Vodafone

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Paketi Kampanyası; GSM şirketleri özel günlerde her yıl farklı kampanyalar sunmaktadır. Ramazan kampanyaları adına operatörlerin düzenlediği internet paketlerine Vodafone da yeni kampanyası ile katılmıştır. Vodafone ramazan kampanyası ile faturalı ya da faturasız tüm abonelerine 1 GB bedava internet vermektedir. Abone sayısını hızlıca yükselten Vodafone Ramazan ayına özel olarak tüm bireysel abonelerine 1 GB ücretsiz internet vermektedir. Ulaştırma Bakanlığının Vodafone ile yaptığı görüşme sonra tüm abonelere hediye 1 gb verilmesi karar verilmiştir.

Ramazan ayının başlaması ile tüm operatörler gibi Vodafone abonelerine 1 ay boyunca geçerli 1 GB hediye internet vermektedir. Ramazan ayı boyunca geçerli olan bu kampanyası ile sizlere hemen 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone ramazan ayı için yaptığı özel paket ile 20 GB interneti 20 TL karşılığında vermektedir. Hem bedava 1 GB internet hem de uygun fiyata 20 GB internetin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Kampanyası yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapılarak alınmaktadır. Sizlere bu yazımızda Vodafone Ramazan paketi 2023 kampanyası, Vodafone Ramazan bedava internet kimlere verilir sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Vodafone Redli 12 Paketi ve Tarifesi

Vodafone Ramazan Kampanyası 2023

Vodafone ile Ulaştırma Bakanlığının aldığı ortak karar ile diğer operatörlerde olduğu gibi faturalı yada faturasız tüm abonelere bedava 1 GB internet verilmesine karar verilmiştir.

Her hangi katılım şartı olmadan talep edilmesi halinde tüm Vodafone abonelerinin hattına ücretsiz olarak yüklenecektir.  Ramazan ayının gelmesi ile artan yoğun internet kullanımı için müşterilerine destek olmak isteyen Vodafone bedava internet Ramazan ayı boyunca ücretsiz olarak kullanılacak.

Vodafone bedava internet kampanyalarından yararlanmak için Tüm güncek bedava internet paketlerini incelemek için Vodafone Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Ramazan ayından doya doya kesintisiz internet keyfini çıkarmak istiyorsanız 40 TL karşılığından hemen 10 GB internet alabilirsiniz. Ramazan ayına özel 10 GB İnternet 750 GB ve 1000 SMS kampanyasından yararlanmak için banka kartı ile yada kredi kartı ile Vodafone yanımda uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kimlere Verilir

Her hangi kısıtlama olmadan Bireysel/Kurumsal faturalı ve ön ödemeli hatta sahip Vodafone müşterilerin Ramazan boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Her hangi bir paket yada kampanyaya dahil olmanız bile bedava 1 GB internet alma hakkınız bulunmaktadır.

Devletin verdiği 1 GB bedava almak istiyorsanız iste Vodafone bedava internet nasıl alınır sorusunun cevabı;

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone Ramazan Hediye paketi tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılımına açıktır. Ramazan ayı boyunca geçerli olan bedava 1 GB internet Yanımda uygulamasına giriş yapılarak talep edilmesi gereklidir.

Vodafone Ramazan Hediye Paketi 1 GB bedava internet Ramazan ayı boyunca geçerlidir. Bedava interneti almak için tek şart yanımda uygulaması üzerinden iletişim izni ve veri işleme izni vermeniz yeterli olacaktır. Bedava interneti almadan önce sizden iletişim izni ve veri işleme izni alınır.

Vodafone tarafından yapılan açıklamada;

Faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterilerine, Ramazan boyunca geçerli 1GB internet hediye. İletişim izni ve veri işleme izni vermiş aboneler faydalanabilir. Bu izinlere sahip olmayıp paketten faydalanmak isteyen abonelerin iletişim izni ve veri işleme izni alınır. Fırsattan faydalanmak için pakete giriş yapmak gerekmektedir. Pakete giriş Vodafone Yanımda uygulamasından sağlanabilir.

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Paketi Detayları

 • Her bir abone bu haktan 1 defa yararlanabilir.
 • Paket tün faturalı ve faturasız abonelerin katılımına açıktır.
 • Paket ücretsiz
 • Paketler sadece Vodafone Yanımda ve vodafone.com.tr üzerinden alınabilir.
 • Katılım talebi sonra gelen onay mesajı ile beraber kullanılmaya başlanır
 • Paket ramazan ayı boyunca geçerlidir.

Vodafone Ramazan Paketi 20 GB 2023

Vodafone ramazan ayı boyunca geçerli 1 GB bedava internetin yanında Ramazan ayı boyunca geçerli 20 GB interneti 20 TL karşılığında vermektedir.

Ramazan ayı boyunca internetsiz kalmak istemeyenler için harika bir fırsat olan Vodafone Ramazan paketi 2023 güncel kampanyalarından biridir. Sadece Vodafone yanımda ve vodafone resmi sitesinden alınmaktadır.

Vodafone Ödemeli Arama (Beni Ara) Nasıl Yapılır?

Vodafone Ramazan Paketi 2023

 • İnternet paketi aylık 20 TL’ye 20 GB internet kullanımı içerir.
 • Paketten yalnızca bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Paket Vodafone Yanımda uygulaması ve Vodafone.com.tr Yanımda Self Servis sayfası üzerinden satın alınabilir.
 • Paketin 30 günlük geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • İnternet paketine girişte, paket dâhilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve paketin tam ücreti faturaya yansıtılır.
 • Paket, yurt içinde geçerlidir. 20 GB paketi bittikten sonraki kullanımlar tarifenin kendi fiyatı üzerinden ücretlendirilir. Veri kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • Paket bittikten sonra otomatik olarak yenilenmez, satın alındıktan sonra iptal edilemez ve üst üste alınamaz.
 • Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.
 • Paketten, cihazınız 3G’yi destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4.5G’yi destekliyorsa 4.5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4.5G/3G
  kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Ramazan ayı kampanyası ve Vodafone Ramazan paketi hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Vodafone ücretsiz ramazan kampanyasından hemen sizde yararlanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Paketi Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Vodafone ramazan bedava internet paketi 1 ay boyunca kullanılabilir.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Paketi Sadece Faturalılara mı Özel?

Vodafone ramazan bedava internet paketinden hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları yararlanabilmektedir.

Vodafone Hattımı Taşırsam Kaç Günde Açılır?

Ortalama 3 günde aktifleşir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu