Vodafone Bedava WhatsApp Paketi Sınırsız

Vodafone Bedava WhatsApp Paketi kampanyası tamamen yenilenerek abonelere servis edildi. Geçmiş olduğumuz yıl abonelerine kampanya ile sunmuş olduğu Ücretsiz WhatsApp Kampanyası o kadar çok sevildi ki gelen yoğun istekler üzerine 2023 yılında kampanya tekrar yayına alındı. Geçtiğimiz günlerde Vodafone forumlarında paylaşılan Vodafone Hediye WhatsApp kampanyasına sizde katılarak faturalı veya faturasız hattınıza tanımlanan Vodafone Sınırsız WhatsApp paketiyle sevdiklerinizle doya doya anlık mesajlaşma veya görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Detaylı bilgiye ulaşmak için veya bu servise abone olmak için konuyu sonunda kadar okumanızı tavsiye ediyorum.

vodafone bedava whatsapp paketi sinirsiz 1Pin
Vodafone Bedava WhatsApp Paketi Sınırsız

Vodafone Bedava WhatsApp Paketi🎁

Vodafone GSM operatörünün abonelerine yönelik başlattığı bu kampanya sayesinde ücretsiz kullanabilirler.

Bu servisin kullanım süresi 2 ay olarak belirlenmiştir. Süre bitimi sonra herhangi bir yenileme veya ücretlendirme yapmadan otomatik olarak iptal olmaktadır. Ayrıca kullanım için herhangi bir limit bulunmamaktadır.

İnternet yemeyen sınırsız WhatsApp kampanyasına katılım sağlamanız için herhangi bir numaraya SMS göndermeden veya arama yapmadan Vodafone Online İşlemler uygulaması olan Yanımda uygulamasına giriş yaparak Fırsatlar Dünyası sekmesine tıklayıp

Ücretsiz Sınırsız WhatsApp butonuna tıklayıp abonelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından WhatsApp uygulamasını sınırsız ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız

Hediye WhatsApp Kampanya Koşulları

Hediye WhatsApp Paketi servisini 01 Nisan ve 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Yanımda uygulamasında bulunan Ek Paketler sayfası üzerinden faturalı veya faturasız hat sahibi Vodafone aboneleri kullanabilirler.

1) Hediye WhatsApp Paketini bireysel faturalı müşteriler 60 gün ve faturasız müşteriler ise 45 gün kullanabilmektedir.

2) Hediye WhatsApp Paketini bireysel faturalı müşteriler 60 gün, faturasız müşteriler ise 45 gün kullanabilmektedir.

3) Whatsapp paketini kullanabilmek için telefonunuzun internet ayarının tamamlanmış olması gerekir.

4) Sunulan bu servis ticari amaçla kullanılamaz. Tespit edilmesi durumunda Vodafone abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Vodafone Ücretsiz WhatsApp Kampanyası konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan tüm soruları yorum bırakarak destek alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular📌

Vodafone WhatsApp sınırsız mı?

Vodafone Hediye WhatsApp kampanyasına sizde katılarak faturalı veya faturasız hattınıza tanımlanan Vodafone Sınırsız WhatsApp paketiyle sevdiklerinizle doya doya anlık mesajlaşma veya görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Vodafone sınırsız WhatsApp görüntülü arama dahil mi?

Vodafone sınırsız WhatsApp paketiyle dilediğiniz kadar görüntülü ve sesli görüşme yapabilirsiniz

Sınırsız sosyal medya ne demek?

Sınırsız Sosyal Medya paketleriyle mobil cihazlarınızdan sınırsız bir şekilde sosyal medyayı kullanabilirsiniz.

Yorum yapın