden Vodafone Redbox hizmetini kullanıyor olabilirsiniz. Yaşamın her alanında isteyerek ya da istemeyerek de olsa, bazen birçok sorunla uğraşmak zorunda kalabiliyoruz. Hayatımızın her alanında bizlere internet hizmeti sağlayan Vodafone Redbox hizmetinde de bazen sorunlar yaşanabilir. Peki, bu sorunlar için ne yapılmalı?

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetleri

Vodafone Redbox cihazında veya hizmet durumlarında sorunlar yaşanması ihtimaller dahilindedir. Bu yüzden Vodafone Redbox abonelerine her yardımcı olabilmek için müşteri hizmetleri devreye girmektedir.

Vodafone Redbox ile ilgili cihazınızdan güncellemelere kadar birçok profesyonel destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri bir telefon uzağınızda sizleri beklemektedir. Sizlerin Vodafone Redbox ile ilgili her türlü sorununuzu çözümlemeleri gerekmektedir. Peki Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır?

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone redbox bağlantı sorunları ile alakalı sorun yaşadığınızda müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemleri 2023 ile hızlı şekilde müşteri temsizcisine bağlanabilirsiniz.

Vodafone redbox müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için Vodafone redbox müşteri hizmetleri numarası olan 0850 542 95 42yada 542 arandıktan sonra sırası ile  7-7-1-2-2 numaralarını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Vodafone Redbox cihazınızda çözemediğiniz bir sorun olduysa ya da konumunuzdan kaynaklı bir sorun yaşıyorsanız Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine ulaşarak sorunu çözmeniz mümkün. Peki, bahsettiğimiz birime nasıl ulaşabilirsiniz? Aslında bilinen klasik Vodafone müşteri hizmetlerinin numarası olan 542’yi veya 0850 542 9546 telefon numarasını tuşlamanız yeterlidir. Bu sayede Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Vodafone Redbox Müşteri Temsilcisine Hızlı Bağlanma

Vodafone redbox müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için 0850 542 95 42 numarası arandıktan sonra sesli yanıt sisteminde müşteri hizmetleri diyerek hemen bağlanabileceğiniz gibi aşağıdaki yolla hızlıca müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

 • Vodafone redbox müşteri hizmetleri numarası olan 0850 542 95 42 yada 542 numarasını arayın
 • Sesli yanıt sisteminden Müşteri hizmetleri diyerek direk bağlanabilirsiniz.
 • Ayrıca müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için
 • Sırası  7-7-1-2-2 numarasını tuşlayabilirsiniz

Vodafone Faturasız Ek Konuşma Dakika Paketleri

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2023 için yapmanız gereken adımlar bulunmaktadır. Öncelikle başvuru yapmadıysanız 0850 542 95 42 telefon numarasından başvurunuzu yapabilir ve ayrıca hizmetlerin ayrıntılarını da öğrenebilirsiniz.

Eğer Vodafone Redbox abonesiyseniz yapmanız gereken tek şey 542 aradıktan sonra sırasıyla 7-7-1-2-2-TC Kimlik No-1-2 şeklinde tuşlama yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine yukarıdaki rakamları sırayla tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Öncelikle sizi Vodafone müşteri hizmetlerinden ayırarak internet bölümüne bağlamakta ve size abone olup olmadığınızı sormaktadır. Abone değilseniz yukarıda başvuru yapabileceğiniz numaraları sizler ile paylaştık. Eğer Vodafone Redbox abonesiyseniz yine yukarıdaki belirttiğimiz numaraları sırasıyla tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

 

Vodafone Taahhüt Süresini Ne Kadar Olarak Belirlemiştir?

Vodafone taahhüt süresini 24 ay olarak belirtmektedir.

Vodafone Redbox Nerelerde Kullanabilirim?

4.5G’nin uygun olduğu her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli mi?

Tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

12 Yorum

 1. Redbox aldık ilk 3 ay iyi,
  Sonrası 6 aydır canlı derslerde rezil oluyoruz.
  Hızda sıkıntımız yok, ama durmadan kopuyor. Şunu anladım düşmanın varsa Vodafone yi öner…
  Tam bı rezillik, paramızla rezillik yaşıyoruz

 2. ben aldım kullanamadım 2mb net veriyor oda bazen 5 gün içinde iptal ettim 5 ay sonra bana borç çıkardılar 662,30 tl 30 içerisinde iptal etme tahattütü olamasına rağmen pişmanlıktır o kadar şimdi tüketici haklarına vereceğim parayıda ödemeyeceğim.

 3. Çok büyük problem yaşıyorum. redbox hem bağlantı sorunu hem çok büyük iletişim sorunu var. hizmet şirketimi internet sabotaj şirketimi ne amaçlı bir kurulum olduğunu anlayamadım. bin pişmanım. ödemeler ve yeni abonelik olunca muhatap anında var sorun oldumu asla o kişi bulunmuyor. korkunç birşey. bu kurulumla profesyonel iş yapmak imkansız. neden böyle bir altyapı ve hizmet sorunu varsa her müşteriye talip olup mağduriyet yaratılıyor? şirketin bu mağduriyette hiçbir yasal sorumluluğu yok mu? 2 sene sözleşmeye zorlayabilen şirket ve her müşteriye talp olan şirket sözlü bir şikayeti alabilmekten bile aciz. diyecek kelime yok. ülkeye de kurumlarına da denetleyene de bravo.

 4. 5 aydır kullanıyorum aylık 100 faturalarımı ödediğim halde otomatik kapanış talebi yapımış 780 tl fatura düzenlenmiş
  soygunculugun vadofon halimisiniz kardeşim Allah belanızı versin………

 5. Redbox’ın sınırsız internet abonesiyim. İnternet hızı maalesef çok düşük ve çok fazla kopmalar oluyor. Memnuniyet anketi için arandığımda durumu iketebilme imkanım olmuş idi, zira maalesef şikayet bildirim yolları, bu tür platformlar dışında kapalı. Ben, ödeme yükümlülüklerimi yerine getirdiğim hizmeti taahhüt edildiği şekilde alamıyorum. Adil bir değerlendirme ve gereği için geri dönüş bekliyorum.
  teşekkürler,

 6. ben deneyimledim çok kötü bir hizmetleri var sınırsız 15mp/s paket aldım fakat 5mp/s gördüğüm zaman seviniyordum. Daha önceden Superbox müşterisiydim 1 yıl kadar kullandım 3 kere arama ihtiyacı duydum hepside gayet iyi sonuçlandı vodafone de müşteri temsilcisine ulaşmadan akıllı asistanlar tuşlamalar tamam güzel birşey akıllı asistan ama iş görmüyor telefonu yüzüme kapattığı bile oldu. BEN TAVSİYE ETMİYORUM. Bir ay bile kullanmadan iptalişlemlerini başlattım.

 7. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum red box kulanıyorum ama İnternet yok diyor bana lütfen yardımcı olun

 8. Vodafone redbox berbat bir internet 5aydir kullanıyoruz ve hep sorun yaşıyoruz çekmiyor çekmiyor ve müşteri hizmetlerine bir türlü ulasamadim yok böyle birşey Allah kahretsin hep sorun yaşamak zorunda mıyım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu