Vodafone

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone Bedava SMS Hilesi; İletişim dünyasında mesaj sistemini kullanmak en kolay yoldur. Kısa bir mesajla bazen tüm derdimizi anlatabilir bazen ise tüm işlerimizi yapabiliriz. Mesajlaşma, hemen hemen günün her saati başvurduğumuz bir iletişim şeklidir. Tüm GSM operatörlerinde aynı konuşma gibi birim başına ücretlendirilir. Her mesaj genelde kapasitesi doldurulmadan gönderilir. Bu yüzden satın aldığınız paketlerdeki SMS’ler çok çabuk biter. Daha sonra da ücretlendirme her mesaj için, çok daha fazla olur. Bedava SMS’ler bu durumda imdada yetişir. Ancak bedava SMS kazanma yollarını araştırmak ve bilmek gerekir.

Bedava SMS kampanyaları çok sık değişiklik gösterir. Bazılarını her ay hak kazanma durumu olabilirken, bazıları ise sadece tek kullanımlıktır. O yüzden kampanyaya ait dipnotları ve küçük yazıları, kullanım koşullarını ve sürelerini iyice okuyup, bilgilenmek gerekmektedir. Bunun için abone merkezleri ve  müşteri hizmetlerinden de bilgi alınabilinir.

Vodafone Bedava SMS Nasıl Kazanılır? Güncel Kampanya

Vodafone Bedava SMS Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?

25 yaşın altındaysanız ve sıklıkla kısa mesaj yazıyorsanız, mutlaka Vodafone’lu olmalısınız. Vodafone freezone’ a diğer operatörlerden hattınızı taşırsanız ya da yeni abone olursanız, faturasız hatlara özel bu kampanyaya katılırken, müşteri hizmetleri ya da abone merkezi tarafından size bir seçim yapmanız istenir. 6 ay boyunca her yöne 5000 SMS ya da 250 Dk her yöne konuşma paketlerinden birini seçmelisiniz. Mesajlaşmayı çok seviyorsanız, tabii ki tercihiniz 5000 SMS ten yana olacağını düşünüyoruz. Eğer size böyle bir seçenek sunulmazsa, böyle bir kampanyadan haberdar olduğunuzu ve tercihinizi belirtmenizi önemle altını çiziyoruz.

İster faturalı ister faturasız hatta sahip olun, satın aldığınız paketteki SMS’ler bitince, bu durumdan hemen SMS ile haberdar edilirsiniz. Bu durumda panik olup, acaba bu ay çok fazla fiyata mı SMS yazacağım ya da hiç SMS yazmasam mı? diye düşüncelere kapılabilirsiniz.

İşte bu durumda devreye giren kampanyanın şifreli kelimeleri olan OZGUR yazıp 4545’e mesaj yolla malısınız. Bu sayede hemen hattınıza bedava her yöne 100 SMS tanımlanır. Böylelikle  dilediğinizce gerçekten özgürce mesajlaşmaya devam edebilirsiniz. Ancak bu mesajlarda bitince yeniden kampanyaya katılma durumunuz yoktur. Ayda sadece 1 kez bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Hediye mesajlarınız bittiğinde de yine SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Vodafone Bedava SMS Kazanma Hilesi

Her yıl Vodafone’nun kuruluş yıl dönümünde abonelerine bedava hediyeler dağıtmaktadır. Tüm abonelerine bu özel gün hakkında bilgilendirme SMS, e posta ile yapılmaktadır. Bu kampanyada dağıtılan hediyeler her sene değişkenlik gösterir. Ancak dağıtılan hediyeler, bitinceye kadar aynı zamanda diğer yıla kadar kullanılabilinir. Binlerce SMS, binlerce dakika ve binlerce internet GB’ı kazanabilirsiniz. Her sene sloganı değişen ve SMS le katılım gerçekleşen bu kampanya Vodafone abonelerince en çok beklenen kampanya seçilmiştir.

Hale hazırda okula gidiyorsanız ve cep öğrenci tarifesine üyesiniz, hattınıza her 25 TL yüklemenizde 250 SMS anında hattınıza tanımlanır. Herhangi bir sınırlama ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sadece cep öğrenci tarifesine üye olmak ve üye olmanın koşullarına uygun  durumda olmanız gerekmektedir. 25 yaş altında olmak ve abonelik servisine veya müşteri hizmetlerine öğrenci belgesi ibraz ederek tarifeye kayıt olunabilinir.

Vodafone abonelerinin diğer operatör şirketlerinin abonelerinden daha avantajlı ve farklı olduğu başka bir durum daha vardır. Hangi pakete yada kampanyaya üye olursanız olun, para ile satın aldığınız, bitmemiş SMS, dakika veya GB larınız varsa bir sonraki aya devretmektedir. Bu yüzden paketlerinizi seçerken, hep tam olarak bitirebileceğiniz dakika, SMS ve GB ların bir adım üstünü tercih etmelisiniz. Böylelikle çok yoğun telekomünikasyon kullandığınız ayda, bir önceki aylardan artanlar birleşerek imdadınıza yetişir. Ek paket ya da bedava kampanyası kovalamak zorunda kalmazsınız.

Vodafone Faturalıdan Faturasız Hatta Geçiş Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava Mesaj Hilesi

Vodafone’nun haftalık BANANEVAR kampanyasında ise; bedava SMS kazanabilirsiniz. Tek dikkat edeceğiniz nokta, eğer bedava SMS kazanmak istiyorsanız, SMS’ leriniz paketiniz için çok azaldığı zaman, BANANEVAR yazıp 4545’ e göndermelisiniz. 100 ila 500 bedava SMS kazanma şansı, paketinizin içeriğine ve ne kadar yüksek olduğuna göre değişmektedir.

Eğer dakikalarınız azaldığında bu mesajı gönderirseniz, yine paketinizin durumuna göre bedava her yöne konuşma dakikası gelmektedir. Bu kampanya haftalık olarak kullanılabilir. Ay sonuna doğru son iki hafta kullanmak her zaman avantajlıdır ki; illa ki konuşma ya da SMS’leriniz azalma yoluna girmiştir. Paketinizin durumunu öğrenmek için, Vodafone uygulamasına girerek ya da KALAN yazıp 4545 ‘e SMS gönderebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=cvX3SW-qAW0

 

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Müşteri hizmetleri için 542 ya da 0542 542 00 00 numarasını arayabilirsiniz.

Vodafone Freezone lu Olmak İçin Ne Yapmalısınız?

25 yaş ve altında olmak gerekiyor. Sonra da FREEZONE yazarak 1525 e göndermelisiniz.

Vodafone da Kolay TL Yükleme Yöntemi Nedir?

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu