Vodafone

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone Faturasız SMS Paketleri; Vodafone SMS paketleri ile kullanıcılarına uzun süre mesajlaşma imkanı sunuyor. Faturasız hat kullanan Vodafone kullanıcıları özellikle SMS bol olan tarifeleri seçmektedir. Vodafone kapsamında birçok farklı SMS seçeneği arasından bütçeye uygun tercihler yapılarak aylık ya da haftalık olarak SMS paketlerine sahip olmak mümkündür. Türkiye’nin en büyük ağlarından bir tanesi olan Vodafone faturasız kullanıcılarınıza birbirinden özel ve avantajlı birçok paket sunar. Aylık ya da haftalık olarak yüklenecek bu paketler ile uzun süreli olarak SMS kullanım hakkına sahip olmak mümkün olur.

Bir kısa mesaj aracılığı ile yapılacak işlemler müşteri temsilcileri aracılığı ile de kolayca hatta tanımlanabilir. Kullanışlı olması nedeni ile tercih edilen SMS tanımlamaları ile ister sadece Vodafone üyeleri ile ister bütün GSM operatörleri ile rahatça ve sınırsız bir şekilde mesajlaşarak iletişim kurmak mümkün olur. Hatta tanımlanacak SMS paketi hakkında kısa süre içinde bilgilendirme mesajı iletilir ve bu mesajın gelmesinin ardından paketi özgürce kullanmak mümkün olur.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Vodafone SMS Paketleri 2023

Telefon günümüzün en çok tercih edilen iletişim cihazıdır. Birçok farklı yöntem ile telefon üzerinden sevdikleriniz ile iletişim kurabilirsiniz. Tercih edeceğiniz paketler ile ister mesaj yöntemi ile ister arama yöntemi ile sevdiklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun SMS paketlerinden dilediğinizi tercih ederek kısa sürede hattınıza tanımlayabilir ve doya doya SMS göndermeye başlayabilirsiniz.

Hattınıza tanımlanan paketin son bitiş süresine kadar size sunulan SMS fırsatını değerlendirmek için paketinize en uygun kampanyaları inceleyebilir ve zaman kaybetmeden SMS göndererek paketi aktif hale getirebilirsiniz.

Vodafone Doldur 3 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturasız Kolay Paketler

Süper Kolay Paket 1500 SMS paketi uygun fiyatlı paketlerden biridir. 28 gün geçerli olan bu paket süresi bittiğinde tekrarlamaz. Vodafone Süper Kolay Paket 1500 paketini Vodafone yanımda, Vodafone mağazalarından ve Müşteri hizmetlerini arayarak satın alabilirsiniz.

Paket Adı Kullanım Hakkı Fiyatı
Süper Kolay Paket 1500 1500 SMS 5 TL
Günlük Sosyal Pass Sınırsız Instagram, Facebook ve Twitter 2 TL
Günlük Iletisim Pass Sınırsız WhatsApp, Facebook Messenger ve Message+ 2 TL

Vodafone Doldur 1000 ve Doldur 5000 SMS Paketleri

Vodafone faturasız kullanıcısı iseniz Doldur 1000 ve Doldur 5000 SMS paketleri ile rahatlıkla mesajlaşma uygulamasını kullanabilirsiniz. SMS paketinizin bitmesi halinde 12 TL ödeme yaparak hattınıza 1000 SMS tanımlaması yapabilir ve doyasıya kullanabilirsiniz. SMS tanımlama sürecinin bitmesinin ardından paketi tekrar yapacağınız ödeme ile tekrar hattınıza tanımlayabilirsiniz. Eğer 1000 SMS’in az geleceğini düşünüyorsanız Doldur 5000 SMS paketi ile daha geniş kapsamlı bir SMS hizmetine sahip olabilirsiniz. Kısa mesaj yöntemi ile sahip olacağınız bu paket size sınırsıza yakın bir mesajlaşma seçeneği sunar.

Vodafone Doldur 5000 ve Doldur 1000 SMS paketini satın almak için

  • DOLDUR 1000SMS yazıp 7000 mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • DOLDUR 5000SMS yazıp 7000 mesaj göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Büyük Seçim 1000 SMS Paketi

Vodafone faturasız hatlar için sunulan bir diğer SMS paketi Büyük Seçim 1000 SMS paketidir. Tarifeniz dahilinde size sunulan SMS kullanım limitinizin sona ermesi halinde Büyük Seçim 1000 SMS paketini bir kısa SMS ile hattınıza tanımlayabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

SMS paketleri hatta tanımlandığı andan itibaren belirli bir süre boyunca geçerlidir ve o güne kadar rahatlıkla kullanılabilir. SMS kullanım tarifesi kapsamında SMS’leri ister Vodafone içi yakınlarınıza isterseniz de bütün GSM kullanıcılarına rahatlıkla gönderebilirsiniz. 5 TL karşılığında sahip olacağınız paketin bitiş süresinde cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gelir ve o tarihten itibaren kalan SMS’lerinizi kullanım hakkınız sona erer. Dilerseniz tekrar yapacağınız bir ek paket tanımlaması ile tekrar SMS kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Faturasız mesaj paketini satın almak için Büyük Seçim Her Yöne 1000 SMS 5 TL B1000SMS -> 7000’e gönder!

Vodafone faturasız mesaj paketlerini satın almak için vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmanız yeterli. Faturasız hattınıza ek sms paketini almak için aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 

Vodafone Doldur 1000 SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Mesaj kısmına DOLDUR 1000SMS yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Doldur 5000 SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Mesaj kısmına DOLDUR 5000SMS yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone’da Ek Paket Nasıl Alınır?

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden alabilirsiniz.

6 Yorum

  1. selam benim hat fotoraz kontor karşılı mesaj ham yenileniyordu ama ipdal oldu tekral kontor karşılı aylık olalar devam etmessini istiyorum bana yardımcı olun 05412846881

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu