reklam
Vodafone

Vodafone GANİ Tarifeleri 30 GB İnternet Gani M, L ve XL Paketleri

Vodafone Gani Tarifeleri 30 GB İnternet Gani M, L ve XL Paketleri; Diğer operatörlerle sürekli bir yarış halinde olan Vodafone, yeni kampanyalarını piyasa sunmuştur. Vodafone tarifelerini bu yıl da yenileyerek müşterilerine yeni paketler sunmaya devam ediyor. Vodafone tarafında en çok tercih edilen paketlerden biri vodafone gani tarifeleri ile 30 GB kadar internet hakkı kazanmanız mümkün. Vodafone GANİ dakika yada internet paketini ortadan kaldırarak Gani dakikaları ile yurt için doya doya internet girebilir yada konuşabilirsiniz.

Müşterilerinin sesine kulak veren vodafone Telefonlarına tanımlanan GANİ’leri ister dakika olarak kullanabilecek gibi isterlerse mobil internet olarak kullanabilecekler. Fazla konuşmayı sevmeyenler ama internetten çıkmayanlar için 30 GB kadar aylık internet hakkın bulunmaktadır.

Tarifleri ilk incelediğinizde kaç dakika ve kaç GB internet olduğu yazmamaktadır. Sadece Gani DK olarak tanımlanan bu paketler GANİ M, GANİ L ve GANİ XL paketleridir. Sadece faturasız hatların yararlanabildiği Gani tarifelerinden Gani M tarifenizi seçtiğinizde 1000 Gani dk ile ister 1000 dakika konuşabilir yada 10 GB internet olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Vodafone Gani Tarifeleri Nedir

Pek çok kişinin ilk başta aklını karıştıran Vodafone gani tarifesinde dakika yada internet kullanmak için GB yoktur. Bunun yerine GANİ DK vardır. GANİ m paketinde bulunan 1000 GANİ DK ister internet olarak kullanabilir isterseniz dakika olarak kullanabilirsiniz. Konuşma yada internet kullanımı aynı paketten düşülür.

1000 gani dakikası olan biri 10 dakika internet kullanılırsa 990 gani dakikası kalır. Daha sonra 20 dakika telefon konuşması yaptığından aynı paketten gani dakikaları düşerek 970 Gani dakikası kalacaktır. Aylık olarak kullanıma sunulan bu tarifi 30 günde bir yenilenir ve haklarınız diğer aya devir etmez.

Vodafone gani her yöne arama yapabilirsiniz. Ayrıca whatsapp mesajları asla paketinizden yemez. Eğer tarifeniz erken biterse 5 tl karşılığında 1 hafta ek 100 Gani dk alabilirsiniz.

Vodafone Gani Paketleri

Vodafone gani paketleri şu an için 3 tarifeye bölünmüştür. Sizlere uygun tarifeyi seçip hemen kullanamaya başlayabilirsiniz. Hangi paketi seçerseniz seçin sınırsız ve ücretsiz whatsapp kullanma hakkı elde edeceksiniz.

GANİ M Tarifesi: 1000 GANİ DK, her yöne 100 SMS 23 TL’dir.
GANİ L Tarifesi: 1500 GANİ DK, her yöne 100 SMS 27 TL’dir.
GANİ XL Tarifesi: 3000 GANİ DK, her yöne 100 SMS 37 TL’dir.

Vodafone Gani Tarifesine Nasıl Geçilir

Gani M için GANI M / Gani L için GANI L / Gani XL için GANI XL / Gani 1000 için GANI1000 yazıp 7000e mesaj atarak ya da çağrı merkezi ve diğer kanallar üzerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone Gani Tarifesi Nasıl Yapılır

Vodafone gani tarifesi geçiş yaptıktan sonra sana verilen GANİ leri ister internet paketi olarak kulla bileceğiniz gibi dilerseniz konuşma paketi olarak kullanabilirsiniz. Gani tarifesine geçmek için vodafone müşteri hizmetlerini arayabilir yada Vodafone mağazalarına gidebilirsiniz.

vodafone gani̇ tarifeleri - 30 gb internet paketi | bedava internet paketi

Vodafone Gani Tarifeleri Fiyatı

Kullanıcı dostu uygun fiyatları ile bilinen vodafone gani paketleri fiyatları ise;

  • 1ooo GANİ DK 23 TL
  • 1500 GANİ DK 27 TL
  • 3000 GANİ DAKİKA 37 TL

En İyi Video İndirme Programı

Vodafone Gani Bakiye Sorgulama

Abone kalan gani dakika kullanım haklarını sorgulamak ya da internete ve aramaya kaç gani dakika harcadığını ayrı ayrı görebilmek için “gani dakika” yazıp 7000’e ücretsiz olarak gönderebilir. Abone üzerindeki tüm kalan kullanım haklarını görmek için OZET yazıp 7000′ yollayabilir. gönderebilir.

Peki ya siz vodafone gani tarifesi hakkında ne düşünüyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Vodafone Gani Dakika Nasıl Kullanılabilir?

Vodafone gani dakika; ister internet olarak isterseniz de dakika olarak kullanılabilir.

Vodafone Gani Tarifelerinde Whatsapp Kullanımında Ne Olur?

Vodafone gani tarifelerinde whatsapp kullanımı tamamen ücretsiz ve sınırsız olup tarifenizden yemez.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli mi?

Hayır, uygulamayı ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

5 Yorum

  1. gani dakikalar çok kısıtlı. 3000 dakika diyor, 50 saat. internet kullanımı için çok yetersiz.

  2. 1500 gabi dk varken 10 gb kotasını doldurdunuz diye msj geldi ve birden dk bitti ama hala 1500 dk vardı

  3. Saçmalık ve sömürmenin farkı bir versiyonu
    1000 gandi dk aldık diyelim mesajlaşsanız dahi günde 33 dk internet kullanma hakkınız oluyor 33 dk aşarsanız ayın sonunu getiremiyorsunuz youtube de 3 tane 10 dk lık video izlediğinizde günlük limitinizi doldurmuş olacaksın buna oyun oynamak müzik dinlemek vb herşey dahil

  4. Tek kelimeyle harika bir sistem. Örneğin ben hiç sms kullanmıyorum, konuşma dakikalarımın yarısından fazlası da boşa gidiyodu. Bu paket çok işime yarayacak teşekkürler Vodafone

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu