Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları başladı. Faturalı veya faturasız hattınızı Vodafone GSM operatörüne taşıma işlemi yaparak bir çok ayrıcalıklardan anında yararlanabilirsiniz. Vodafone Hat Taşıma işlemini sonrası size özel olarak sunulan ücretsiz servisler, kampanyalı tarifeler ve hediye internet paketlerini bu konu üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

vodafone numara tasima kampanyalariPin
vodafone numara taşıma kampanyaları 3

Bildiğiniz gibi GSM operatörleri yeni müşteri çekmek için bir birinden farklı kampanyalar sergiliyor. Yeni kampanyalara imza atan Vodafone operatörünün yeni abonelerine özel olarak sunduğu hizmetleri bu konuda bulabilirsiniz. Aşağıda yer alan kampanyalardan yararlanmak için telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Numara Taşıma Bedava İnternet

Seçmiş olduğunuz Red veya Redli Genç tarifelerine özel olarak aylık 20 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Alternatif olarak uyumlu veya uyumlu genç tarifelerine geçiş yapmak isterseniz ilk ay 10GB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma Hediyesi

Hattını Vodafone GSM operatörüne taşıyan veya yeni hat alanlara bir birinden güzel hediyeler var. Faturalı veya faturasız hattınızı taşıma işlemi yaparak bedava internet kazanabilir, internet yemeyen Vodafone TV kullanabilir veya ücretsiz BluTV üyeliği kazanabilirsiniz. Daha fazlası aşağıda mevcuttur.

Vodafone Bedava BluTV Üyeliği

Milyonlarca yerli veya yabancı film ve dizilerin bulunduğu S Sport kanallarını ücretsiz izleyebilirsiniz. Premier League, Bundesliga, Formula 1 veya daha bir çok içeriğin bulunduğu BluTV servisi 12 ay boyunca ücretsiz. Bu servisten yararlanabilmeniz için Red25, Red30 veya Red40 tarifelerinden herhangi birine geçiş yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Otovınn Kampanyası

Bu kampanya son 6 ay içerisinde numara taşıması veya yeni hat satın alan faturalı hat sahipleri içindir. 81 ilde hizmet veren Otovınn şubelerinde araç yıkama ve nano gümüş dezenfeksiyon hizmetleri size ücretsiz. Otovınn kampanyasından faydalanabilmeniz için Red tarifelerinden herhangi birine geçiş yapmanız gerekmektedir.

Bedava Vodafone TV İnternetsiz

Binlerce Türk ve yabancı filmlerin bulunduğu üstelik İngiltere Premier Lig, Formula 1 ve belgesellerin bulunduğu Vodafone TV paketini internet harcaması yapmadan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Vodafone TV Red Paketini ücretsiz kullanmak için herhangi bir Red tarifede bulunmanız yeterlidir.

Vodafone İspark Kampanyası

İSPARK’a ait yol üstü otopark alanlarına veya bariyerli otopark alanlarına aracınızı ücretsiz park edebilirsiniz. Bariyerli otoparklarda günlük 3 saat, yol üstü otoparklarda günlük 2 saat hakkınız bulunmaktadır. Detaylar Vodafone Yanımda Uygulamasında.

Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır

Bulunduğunuz yerde herhangi bir Vodafone bayisine giderek hat taşıma işlemini ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak numara taşıma işlemi yapmak isterseniz https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler adresine giderek sizden istenilen bilgileri doldurarak yeni hattınızı adresinize ücretsiz olarak isteyebilirsiniz. Numara taşıma işlemi sonrası hattınız 1 gün ile 4 gün arasında kullanıma açılacaktır.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2023 konumuzun sonuna geldik. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular📌

Vodafone yeni gelenlere ne var?

Yeni kampanyalara imza atan Vodafone operatörünün yeni abonelerine özel olarak sunduğu hizmetleri bu konuda bulabilirsiniz. Aşağıda yer alan kampanyalardan yararlanmak için telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone numara taşıma ücreti ne kadar?

Vodafone numara/hat taşıma işlemleri tamamen ücretiz olup ayrıca birçok hediye vermektedir.

Yorum yapın