Vodafone Hızla Kazan Nasıl Yapılır – Nasıl İptal Edilir

Vodafone Hızla Kazan Nasıl Yapılır ve Hızla Kazan Nasıl İptal Edilir konusu bu servisi tercih eden abonelerin merak ettiği konulardan birisidir. Geçtiğimiz yıl Vodafone GSM operatörünün abonelerine sunmuş olduğu Hızla Kazan servisi oldukça başarılı ve eğlenceli bilgi yarışması servisidir. Hızla Kazan uygulaması tarafından size sorulacak olan sorulara doğru yanıtlar vererek 1 GB ile 5 GB arasında değişen mobil internet paketleri kazanabilirsiniz.

vodafone hizla kazan nasil yapilir nasil iptal edilirPin
vodafone hızla kazan nasıl yapılır – nasıl i̇ptal edilir

Vodafone Hızla Kazan Nasıl Yapılır❓

Üstelik Vodafone Hızla Kazan 1 GB kampanyası üzeriden servisine katılım sağladıktan sonra 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Bazı aboneler bu servisin ücretsiz olduğunu düşünmektedir. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği Hızla Kazan ücretli bir servistir. Abonelik iptali yapılmadığı sürece hattınızdan her ay 36 TL kesinti yapılacaktır.

Hızla Kazan Nedir

Hızla Kazan servisi Vodafone operatörüyle anlaşmalı bilgi yarışması servisidir. Hızla Kazan servisine abone olan üyelere her gün 6 farklı sorular sorulur ve bu sorulara 60 saniye içerisinde cevap verilmesi istenir. Her soru 10 puan şeklinde değerlendirilir. 6 soruya doğru cevap vermeniz durumunda 60 puan kazanabilirsiniz. Toplamış olduğunuz puanları Hızla Kazan uygulaması üzerinden anında internet paketine çevirebilirsiniz. 500 Puan 1 GB internet paketi olarak hesaplanmaktadır.

Vodafone Hızla Kazan İptal Etme

Hızla Kazan Aboneliği Sonlandırma ve iptal etmek istiyorsanız telefonunuzun mesaj kısmına gelerek IPTAL HIZLA yazıp 5109 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Yalnız iptal talebinin başladığı dönem için ücret iadesi maalesef yapılmamaktadır. İptal mesajını gönderdikten sonra üyeliğinizin iptal edildiğine dair bilgilendirme mesajı gelene kadar Hızla Kazan Servisini kullanmaya devam edebilirsiniz. Alternatif olarak Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden iptal işlemi yapabilmeniz mümkündür.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Vodafone Hızla Kazan Nasıl Yapılır – Nasıl İptal Edilir konusu buraya kadardır. Aklınızdaki farklı soruları aşağıda bulunan yorum alanına yazarak bizlere gönderebilirsiniz. Gelen yorumlara aynı gün dönüş sağlanmaktadır.

Yorum yapın