reklam
Vodafone

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet

Vodafone EBA 3 GB bedava internet; Ülkemizde yaşanan bazı olumsuz durumlar neticesinde uzaktan eğitim sistemi ile kesintisiz eğitim vermek amaçlanmıştır. EBA yani Eğitim Bilişim Ağı ile de uzaktan çevrimiçi eğitim imkanı sunulmaktadır.  Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği ile beraber faturalı ya da faturasız bütün hat sahiplerinin hatlarını 3 GB bedava internet yüklemesi yapacak.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi sitesi olan eba.gov.tr sitesine ve EBA uygulaması üzerinden giriş yapan tüm kullanıcılarına ücretsiz eğitim almaları için her ay 3 GB bedava internet verecektir.

Zyxel VMG 3312 B10-A Modem Şifresi Nedir? Şifre Değiştirme

Vodafone EBA 3 GB İnternet Nedir

Okulların belli bir süre kapanması durumda uzaktan eğitim için kullanılan EBA Milli Eğitim Bakanlığının yürürlüğe koyduğu eğitim sisteminden biridir. EBA sitesine ve uygulamasına giriş yapmak için Milli Eğitim Bakanlığı ve Vodafone iş birliği ile bütün vodafone hat kullananlara 3 GB bedava internet vermektedir.

Uzaktan eğitim ile beraber derslerin evden devam ettiğini söyleyen Milli Eğitim Bakanlığı öğrencilerin derslerini daha rahat yapabilmeleri için Vodafone ile beraber ortak çalışma yaparak bütün faturalı ve faturasız vodafone abonelerinin hatlarına eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden kullanmaları için 3 GB bedava internet tanımlamıştır.

Vodafone EBA 3 GB İnternet Nasıl Alınır

Vodafone bedava internet kampanyalarından biri olan Vodafone eba 3 gb bedava internet kampanyasına katılmak ve 3 gb bedava interneti almak için her hangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Bütün vodafone faturalı yada faturasız abonelerin hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.

3 GB hediye internet ile bütün aboneler eba üzerinden ücretsiz erişim sağlayacaktır. Vodafone 3 gb bedava internet aylık olarak hatlara tanımlanmıştır. Her ay tekrarlanan bu kampanyada aylık tanımlanan internet 3 GB’dır.

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli

EBA 3 gb bedava internet vodafone hatlarının hepsine otomatik olarak tanımlanmıştır ve aylık olarak kullanıma uygudur. Hattınıza tanımlanan 3 GB 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Eba paketi otomatik olarak her ay yenilenecektir.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Hediye

EBA 3 GB İnternet Alınır Vodafone

Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri, Milli Eğitim Bakanlığına ait olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden hizmet sunan eğitim portalına her ay 3 GB’a kadar ücretsiz erişim sağlayabilecek.

EBA için geçerli 3 GB vodafone bedava internet nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştım. Eba mobil yada bilgisayardan giriş yapıldığında kotanızdan değil hediye internet paketinden düşülecektir.

Vodafone EBA İnternet Gelmedi

Bir çok kişi Vodafone eba internet gelemdi ve tanımlanmadı sorusunu sıkça sormaktadır. Vodafone eba için geçerli internet tüm hatlara otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Vodafone, geçen eğitim-öğretim yılında olduğu gibi yeni eğitim-öğretim yılında da MEB’in uzaktan eğitim karar üzerine verilen 3GB internet desteğine 3GB daha ekleyerek toplamda 6GB interneti yıl sonuna kadar, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması’nda kullanılmak üzere tüm Vodafoneluların hatlarına otomatik olarak tanımlamıştır.

Vodafone Eba İnternet Ne Kadar Kaldı Sorgulama

Vodafone EBA 6 GB bedava internet kalan kotayı sorgulayabilmeniz için “KALAN” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Eba ücretsiz internet vodafone ve eba 3 gb nasıl kullanılır ve vodafone eba 3 gb internet nasıl alınır sorularına cevap vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 

Vodafone EBA İnternet Nasıl Alınır?

Faturalı ya da faturasız tüm Vodafone aboneleri EBA üzerinden sisteme girdiklerinde zaten internetleri sisteme tanımlanmaktadır. Herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Vodafone EBA İnterneti Kalan Kullanım Hakkını Nasıl Sorgulayabiliriz?

Telefonunuzun mesaj kısmından KALAN yazıp 5555 e göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

EBA nın Açılımı Nedir?

Eğitim Bilişim Ağı demektir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

21 Yorum

  1. Ya kardeşim ben de Vodafone kuyum ama internet gelmedi hala bide benim hat babamın üstüne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu