Vodafone

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama ve Öğrenme

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama ve Öğrenme; Operatörlerin sunmuş olduğu paketlerden kendilerine uygun olanı hattına tanımlayan kişiler, kalan kullanımlarını da rahatlıkla sorgulayabilirler. Paketiniz kapsamındaki hediyelerinizi takip edebilirken aynı zamanda kalan kullanımlarınızı da sorgulayabilirsiniz. Vodafone kalan kullanım sorgulama işlemeleri, ay sonunda fatura sürprizi yaşamak istemeyenler ve kalan kullanım detaylarını ayrıntılı olarak görmek isteyen bir çok kişi tarafından sorgulanmaktadır.

Vodafone kalan kullanım sorgulama işlemin kalan internet, dakika ve SMS bilgilerinizi ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Hattınıza aylık olan tanımlanan kullanım haklarınız fatura dönemi içerisinde erken bitmesi ek paket almanıza yada farkında olmadan fazla internet, dakika yada sms kullanımınıza neden olur.

Vodafone kalan kullanım detaylarını nasıl sorgularım, vodafone kalan bakiye sorgulama nasıl yapılır sorusuna bu yazımızda ayrıntılı cevap vermeye çalışacağım. Vodafone kalan kullanım özeti öğrenmek için yapmanız gerekenler ise;

Vodafone Faturalıdan Faturasız Hatta Geçiş Nasıl Yapılır?

Vodafone Paketimde Ne Kadar Dakika, SMS ve İnternet Kaldı

Kullandığınız hat ister faturalı olsun isterse faturasız kalan dakika, SMS ve internet haklarınız ayrıntılı olarak görmeniz mümkün.

Vodafone paketiniz de bulunan SMS, Dakika ve İnternet kullanım detaylarını mesaj yolu ile öğrenebilirsiniz. Bütün kullanım detaylarını tek mesaj ile bir arada görmek için OZET yazıp 7000 mesaj göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz kalan kullanım sorgulaması tek tek olarak yapmak için;

 • Paketinizde ne kadar TL kaldığını öğrenmek için TL,
 • Paketlerinizde ne kadar dakikanız kaldığını öğrenmek için DK,
 • Paketlerinizde ne kadar SMS hakkınız kaldığını öğrenmek için SMS,
 • Paketlerinizde ne kadar internet hakkınız kaldığını öğrenmek için INTERNET SORGU

Yazarak mesaj atıp öğrenebilirsiniz.

Vodafone Fatura Ödenmezse Ne Olur? Kaç Günde Kapanır?

Vodafone Tarife Sorgulama Nasıl Yapılır

Vodafone tarifenizi ve kalan kullanım detaylarını sorgulamak için direk mesaj atarak öğrenmek için OZET yazıp 7000 mesaj gönderebileceğiniz gibi Vodafone yanımda uygulaması ile hesabınıza giriş yaparak öğrenmeniz mümkün.

Vodafone Yanımda uygulaması telefonunuzu indirdikten sonra giriş yaparak kullanım detayları kısmından kalan bakiyeye tıklayarak kalan haklarınız ayrıntılı olacak inceleyebilirsiniz. Ayrıca online self servis ile incelemeniz mümkün.

Vodafone Kalan Kullanım Öğrenme Kodu

Vodafone kalan paket detaylarınızı öğrenmenin kolay yollarından biride 7000 SMS göndermektedir. Paketinizde dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın ne kadar kaldığını öğrenmek için OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermeniz gereklidir.

Vodafone Kalan Bakiye Sorgulama

Vodafone paketinizde kalan dakika, SMS, MMS ve internet haklarını sorgulamak için OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermeniz halinde kalan bakiye detaylarını öğrenebilirsiniz.

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama Numarası Nedir

Vodafone kalan bakiye sorgulama yapmak için kullanabileceğiniz tek numara 7000’dir bu numaraya mesaj atarak kalan bütün kalan bakiye, sms ve internet haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Kalan kullanım detaylarında her hangi bir sorun yada hata olduğunu düşünüyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi almanız gerekmektedir.

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları

Vodafone Paket ve Son Kullanma Tarihi Sorgulama

Vodafone tarife ile size sunulan internet, dakika ve SMS haklarınızı size belirtilen süre sonuna kadar her yenilenecek şekilde kullanabilirsiniz. Genelde paketler ayın 1’inde yenilenir.

Vodafone Kaç Kontur Kaldığını Nasıl Öğrenirim

Vodafone faturasız hattınızda ne kadar bakiye kaldığını öğrenmek için;

 • 7501’i arayarak.
 • mesajınıza BAKIYE yazıp 7501’e mesaj göndererek.
 • *123# yazıp arama tuşuna basarak USSD ile.
 • Ayrıca Vodafone Yanımda ve Vodafone Self Servis ile bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Vodafone Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır

Vodafone faturalı hat kullananlar güncel faturalarını ve kullanım detayları SMS ile öğrenmek için ;

 1. Fatura Sorgu Servisi” abonelerin SMS ile güncel faturalarını istedikleri zaman sorgulayabilecekleri ücretsiz SMS kanalıdır.
 2. Aboneler “GUNCEL FATURA” yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirler.
 3. Ayrıca güncel bakiye, borç ve kalan kullanımlar Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinde öğrenebilirler

Vodafone kalan kullanım özeti öğrenme hakkında sizlere bu yazımızda bilgi vermeye çalıştım. Vodafone kalan kullanım sorgulama işlemi hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Vodafone Kalan Kullanım Hakkımı Nasıl Öğrenebilirim?

OZET yazarak 7000 e göndermeniz halinde kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone Fatura Detaylarınızı Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Fatura detaylarınızı 7017 yi arayarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yanımda da Kalan Kullanımlar Görünür mü?

Evet, bu uygulamada kalan kullanımlarınızı görebilirsiniz.

Bir Yorum

 1. 4veya 5 aydır yüksek düzeyde hele geçen ay ve bu ay bin liraya yakın ödeme yapıyorum bunun nedeni nedir. tam teferruatlı faturayıgeçen ay ve bu ayları görmek istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu