Vodafone

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri; GSM şirketleri faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için çalışmalarına devam ediyor… Vodafone her yaşa uygun faturalı ve faturasız tarife kampanyalarıyla mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Vodafone Freezone paketleri ve tarifeleri 25 yaşında altındaki herkesin katılabileceği Vodafone platformlarından biridir. Esnek ve ucuz paketleri ile ön plana çıkan Vodafone Freezone ayrıca bir birinden güzel kampanyaları ve hediyeleri ile abone sayısını hızlı şekilde yükseltmektedir.

25 yaşan altındaki gençlerin ilk tercihi olan Vodafone freezone paketleri bol bol internet, konuşma ve SMS paketleri ve uygun fiyatlarının yanında sinema bileti, konser biletleri, yarışmaları ile bir çok kişiyi kendine çekmeye başlamıştır. Özellikle bedava internet kazanmak isteyenler ve internetini 2 katlamak için en uygun vodafone freezone tarifeleri ile sizde kazanabilirsiniz.

25 yaş altındaki gençleri ve öğrencileri internet bırakmamak için salla kazan yaparak internetsiz kalmamasını sağlayan freezone faturası ve faturasız paketleri, kampanyaları ve tarifeleri hakkında merak ettikleriniz yazımızda.

Vodafone Bedava İnternet (Yeni Kampanyalar)

Vodafone Freezone Nedir

Vodafone freezone 25 yaşından küçüklerin katılabileceği tarifelerden ve kampanyalardan biridir. Gençlere yönelik paketler ve kampanyalar sunan vodafone freezone sinema bileti, bedava internet kazanmanın yanında daha uygun ve cazip fiyatlı tarifeleri ile bilinmektedir.

Hiç bir yerde bulamayacağınız indirimler, biletler ve konserle ücretsiz katılım sağlamasının yanında 25 yaşından küçük herkesin katılımına açık olan vodafone freezone aile katılmak ve freezone tarifelerinden her hangi uygun tariflerden biri katılmanız yeterlidir.

Vodafone Freezone Kimler Katılabilir

İster faturalı olsun isterse faturasız bütün bireysel 25 altında bulunan herkesin katılımı açıktır. Hat sahibinin 25 yaşından küçük olduğu belgelemesi yeterlidir.

Vodafone Freezone 1 Gün Sınırsız İnternet

Freezone’lulara her ay seçecekleri bir gün 24 saat boyunca geçerli SINIRSIZ internet bedava.

Faturalı gençler Vodafone Yanımda’dan, Ek Paketler altındaki Freezone kategorisinden; faturasız gençler Vodafone Yanımda’dan Sana Özel Kolay Paketler sekmesinden hediyelerini alabilirler!

Vodafone Frezzone Faturasız Paketleri

Vodafone frezone paketleri uygun fiyat tarifleri ile sunduğu vodafone freezone saçma güzel paketleri özellikle sıklıkla tercih edilmektedir.

Özellikle Vodafone saçma güzel tariflerini Vodafone Yanımda yada Online İşlemler üzerinde yaptığınızda internetinizi ikiye katlamaktadır. Online olarak başvurabileceğiniz gibi en yakın vodafone mağazalarından başvuru yapma olanağınız bulunmaktadır.

Sizlere vodafone freezone faturalı ve Vodafone freezone faturasız paketleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Freezone Faturasız Tarifeleri

Vodafone freezone faturasız ve taahhütsüz pekentleri tercih edenler içim ise;

Vodafone Freezone Saçma Güzel

Vodafone freezone saçma güzel tarifleri ve kampanyalarına katılan herkese 12 ay boyunca hediye 2 GB internet vermektedir. Vodafone freezone saçma güzel paketlerinden biri seçerek 12 aylık taahhüt vermeniz halinde her ay size bedava internet verecektir. Freezone bedava internet sadece Vodafone freezone faturalı hat sahipleri yararlanabilir.

Vodafone freezone saça güzel paketleri ve tarifelerinde her bütçeye göre paketler bulunmaktadır. Saçma güzel paketleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Vodafone Freezone Saçma Güzel yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Freezone Avantajları

Bol bol internet, dakika ve mesaj hakkı sunan vodafone freezone ayrınca hediyeler, sinema biletleri ve indirim kuponları ile oldukça harika kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle gençlerin sesini dileyen freezone faturalı yada faturasız ayrıma yapmadan 25 yaşından küçük herkesin yaralanmasına olanak sağlamaktadır.

Pazartesi ve Perşembe günleri Freezone’liler bir sinema bileti aldıklarından ikincisi bedava, Yemek sepetinden %50 indirim, Burger King menüsünde indirim, Uçak biletinde 25 TL indirim dahil bir çok kampanyadan faydalanmaktadır.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi

Vodafone Freezone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone freezone bedava internet kazanmak için freezone dünyasına giriş yaparak kazanma başlayabilirsiniz. Vodafone freezone bedava internet kazanmak için İnternet Avcıları uygulaması ile bit yakalayarak hediye internet kazanabilirsiniz. Ne kadar çok bit yakalarsan topladığın Bit kadar internet bedava.

Vodafone Salla Dolsun Taşsın ile internet paketin bittiğinde anında bedava internet kazanabilirsin. Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra ücretsiz sallayabileceğin gibi 10 TL karşılığında kullandığın tarifeyi ikiye katlaman mümkün.

Vodafone Feerzone ek internet paketleri ise internet paketinizin bittiği yada yetmediği yerlerde 1 GB, 2 GB yada 3 GB internet almanıza olanak sağlar. 1 GB internet 15 TL, 2 GB internet 15 tl ve 3 GB internet 20 TL satılmaktadır. Vodafone freezone ek internet paketlerini Yanımda uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz.

Vodafone Freezone Sinema Kampanyası

Vodafone freezone sinema kampanyası ile bir bilet alana bir bilet hediyesi Pazartesi ve Perşembe günleri geçerlidir. Kampanya kapsamında SINEMA yazıp 6666 mesaj atarak şifrenizi almanız gerekmektedir. Ayrıca AVANTAJ Cepte uygulamasına giriş yaparak kampanyaya katılmak için katıl tuşuna basmanız gerekmektedir. Bedava sinema bileti 1 hafta geçerlidir.

Vodafone Freezone Nasıl İptal Edilir

İlk olarak FREEZONESORGU yazıp 1525’e ÜCRETSİZ SMS göndererek vodafone freezone’li olup olmadığınız öğrenmeniz gerekmektedir.

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

 

Vodafone Freezone Kampanyasından Yararlanabilmek İçin Kaç Yaşında Olmalısınız?

Vodafone Freezone 25 yaş ve altını kapsayan bir kampanyadır.

Vodafone Freezone Sorgulamasını Nasıl Yaparsınız?

FREEZONESORGU yazarak 1525 e göndermeniz halinde kampanya üyesi olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Ücretli mi?

Hayır, ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu