reklam
Vodafone

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları

Vodafone bedava SMS kazanma ; Eskisi kadar çok kullanılmadığı düşünülse de bedava sms kullanmak hala güncelliğini korumaktadır. Hayat koşuşturması içinde bazen kısa bir mesajla bir çok işimizi halledebiliriz. Kısa mesaj servisi yani diğer bilinen adıyla SMS, cep telefonları icat edildiğinden beri var olan yazılı bir iletişim aracıdır. İlk zamanlar bu servis çıktığında, karşı taraf gönderebileceğiniz mesajda, karakter sayısı son derece kısıtlıydı. Bir mesajda ancak toplamda 250 adet harf, rakam ya da noktalama işareti aboneler kullanılabilmekteydi.

Şu sıralar gençler arasında yerini alan, sesli harfsiz yazışmanın temelleri bu yüzden atılmıştır. Nbr? Slm? gibi kelimeler adeta Türkçe’ye entegre olmuştur.  Bu yolu seçmekle, mesajlar az harf ama bol içerikli olabilmekteydi. Şimdilerde ise; karakter sayısı 1000 lerle ifade edilse de, halen sesli harfsiz kısa mesaj alışkanlıkları devam etmektedir. İster bundan 20 sene önce , isterseniz şimdiki günlerde olsun, kısa mesaj sevdalılarının hiçbir zaman satın aldıkları paketlerdeki, kısıtlı adetler kendilerine yetmemektedir.

Bu yüzden daha fazla ücret ödemeden yani bedava mesajlaşmanın yolları aranması bir gelenek hale gelmiştir. Kulaktan kulağa dolaşan, asılsız bedava SMS kampanyaları hakkında bilgilere sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bunlarla boşuna vakit kaybetmeyerek, sitemizde yer alan, güncel ve gerçek bedava SMS kampanyalarını, takip etmenizi tavsiye ederiz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır

Hattınızı yeni Vodafone’a taşıdıysanız ya da yeni bir Vodafone hat aldıysanız, kısa mesaj olarak HOSGELDİN yazdıktan sonra  7000’ e gönderip, aylık her yöne 250 SMS, 400 dakika ve 250 MB bedava hediye kazanabilirsiniz. 12 ay boyunca, her ay hattınızın hesap kesim tarihinden sonra bu SMS’İ gönderirseniz, bedava paketiniz hattınıza yüklenecektir. Bu kampanya hem faturalı hem de faturasız hatlar için geçerlidir.

Vodafone’nun her aboneye koşulsuz, şartsız sunduğu günlük bedava 10 SMS ise; online self servise uygulamasına girince, sağ taraftaki bölümde görülmektedir. Bir tık ile bedava 10 tane, aylık toplam 300 adet Vodafone içi  SMS gönderilebilmektedir.

Kısa mesaj servisini kullanmaktan bir türlü vazgeçemiyorsanız mutlaka bu bedava kısa mesaj kazanma yöntemini öğrenmeniz gerekmektedir. Her hafta SURPRIZSMS yazıp, 4545’e göndererek, hattınıza ne kadar bedava kısa mesaj tanımlanabileceğine siz bile şaşıracaksınız. Bu kampanyada, birazda şansınızın yaver gitmesi gerekmektedir. 50 SMS’ ten 1000 SMS’e kadar bedava mesaj kazanabilirsiniz. Ancak diğer haftaya geçince, bu SMS’lerin süresi dolar. Yeni hafta, yeni şans diyerek, her hafta başında, tekrar SURPRIZSMS yazıp 7000’e göndererek, yeni bedava SMS’ler kazanabilirsiniz.

Cep Telefonu Yönlendirme Nasıl Yapılır? Nasıl İptal Edilir? Ücretli Mi?

Vodafone Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Vodafone’nun abonelerine sunduğu en önemli bedava SMS kazanma yolu, cep özgür tarifesine abone olan herkese, her gün 1 adet ücretli istediğiniz bir kişiye SMS atıp, toplamda aylık 7500 her yöne geçerli olan kısa mesajlar kazanabilirsiniz. Faturasız hatlar için geçerli olan bu tarifeyi, her ay aktif tutmak için, en az ayda 20 TL hatta yüklemek gerekmektedir. Ayrıca 25 yaş ve altı aboneler bu kampanyadan faydalanabilirler. Günlük hattınıza yüklenen bedava her yöne 250 SMS ise; gece saat 23:59’a kadar geçerli olup, bir sonraki güne devretmez. Bir sonraki gün tekrar ücretli herhangi birine 1 SMS atınca tekrar 250 bedava her yöne SMS hattınıza tanımlanır.

Faturasız hatlarda bir diğer bedava mesajlaşma yolu işe; cep aile tarifesine abone olmak ile gerçekleşmektedir. Oluşturacağınız aile grubu en az 2, en fazla 10 kişiden meydana gelebilir. Abonelerin kendi hatları Vodafone’ a bağlı faturalı ya da faturasız olarak seçilebilir. Faturasız hatların, cep aile tarifesine devam edilebilmesi için, ayda bir kez hatlarına 20 TL yüklemesi gerekmektedir. Oluşturduğunuz aile içinde tüm SMS’ ler koşulsuz olarak bedavadır. İstediğiniz adet kısa mesajı birbirinize dilediğiniz gibi gönderebilirsiniz.

 

Vodafone Hoş Geldin Kampanyasında Ne Var?

Kampanya kapsamında 250 SMS, 400 dakika ve 250 MB bedava hediye söz konusudur.

Vodafone Her Hafta Sürpriz Hediyeler Kazanmak İçin Ne Yapmalısınız?

SURPRIZSMS yazarak 4545 e mesaj gönderip sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone lu Olmanın Yaş Sınırı Nedir?

26 yaş altı

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu