reklam
Vodafone

Vodafone Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Vodafone Faturaya ek telefon nasıl alınır? Sıkça tercih edilen operatörlerin başında gelen Vodafone, faturaya ek telefon imkanı sunuyor. Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen telefonlarla çoğu işlemimizi gerçekleştirebiliyoruz. Akıllı telefonlar, günümüzde bilgisayarlardan bile daha değerli oldular. Zamanımızın büyük çoğunluğu onların başında geçiyor, işlerimizi daha fazla bu telefonlar üzerinden yapıyoruz. Özellikle de Samsung, Apple ya da Huawei gibi Dünya markalarının telefonlarını herkes kullanmak istiyor.

Son dönemlerde telefon almak fiyatların artışından dolayı zorlaşmaya başladı. İnsanlar, başta Vodafone olmak üzere GSM operatörlerinin faturaya ek olarak sundukları telefon kampanyalarından yararlanmaya çalışıyorlar. Peki, Vodafone Faturaya ek telefon nasıl alınır? Her ne kadar taksitlendirmeler yüzünden vade farkı ödemek mecburiyetinde kalınsa bile insanlar istediği telefonu faturaya ek bir şekilde yavaş yavaş ödeyerek alabiliyor. Bu yazımızda Vodafone Faturaya ek telefon nasıl alınır sorusunun cevabını sizler için verdik.

Vodafone Faturalı Tarifeler Ve Paketler

Vodafone Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır

Vodafone faturaya ek telefon almak için ister Vodafone bayilerine isterseniz internet üzerinden bu https://www.vodafone.com.tr/telefonlar/ adrese girip hemen taksitle telefon alabilirsiniz. Eğer yeterli puanınız varsa taksit seçeneklerini belirleyip telefonunuzu adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Alma İçin Şartları

Faturaya ek olarak bir telefon satın almak için Vodafone abonelerinden birtakım koşulları karşılamalarını istiyor. Bu şartları yerine getirmeyen kullanıcılar ne yazık ki faturaya ek telefon kampanyasından yararlanamıyor. Peki, Vodafone Faturaya ek telefon almak için gerekli belgeler, şartlar nelerdir?

  • Minimum 8 ay faturalı hat kullanıcısı olmak
  • Faturalı düzenli olarak ödeme ve faturalarda gecikme olmaması gereklidir
  • Kara listede olmamanız gerekir
  • Banka kayıt merkezindeki kredi puanınızın iyi olması gerekir
  • Alacağınız telefon için yeterli puana sahip olmak

Vodafone Faturaya Ek Telefon Kaç Ayda Alınır

Peki, Vodafone Faturaya ek telefon kaç ayda alınır? Faturaya ek telefon satın alabilmeniz için, Vodafone 6/12 ay ödenebilir kampanyalar sunmaktadır. 01.02.2019 tarihinden itibaren 3.500 TL ve üzerindeki cihazlar 6 ay, 3.500 TL altında olan telefonlarda ise 12 ay şeklinde satılmaktadır. Bunun yanı sıra ön ödeme seçeneğinden de yararlanma şansınız bulunmaktadır.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Sorgulama

Vodafone faturaya ek telefon Sorgulama nasıl yapılır? Vodafone’dan telefon alma konusunda aranan şartları karşılıyor musunuz? Şartları karşılayıp karşılamadığınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

  • Vodafone Müşteri hizmetlerinin 0 (542) 542 00 00 numarasını tuşlayarak,
  • Vodafone şubelerine giderek Vodafone faturaya ek telefon sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem hem çok kısa sürmektedir hem de net ve en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Kalan Taksit Sorgulama

Vodafone faturaya ek telefon kalan taksit sorgulama işlemleri için Vodafone web sitesinde yer almakta olan Vodafone Yardım sayfası üzerinden; taksitlerinizin, borçlarınızın ve alacaklarınızın sorgulamasını yapabilmektesiniz. Bu bilgilere ulaşabilmeniz için; T.C. Kimlik numaranızı, baba adınızı ve anne adınızı girmeniz gerekmektedir. Sizden talep edilen bilgileri girdikten sonra Borç ve Alacak butonuna basarak taksit sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Bu işlemi aynı şekilde e-devlet üzerinden de gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz. e-Devlet üzerinden Vodafone Borç Sorgulama işlemi hakkında bilgi almak için e-Devlet Üzerinden Vodafone Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Toplu Ödeme

İnsanlar genellikle taksitli ödeme yöntemi ile faturaya ek telefon almaktadırlar. Ancak Vodafone faturaya ek telefon toplu ödeme yöntemi ile de telefon alabilme imkanına sahipsiniz. Toplu ödeme yapmanız halinde bazı indirimlerden ve kampanyalardan yararlanma şansınız olabilir. Fakat nakit ödeme ile alacaksanız farklı satıcılardan çok daha ucuza alabilirsiniz. Alacağınız telefonu almadan internette fiyat araştırması yapmayı unutmayın!

Vodafone Evde İnternet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone Faturaya Ek Telefon İade

Peki, Vodafone faturaya ek telefon iade işlemleri nasıl gerçekleştirilmektedir? Siparişinizin size ulaşmış olduğu günü takip eden 14 gün içinde cayma hakkına sahipsiniz. Bu hakkınızı kullanarak ürününüzün iadesini gerçekleştirme imkânınız bulunmaktadır. Üründen kaynaklanmakta olan herhangi bir arızadan dolayı yapmak istediğiniz iadelerde, Tüketicinin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuatta yer almakta olan defolu hükümleri içerisinde iade ve değiştirme hakkını kullanma imkanına sahipsiniz. Sitede yer almakta olan ürünler, herhangi bir kampanya dönemi içerisinde sınırlı sayıda stoklar ile satışa sunulduğu için değişim işlemleri her zaman yapılmayabilmektedir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır? Vodafone faturaya ek telefon almak için şartlar hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Vodafone Faturaya Ek Telefonun İade Süresi Nedir?

Telefonu almaktan vazgeçerseniz 14 gün bir cayma süreniz bulunmaktadır.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Kalan Taksiti Nereden Sorgulayabilirim?

Kalan taksitinizi e-Devlet sistemi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Ayrıca Vodafone resmi sitesinden de yararlanabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Hangi Günler Çalışıyor?

7/24 çalışmaktadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu