Vodafone Faturalı Hat İptali Cayma Bedeli Hesaplama

Vodafone Faturalı Hat İptali Nasıl Yapılır bir çok insanın araştırdığı konulardan birisidir. Aktif olarak kullanmakta olduğunuz Vodafone faturalı hattınızı istediğiniz zaman kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz. Ayrıca Vodafone faturalı hattan faturasıza geçme işlemi bile yapabilirsiniz. Bugün konumuzda hat iptali, faturalıdan faturasıza geçiş veya Vodafone faturalı hat iptali cayma bedeli hakkında makale paylaşacağız.

vodafone faturali hat iptali cayma bedeli hesaplama 1Pin
Vodafone Faturalı Hat İptali Cayma Bedeli Hesaplama

Faturalı hattınızı kapatmak istiyorsanız veya faturasız hatta geçmek istiyorsanız Vodafone abonelerine birden fazla servis sunmaktadır. Aşağıda belirtmiş olduğumuz servislerden herhangi birini kullanarak 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde hat kapatma veya faturalıdan faturasız hatta geçiş işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Vodafone Hat Kapatma İşlemi✔

Aşağıdaki 6 farklı servisten herhangi kanalı kullanarak kısa süre içerisinde hat kapatma işlemi yapabilirsiniz. Kapatmak istediğiniz hattın herhangi bir borcu olmaması durumunda kısa süre içerisinde hat kapatma işlemi tamamlanacaktır.

  • Vodafone müşteri hizmetleri görüşmesiyle iptal işlemi
  • Resmi internet sayfası üzerinden hat sonlandırma
  • Cep merkezi (Yanımda) uygulamasıyla hat kapatma
  • İletişim mağazaları yoluyla hat iptali
  • Fax göndererek
  • E-devlet üzerinden

Vodafone Faturalıdan Faturasıza Geçiş Nasıl Yapılır

Vodafone faturalı hattı kontörlüye çevirme işlemi için size 2 farklı yol göstereceğim. 0542 542 00 00 numarasını arayıp faturalı hattan faturasız hatta geçiş talebi oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşme sonrası çok kısa bir süre içerisinde hattınızı faturasıza çevirmeniz mümkündür. Alternatif olarak cep şubelerinde bu işlemi yapmanız mümkündür. Herhangi bir Vodafone mağazasına uğrayıp hattınızı faturasıza çevirmeniz mümkündür. Cep şubelerinde yapılan işlemlerin sonuçlanması 2 ile 3 gün arası sürmektedir.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

Vodafone Faturalı Hat İptali E-devlet

Faturalı Vodafone hattınızı E-devlet üzerinden iptal edebilirsiniz. Bunun için öncelikle turkiye.gov.tr/vodafone-net-abonelik-fesih-basvurusu adresine gidin. Sisteme abonelik fesih işlemi için sisteme internet bankacılığı veya mobil imza ile giriş yapmanız gerekir. Giriş işlemini tamamladıktan sonra Vodafone GSM operatöründe bulunan tüm aboneliklerinizi görebilirsiniz. İptal işlemi için ilgili servisin önünde bulunan fesih butonuna basmanız yeterlidir. Ayrıca kapatma işlemine başlamadan önce hat üzerinde herhangi bir borç bulunmaması gerekmektedir.

Vodafone Faturalı Hat Cayma Bedeli

Vodafone faturalı cayma bedeli en çok can sıkan konulardan birisidir. Hattınızın taahhüt süresi devam ediyorsa cayma bedelini net bir şekilde söylemek zor olsa da kolay bir hesap yaparak taahhüt ceza sorgulama bedelinizi öğrenebilirsiniz. Örnek olarak 80 TL değerinde indirimli tarifede bulunuyorsunuz ve bunu kampanya kapsamında kullandığınız için aylık 50 TL ödüyorsunuz. Taahhüt sürenizden itibaren hattınızı 6 ay kullandığınızı var sayalım bu durumda her ay için 30 TL cayma bedeliniz çıkıyor ve 6 aylık için 180 TL cayma bedeliyle karşılaşacaksınız.

Vodafone Taahhüt Öğrenme

Hattınızın taahhüt süresinin ne kadar kaldığını 2 farklı yöntemle bulabilirsiniz. 7000 numarasını üzerinden veya telefonunuzdan *7000# tuşlarını yazarak taahhüt sorgulama işlemini başlatabilirsiniz.

Not: Hat kapatma işlemini veya faturalıdan faturasıza geçiş işlemlerini tamamladıktan bir kaç gün sonra müşteri hizmetlerini tekrar arayıp işlemleri teyit etmeyi veya adınıza herhangi bir borcun olup olmadığını sorgulamayı unutmayın.

Vodafone Faturalı Hat İptali konumuz şuan için bu kadardır. Ayrıca aklınıza takılan her türlü soruyu aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

YouTube video

Sıkça Sorulan Sorular📌

Faturalı hat nasıl kapatılır?

Operatörlerin müşteri hizmetlerine bağlanarak faturalı hat iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz

Vodafone Faturalı hat iptal ücreti ne kadar?

Hattınızın taahhüt süresi devam ediyorsa cayma bedelini net bir şekilde söylemek zor olsa da kolay bir hesap yaparak taahhüt ceza sorgulama bedelinizi öğrenebilirsiniz.

Vodafone hat iptali nasıl yapılır e-devlet?

turkiye.gov.tr giriş yaparak ilgili sayfadan iptal işleminizi yapabilirsiniz. Kapatmak istediğiniz hattın herhangi bir borcu olmaması durumunda kısa süre içerisinde hat kapatma işlemi tamamlanacaktır.

Yorum yapın