Vodafone

Vodafone Doldur 3 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Doldur 3 GB İnternet Nasıl Yapılır?  İnternet artık insanların eli ayağı gibi en vazgeçilmezi olmuştur. Hepimizin en çok sıkıntı yaşadığı konulardan biri de internetimizin çabuk bitmesidir. Vodafone kullanıcıları internetlerini artırmak için en çok kullandıkları yöntemlerden biri olan doldurma işlemini yapıyorlar. Paket içeriğinde olan interneti doldurarak siz de kesintisiz internet kullanımına devam edebilirsiniz. Şunu belirtmem gerekir ki Vodafone Doldur 3GB ek internet paketi yalnızca 3GB tarife kullanan kişiler için ve tarifesi aktif olan aboneler için kullanıma açıktır. Peki, Vodafone Doldur 3GB Nasıl Yapılır?  Gelin bu sorunun cevabına birlikte bakalım.

Eğer sizin tarifeniz aktif değilse doldurma işlemi için de SMS gönderdiyseniz hiçbir işlem gerçekleşmeyecektir. Doldurma paketlerinin amacı kullanıcının paketi bittikten sonra daha az ücret ödeyerek aynı içeriklere tarife bitim gününe kadar sahip olmasını sağlamaktır. Açık söylemek gerekirse birçok kişi bu işlemi bedava internet olarak tanımlasa da böyle bir şey söz konusu değildir. Bu işlem için 10 TL ödemeniz gerekiyor. Peki, doldurma işlemini hangi tarifeler yapabilir? Diye soran kişiler için de aşağı kısımda bahsettik.

İnterneti Doldurulan Tarifeler

  • Bittikçe Dolan Tarifeler ( Mini, Midi ve Maksi Dahil)
  • Faturasız Freezone Tarifeleri
  • Faturasız Esnek Tarifeler
  • Faturasız Altın Tarifeler
  • Faturasız Efsane Fırsat Paketleri

Vodafone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır? Rehber Yedekleme Yolları

Vodafone Doldur 3 GB Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Bu tarifeler ve diğer bütün Vodafone tarifeleri doldurulabilir. Örneğin, Esnek Tarife kullanıyorum fakat DOLDUR 3GB Yazıp SMS gönderdiğinizde internet gelmiyor ya da hatalı mesaj gönderdiniz uyarısı alıyorsanız eğer bir de ESNET 3GB yazıp 7000 e gönderirseniz esnek tarifelerin bir çoğu bu şekilde dolduruluyor. Vodafane Doldur paketleriyle ilgili genel kurallar şu şekildedir;

  • Tarifeniz ne zaman başlarsa doldurma işlemini o an itibariyle yaparsanız ve yaptığınızda ise paketin bitimine birkaç gün var ise o an silinir.
  • Kullanmadığınız internet devretmez veya transfer edilemez. Paket aldıktan sonra kullanmanız sizin avantajınıza olacaktır.
  • Paketi satın almak için mevcut Faturasız 3GB tarife kullanma şartı bulunmakta.
  • 2GB veya 1GB internet kullanan Vodafone kullanıcıları DOLDUR 3GB yazıp SMS gönderdiğinde hata alacaklardır. Paketi 10 TL ye satın alabilmek için DOLDUR 3GB yazıp 7000 e SMS göndermesi gerekir. Paketin tanımlandığını da size onay mesajı geldiğinde öğreneceksiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2023 Kampanyaları

Vodafone Doldur 3 GB Nasıl İptal Edilir?

Paketi aldınız fakat iptal edemiyorum diyorsanız eğer satın aldığınız anda paketin aktif hale gelmesi gerekiyor. Eğer aktif hale gelmediyse hattınızda yeterli TL yoktur. Yeterli TL olmadığından ötürü de paketiniz iptal konumundadır. TL yüklemesi yaptığınız takdirde aynı mesajı yeniden göndermeniz gerekiyor.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyası

https://www.youtube.com/watch?v=pnLKkrtYrfo

 

Vodafone Doldur İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone doldur 3 GB interneti için; DOLDUR 3GB yazarak 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Doldur 3 GB Paketi İptal Etme Nasıl Yapılır?

7000 arayarak satın almış olduğunuz paketi iptal edebilirsiniz.

Faturamı Vodafone Yanımda Üzerinden Ödeyebilir miyim?

Evet, bu uygulama üzerinden ödeyebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu