Vodafone

Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler

Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler; En çok tercih edilen operatörlerin başında vodafone gelmektedir. Vodafone hemen hemen her kesime uygun faturasız tarifeler sunmaktadır. Avantajlı paketleri ile birçok kullanıcıya hitap eden Vodafone, bu sene de müşterilerine dakikası ve interneti bol tarifeler vermektedir. Türkiye’nin hatta dünyanın birçok farklı konumuna mükemmel gücü ile başarı bir servis hizmeti veren Vodafone yılın her döneminde çıkardığı birbirinden avantajlı paketleri ile her daim müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Rakiplerinden açık ara önce ilerlemesine neden olan paketleri ile kullanıcıların her koşulda en ekonomik kampanya ve paketlere sahip olmasını sağlıyor.

Mükemmel hızı ve geniş kullanım kapasitesine sahip olan Vodafone hem faturalı hem de faturasız kullanıcıları için birbirinden farklı birçok alternatif paket sunuyor. Faturasız hat kullanıcıları için sunulan özel tarifeler ile kullanıcılar hem birçok avantaja sahip oluyor hem de özgür paket içerikleri ile kendi bütçelerine uygun paketleri seçme fırsatı yakalıyor.

Vodafone Faturasız Hat Tarifeleri

Vodafone’de faturasız hat kullanıcıları için birden fazla paket seçeneği bulunuyor. Aylık ya da haftalık periyotlar ile yüklenecek TL işlemlerinin ardından bu paketlere verilen süre içerisinde kolayca üye olunuyor ve gayet hızlı bir şekilde kullanılabiliyor. Belirli bir ücrete tabi olan paketler avantajlı olmaları nedeni ile de oldukça ilgi görüyor. Faturasız hat kullananlar için özel olarak hazırlanan bu avantajlı paketler birçok faturasız hat kullanıcılarının da sıklıkla tercih ettikleri paket seçeneklerine sahip olarak kullanıcılara sunuluyor.

Vodafone faturasız mobil tarifleri en çok tercih edilen paketlerden biridir. İnternet, dakika ve SMS içeren faturasız mobil tarifleri arasından seçim yaparak istediğiniz paketi alabilirsiniz. Hattınız vodafone taşıyan yada yeni hat alan alanlara özel faturasız hat tarifleri ise;

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 8

En çok satan tariflerden biri olan Süper Kolay Paket 8 her yöne 750 dakika 250 SMS ve 8 GB internet içermektedir. 28 gün geçerlidir. Paket fiyatı 30 TL.

Vodafone Faturasız  Süper Kolay 25 GB Paketi

Bol bol internet isteyenlerin tercih ettiği Süper Kolay 25 GB her yöne 750 dakika 250 SMS ve 25 GB internet içermektedir. Yeni faturasız hat alanlara bu paket ilk ay hediye.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 10

Yeni abonelere özel bu kampanyada her yöne 750 dakika 250 SMS ve 10 GB internet bulunmaktadır.

Vodafone Süper Kolay Paket Yeni 15

28 gün geçerli tekrar etmeyen süper kolay 15 GB paketi 750 DK + 250 SMS yanında 15 GB internet içermektedir.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 3

Vodafone faturasız süper kolay paket her yöne 750 dakika 250 SMS ve 3 GB internet bulunmaktadır. Bu paket hattını taşıyanlara yada yeni hat alanlara özel bir pakettir.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 2500

Bol bol dakika isteyenlerin tercih ettiği bu pakette her yöne 2500 dakika 250 SMS ve 500 MB internet bulunmaktadır. Yeni abonelere özeldir.

3 Ay Super Kolay Paket 30 GB Paketi

90 gün boyunca kullanabileceğiniz 3 ay süper kolay paketi 3000 DK + 1000 SMS içermektedir. Tekrar etmeyen bu paketi dilerseniz 3 ay boyunca internete girmek için kullanabilirsiniz.

3 Ay Super Kolay Paket 6000 Dakika

Bol bol konuşmayı sevenler için tam 3 ay geçerli 6000 dakika Vodafone 3 ay süper kolay pakette tekrar etmeyen bu paketi alarak 3 ay boyunca dilediğiniz  gibi kullanabilirsiniz.

Vodafone Günlük 1 GB İnternet 1 TL Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturasız GANİ Paketleri

Vodafone gani paketleri ile GANİ dakikalarını dilerseniz internette kullanabileceğiniz gibi dilerseniz dakika paket olarak kullanabilirsiniz. Örneğin size verilen 1000 Gani dakika ile 10 dakika internete girdiğinizde 990 gani dakikanız kalır eğer 10 dakika telefon ile konuşursanız 980 gani Dakikanız kalır. Kısaca gani dakikalar ile dilerseniz internet girebilir dilerseniz sevdikleriniz ile konuşabilirsiniz.

İşte gani paketleri;

 • Gani 1000; 250 SMS + 1000 GANİ DK ve sınırsız Whatsapp
 • Gani M; 100 SMS + 1000 GANİ DK ve sınırsız Whatsapp
 • Gani L; 100 SMS + 1500 GANİ DK ve sınırsız Whatsapp
 • Gani XL; 100 SMS + 3000 GANİ DK ve sınırsız Whatsapp

Faturasız Avantajlı Paket Tercihleri

Vodafone bünyesinde sunulan birbirinden farklı avantajlı paket seçeneği bulunur. Hepsi birbirinden farklı ücretlendirmeler ile sahip olunacak paketler verilen süre boyunca kullanılabiliyor. Vodafone kullanıcıları avantajlı paket seçenekleri hakkında bilgi almak ve diledikleri pakete üye olmak için 542 veya 444 0 542 numaralı hat üzerinden müşteri temsilcilerinden günün her saati detaylı bilgi alabilme fırsatına sahip oluyor.

Buna ek olarak yetkili servis olarak hizmet yapan her Vodafone bayileri de her konuda gerekli desteği günün her saati kullanıcılarına sunuyor. Vodafone internet sitesi üzerinden kolay giriş yaparak paket içeriklerine dair detaylı bilgilere de ulaşılabiliyor. Son seçenek olarak da Vodafone mobil uygulama programını telefona indirerek buradan da gerekli bütün paket içerikleri hakkında bilgi almak mümkün olabiliyor.

Vodafone faturasız hat kullanıcısı iseniz günün her saati sunulan farklı seçenekler arasından uygun olan şekiller ile siz de paketler hakkında detaylı bilgi alabilir ve bir an önce hattınıza paket tanımlayabilirsiniz. Bir kısa mesaj ile gerçekleştireceğiniz tanımlama işleminin ardından seçtiğiniz paketi verilen süre boyunca kullanabilir ve birçok anlamda avantaj sağlayabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Yenilenen Tarifeler

Vodafone faturasız hat sahibi iseniz ve kullandığınız tarife size yetmiyorsa vodafone yenilenen tarifelerden her hangi birine geçiş yapabilirsiniz. Aşağıdaki tarifelerden her hangi birine geçiş yapmak için mesaj atmanız yeterli.

Vodafone Faturasız Yenilenen 2 GB

Yenilenen 2 gb paketi her yöne 750 dakika 250 sms ve 2 GB internet içermektedir. YENILENEN2GB yazıp 7000‘e mesaj atarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Tarife 30 gün geçerlidir. Tarifeyi yenilemek için YENILE yazıp 7000‘e SMS atmanız yeterlidir.

Vodafone Faturasız Yenilenen 4 GB

Yenilenen 4 gb paketi her yöne 750 dakika 250 sms ve 4 GB internet içermektedir. YENILENEN4GB yazıp 7000‘e mesaj atarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Tarife 30 gün geçerlidir. Tarifeyi yenilemek için YENILE yazıp 7000‘e SMS atmanız yeterlidir.

Vodafone Faturasız Yenilenen 6 GB

Yenilenen 6 gb paketi her yöne 750 dakika 250 sms ve 6 GB internet içermektedir. YENILENEN6GB yazıp 7000‘e mesaj atarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Tarife 30 gün geçerlidir. Tarifeyi yenilemek için YENILE yazıp 7000‘e SMS atmanız yeterlidir.

Vodafone Fatura Ödeme Tarihi Öğrenme ve Değiştirme

Vodafone Faturasız Saçma Güzel Tarifeleri

Son dönem en fazla tercih edilen faturasız paketler saçma güzel paketlerdir. Birçok farklı seçeneği bulunan paketler uygun kullanım koşulları ile de oldukça beğenilir.

 • Saçma Güzel 4+ Tarifesi: Bu paketin içeriğinde 4 GB internet, 750 DK konuşma ve 250 SMS seçeneği bulunur. 22 TL karşılığı yapılacak paket ile sınırsız Whatsapp ve İnstagram fırsatına da sahip olunur.
 • Saçma Güzel 8+ Tarifesi: 8 GB İnternet, 750 DK konuşma ve 250 SMS seçeneği sunan paket 28 TL ile yapılır ve sınırsız Whatsapp ile sosyal paket seçenekleri kullanıcılara hediye edilir.
 • Saçma Güzel 10+ Tarifesi: 10 GB, 750 DK ve 250 SMS seçeneğine sahiptir ve 35 TL karşılığında yüklenebilir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone faturasız tarifeler ve paketler hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 

Vodafone Faturasız Yenilenen 6GB Nasıl Yapılır?

Mesaj kısmına YENILENEN6GB yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Paketimi Nasıl Değiştirebilirim?

Vodafone yanımda uygulamasından ‘Tarifem’ sekmesi kısmından paketinizi değiştirebilirsiniz.

Vodafone Kalan Bakiye Nasıl Öğrenilir?

OZET yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

25 Yorum

 1. Aynı evde türkcel çekiyor vodafone çekmiyor söyleğinizde hat ayarları güncellenmeli dediler yaptık aynısı İsranbulun merkezinde bayrampaşada 1 katta çekmiyor ve caddede ev önü arkası açık beş para etmez bir firma internet erişimi sıfır müşteri memmuniyeti sıfır artık heryerde kalitesizliğinizi bidiriyorum faturalar aşırı geliyor geçme talebinde intertnet sorunlu faturasıza geçme müracatında bulundum numaramı türkcele taşıyacağım pahallıda olsa en azından heryerde çekiyor sorunsuz müşteri memmuniyeti var vodofane gibi kalitesiz değil

 2. SAÇMA GÜZEL 4 TARİFESİNE NASIL GEÇİŞ YAPABİLİRİM ŞU ANKİ TARİFEN YENİ FIRSAT 4 GB

  1. Vodafon eskisi gib i deyil mileti kandırıyor bn vofafonun ger şeyini biliyorum 5 yıldır hep kulaniyorum

 3. Vadofoneye yeni geçtim ve paket alamıyorum 10 GB 750 dk 35 tl diyor bu paketi nasil alirim lütfen cevap verin lütfen telefonumda 35 tl var hazır

 4. Kazandıkça internet kazandıran paketteyim 25 TL ye 3GB internet her yöne 1000 dakika 1000 SMS daha uygun paket almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 5. Hain vodofon 13 yaşındaki çocuğumu kandırdı numaranı taşı ilk üç ay 25 25 internet verecem dendi 30 30tl yüklemeden hainler 25gb interneti söz verdiler ama çocuğa vermediler allahinizdan bulun haram olsun verdiğim 30 tl.

 6. şu an mevcut tarifemin sözleşmesi devam ediyor aynı operatörden farklı pakete geçsem cayma bedeli ödermiyim

 7. türktelekom ‘unki tarifesi fin çok iyi 15 gb 5000 sms 750 dk 35 alıyorum yanlız bulunduğum yerde çekmediği için başka operatörlere bakıyorum hangisi uygun ve ıyi paketlere sahipse ,,ne türkcell nede vodafone onun kadar iyi tarife paketleri sağlamamış keşke türktelekom çekmiş olsaydı da bende arayışta bulunmasaydım

  1. ilk aboneliğiniz için öyle o seneye görürüm sizi 50 küsür liralardan bahsediyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu