Vodafone

Vodafone Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Satın Alınır?

Vodafone Sosyal Pass Paketi

Vodafone Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Satın Alınır; Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için paketlerini yenilemektedir. Müşterilerine çeşitli tarifeler sunan Vodafone her geçen gün yeniliklerle karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Vodafone Red Pass Paketleri arasında bulunan ve çok fazla kişi tarafından da rağbet gören Vodafone Red Pass Sosyal Paket içeriği hakkında bilgi vererek sizi aydınlatmak istiyoruz. Keyifli okumalar.

Vodafone Çekmiyor Ne Yapmalıyım? Çözüm Önerileri

Vodafone Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Satın Alınır?

Vodafone’un Red tarifelerde olan kişiler için sunduğu bir ayrıcalık olan Vodafone Red Pass sayesinde sen de pek çok içeriği sınırsız olarak kullanabilirsin. Vodafone Bedava İnternet Kampanyası da dahil olmak üzere pek çok bedava içeriğin önüne geçen Vodafone Red Pass Sosyal Paketi ile sen de sosyal medya uygulamalarını sınırsız olarak kullanmaya başlayabilirsin. Senin için hazırladığımız bu yazımızda da Vodafone Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Satın Alınır? konusu hakkında detaylı araştırma yaparak sizinle paylaşıyoruz.

Eğer sen de Vodafone Redli 15 Plus, Redli 20 Plus, Redli Yaz Sosyal, Red25, Red30, Red35, Red 25GB, Red 30GB, Red 40GB, Red Sınırsız Sosyal 25 ve Red Sınırsız Video 30 tarifelerinden birisine aboneysen ve sosyal medya uygulamalarını sınırsız olarak kullanmak istiyorsan Vodafone Red Pass Sosyal Paketini ücretsiz olarak kullanabilirsin. Vodafone Redli 12 Paketi ve Tarifesi de dahil olmak üzere yukarıda saydığımız tarifelerin dışında kalan bütün abonelikler için paket ücretli olarak ekstra alınabilir. Vodafone Pass Sosyal Paketi sayesinde dünya üzerindeki en ünlü sosyal medya uygulamalarında kullanmak üzere sınırsız bir kullanım hakkı elde edebilirsin. Ayrıca şunu belirtmek isteriz ki paketlerin içeriğini ve ücretlerinin değiştirme/geliştirme hakkı her zaman Vodafone’a aittir.

Vodafone Sosyal Pass Paketi 2023

Vodafone Sosyal Pass Paketini kullanarak yapacağın Facebook, Twitter ve Instagram uygulamalarında harcanan internetler, hattına tanımlı olan tarifenin internet kotasından düşmüyor ve sınırsız kullanım hakkı veriliyor. Buradaki uygulamalar dışında kalan diğer sosyal medya uygulamalarında yapacağın harcamalar ise normal internet paketinden düşmeye devam ediyor. Eğer yukarıda saydığımız Vodafone Red tarifelerinden birisine abone değilsen ancak yine de Vodafone Red Pass Sosyal Paketini kullanmak istiyorsan, aylık olarak vergiler dahil 32TL ödeyerek sahip olabilirsin. Buradaki “ay” olarak belirtilen süre ise senin her bir fatura dönemini ifade ediyor.

Vodafone Red Pass Sosyal Paketiyle birlikte Haftalık Sosyal Pass Paketi, Red Pass Sosyal Paketi, Günlük Sosyal Pass Paketi, Hediyeli Haftalık Sosyal Pass Paketi, Hediyeli Haftalık Video Pass Paketi ve Hediye Haftalık Sosyal Pass Paketi gibi haftalık ek paketler maalesef alamıyorsunuz. Bu paketi satın aldıktan veya paketinize ek olarak hediye edilen ücretsiz paketi kullanmaya cep telefonunuza gelecek olan onay SMS’inden sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

red pass i̇letişim nedir ve nasıl satın alınır?

Vodafone Red Pass Sosyal İnternet Nedir?

Vodafone Red Pass Sosyal Paketi, sen iptal etmediğin sürece otomatik olarak yenilenir; paket kullanım ücreti ya da ücretsiz hizmet de her ay faturana yansıtılıyor. Paketin her ay yenilenmesinden sonra da paket aboneliğine dair bilgi, cep telefonuna SMS olarak veriliyor. Üstelik fatura dönemi ortasında Vodafone Pass Sosyal Paketi’ne geçiş yapmak istersen de paket kullanım ücreti, fatura döneminin kalan gün sayısı oranında hesaplanarak faturana yansıtılıyor. Sonraki aylarda ise tam aylık paket kullanım ücreti ödemeye devam edersin.

Vodofone Pass Sosyal paketi dahilinde kullanım hakkı verilen bedava Facebook, Twitter ve Instagram internetini Facebook Live, Instagram Live, Instagram Story ve Instagram IG TV uygulama içerikleri de dahil ediliyor. Ancak bu videolardan dış link şeklinde, farklı bir uygulamaya veya internet sitesine yapılan yönlendirmelerde kullanılan internet miktarı paket kapsamına dahil edilemez ve kendi tarifenizin internet kotasından düşer.

Vodafone Sosyal Pass Paketi

Vodafone Sosyal Pass Paketini kullanırken gördüğün reklam gösterimleri, reklam sağlayıcıları aracılığı ile yapıldığı için reklamlarda kullanılan internet tutarları da ücretsiz paket kapsamında yer almaz ve kendi internet kotasınızdan düşer. Ancak Vodafone bu durumda bir problem yaşmamanız izin, sadece reklam gösterimlerinde kullanılan ek 250 MB’lık bir internet paketini hesabına tanımlayarak mağduriyetinin önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Bununla bedava Vodafone Red Pass Sosyal Paket içerisinde hediye edilen sınırsız Facebook, Instagram ve Twitter internet kullanımlarındaki video kullanımları DVD kalitesine yani 480P+ olacak şekilde optimize edilmiştir. Vodafone Red Pass Sosyal Paketi satın alan Vodafone Red’lilerin 3G ve 4.5G internet servisi de paket dahilinde otomatik olarak açılıyor; paketin aktif edildiği fatura dönemlerinde de 3G ve 4.5G internet servisi kapatılamıyor.

Vodafone Red Pass İletişim Nedir Nasıl Satın Alınır?

Vodafone Sosyal Pass Nedir?

Vodafone Sosyal Pass paketi kullanan kişilerin tarifelerinde tanımlı olan her yöne internet kotasının 5 katından daha fazla Vodafone Pass Sosyal paketini kullanan kişilerin internet kullanım şartları ticari inceleme altına alınabilir. Ayrıca Vodafone Sosyal Pass paketini kullanırken başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılması da yasaktır ve bu kullanımlar da kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Vodafone Red abonelerinin, kendilerine sunulan bu sınırsız sosyal medya internet hakları 3. şahıslara satışı, devri ya da FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım hakları da sınırlandırılmıştır; Vodafone tarafından izin verilmiyor.

Vodafone Sosyal Pass paketilerini ticari bir amaca yönelik olarak kullanımı yasaktır. Vodafone, bu şekilde amacı dışında kullanım yapan abonelerin hattını kapatma hakkına da her zaman sahiptir. Vodafone Pass Sosyal Paketi, sadece yurt içi ve belirlenen şartlardaki sosyal medya kullanımlarını kapsıyor.

Vodafone Red Pass Sosyal Nedir? Nasıl Kullanılır?

Vodafone Red Pass Sosyal paketini kullanan abonelerin cep telefonları 3G internet hızını destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa da 2G/Edge internet hızında kullanabilirler. Eğer abonelerin cihazları 4.5G internet hızını destekliyorsa 4.5G hızında, desteklemiyorsa da 3G veya 2G/Edge hızında internet hızından yararlanma şansına sahip oluyorlar.

 

Vodafone Tarife Değişikliği Nasıl Yapabilirim?

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden geçebileceğiniz tarifeler kısmından değişikliği yapabilirsiniz.

Vodafone Duran Tarife Nedir?

Tarifenizde bulunan haklar bittiğinde fatura aşımı olmaz.

Vodafone Yanımda Ücretli mi?

Hayır, ücretsiz bir uygulamadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu