Vodafone

Vodafone Puanımı Nasıl Yükseltirim? Vodafone Puan Sorgulama

Vodafone Puanımı Nasıl Yükseltirim? Vodafone Puan Sorgulama; Vodafone kullanıcıları telefon almak istedikleri zaman puan durumlarına bakmaktadır. Vodafone puan sorgulaması cihaz alımı için önemli bir konudur. Yeni bir telefon almak ya da kullandığı telefonu yenilemek isteyen vodafone müşterileri genelde fatura üzerine telefon alarak taksitle ödemeyi tercih etmektedirler. Vodafone cihaz kampanyasından yararlanmak için müşteri skorunuzun iyi olması gerekmektedir.

Vodafone müşteri skoru ne kadar yüksek olursa alacağınız telefon buna bağlı olarak daha kaliteli olacaktır. İyi bir akıllı telefon almak isteyenlerin ilk merak ettiği sorulardan biri ise Vodafone cihaz kampanyası puanı nasıl öğrenilir ve vodafone müşteri skoru nasıl sorgulanır sorularıdır.

Vodafone puan sisteminde kazanılan puanı kullanarak dilediğiniz telefon ya da cihazı alabilirsiniz ancak bunun için vodafone puanınızın yüksek olması gerekmektedir. Vodafone puanı nasıl kazanılır? Vodafone puanı nasıl yükseltilir ve vodafone puan sorgulama nasıl yapılır hakkında bilgi vermeden önce sizlere vodofone cihazı puanı nedir hakkında bilgi vererek başlamak istiyorum.

Vodafone Puan Nedir? Vodafone Müşteri Skoru Nedir?

Vodafone puan sistemi diğer operatörlerde olduğu gibi faturalarınızı düzenli ödemeye bağlı olarak yükselen puanla sistemidir.  Ayda 1 defa güncellenen puan sistemi toplam hattınız ve ödediğiniz fatura ile direk bağlantılıdır. Ne kadar düzenli ödeme yaparsanız puanlarınız buna bağlı olarak yükselir.

Vodafone puan biriktirmek için ortalama olarak 6 ay boyunca faturanızı düzenli ödemeniz yeterlidir. Vodafone müşteri skoru yükseldikçe alacağınız cihaz buna bağlı olarak değişecektir.

Vodafone puan sisteminde her 1 puan 1 TL ye karşılık gelmektedir. Örneğin 3000 puanı olan biri 3000 TL telefon ya da cihaz alabiliyorken 6000 puanı olan biri daha yüksek fiyatlı cihaz yada telefonu alabilir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone Puan Sistemi Ne İşe Yarar

Vodafone biriken puanlar ile kendinize yeni bir telefon, tablet yada cihaz alabilirsiniz. Vodafone puanları ile ayrıca bilgisayar, ses sistemi ve daha bir çok elektronik eşya almanız mümkün.

Vodafone Puan Sorgulama Nasıl Yapılır

Vodafone puanı sorgulama için mutlaka Vodafone Merkezine gitmek ilk tercihiniz olmalıdır. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak vodafone puanınızı öğrenebilirsiniz.

Eğer vodafone hattı kullanıcısı iseniz direk olarak işlem merkezinden giriş yaptığınızda Tarifenize ek ödeme ile alabileceğiniz cihazla kısmından sorgulayabilirsiniz.

Vodafone cihaz kampanyasından yararlanmak ve taksitle telefon almak için kesinlikle faturalı hatta geçmeniz gerekmektedir. Telefon ödemeleri faturanıza yansıtılacak ve aylık olarak ödeme yapacağınız için faturalı hatta geçmek zorunludur.

Vodafone Puanımı Nasıl Öğrenebilirim

Telefon yada tablet almak isteyenlerin ilk olarak sorduğu soru Vodafone puanımı öğrenmek istiyorum sorusudur. Vodafone cihaz kampanyası puanı nasıl öğrenilir diyorsanız T.C. numaranızı müşteri temsilcisine bildirerek alabileceğiniz cihazları ve puanınızı net olarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone Puanımı Yükseltebilirim

Vodafone puanınızı yükseltmek için mutlaka faturalı hat kullanmanız gereklidir. Faturalarınızı düzenli ödemek sizlerin her ay  puanınızı hızlı şekilde yükseltecektir.

Ayrıca banka yada her hangi bir kuruma borcunuzun olmaması puanınızı hızlı şekilde yükseltecektir. Vodafone puan ile cihaz almak oldukça kolaydır ve sadece bu haktan yasal hat sahibi yararlanır.

Vodafone Puan İle Cihaz Alma

Vodafone puan ile cihaz almak için mutlaka faturalarınızı düzenli ödemenin yanında aylık ödediğiniz faturanın yüksek olması hem puanınız yükselmesini sağlayacak hemde kaliteli telefon almanızı sağlayacaktır. Vodafone puan ile cihaz almak için sadık müşteri olmanız gerekmektedir.

Vodafone Puan Sorgulama Faturalı

Vodafone faturalı hattınızdan cihaz almak isteyenler genelde Vodafone faturalı puan sorgulama nasıl yapılır sorusunu merak etmektedirler. Faturalı hattınızdan hangi cihazı alabileceğiniz sorgulamak için Vodafonede yanımda uygulamasına giriş yaparak telefon modelini seçerek puanınızın uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer telefon alırken bu ürün için puanınız yetersiz ise size bu cihaz için yeterli puanınız yok uyarısı alırsınız.

Ayrıca faturalı hattınızın puanını Vodafone mağazalarından kimliğini göstererek hemen öğrenebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler

Vodafone Puan Neden Silinir

Genelde yaşanan sorunlardan biride vodafone puan silinmesi sorunudur. Bankaya borcunu ödeyen, icralık olan ve aldığı telefon için faturasını ödemeyen kişilerin puanı silinir. Borç ödendikten sonraki 30 gün içinde tekrar puanla işlemi başlar.

Eğer puan sisteminde herhangi bir puan çıkmıyorsa yada sistem hata veriyorsa kesinlikle ödenmemiş faturanız yada icralık durumunuz olabilir. Bütün borçlar ödendikten sonraki 30 gün içinde puanlama tekrar başlar.

 

Vodafone Puan Sistemi Ne Zaman Güncellenir?

Vodafone puan sistemi ayda bir defa güncellenmektedir.

Vodafone Puan Sistemi Faturalı Hat İçin mi Faturasız Hat İçin mi Geçerlidir?

Vodafone puan sistemi sadece faturalı hatlar içindir.

Vodafone Çalışma Saatleri Kaçtır?

08:00-17:00 arasındadır.

4 Yorum

  1. kardeşim puan yükseltmek icin onca müşteri temsilçsini ara ve bilgi al sonra faturani her ay ödersan yükselir operatörla gürişmek zorindasi ozaman sana geciramazlar

  2. 7 senedir faturalı hat kullanıyorum faturalarını düzenli ödediğim halde puanım _1 gözüküyor nasıl düzeltilebilir

  3. merhaba 10 seneyi geçkin modafonluyum cıhaz almak istiyorum puanım çıkmıyor bu konuda sizden ricam yardımlarınızı bekliyorum saygılar

  4. Merhaba cihaz almak için mağduriyetimin giderilmesi istiyorum puan hiç oluşmadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu