reklam
Teknoloji Haberleri

Vodafone Bedava Netflix Kampanyası

Vodafone’dan Bedava 3 Ay Netflix

Vodafone Bedava Netflix Kampanyası, Sevilen film platformlarından biri de netflix’tir. Sıkça tercih edilen operatörlerden biri olan Vodafone bu sefer de kullanıcılarına netflix kampanyası sunuyor. Vodafone Red tarifelerine gelenler için başlatılan Vodafone Netflix Hediye kampanyasından sizler de yararlanabilirsiniz! Tüm detaylar içeriğimizde.

Vodafone Bedava Netflix Kampanyası

Ülkemizde ve dünyada fazlasıyla ses getiren ve herkesin ilgisini çeken online dizi, film veya belgesel izleyebileceğiniz platformlar arasından akla gelen ilk isimlerden birisi Netflix oluyor. Netflix platformu üzerinden, akıllı cihazlarınız üzerinden ve internet bağlantınızın olduğu her yerde doyasıya izleyebilirsiniz! Netflix’e eklenen ve sürekli güncellenen içerikleri ile popülerliği devam ediyor. Bunun farkında olan Vodafone da Netflix ile yaptığı işbirliği ile 3 ay Netflix hediye ediyor!

Netflix; La Casa de Papel, Aşk 101, Squid Game ve Emily in Paris gibi binlerce farklı türde dizi, film ve belgeseli bizler için yayınlıyor. Ayrıca pek çok dalda ödül kazanan Netflix orijinal içerikleri ve daha fazlasına da erişebilirsiniz. İstediğiniz her zaman ve internet bağlantınızın olduğu her yerde doyasıya izleyebilirsiniz. Peki “Vodafone Netflix hediye kampanyasından nasıl yararlanabiliriz?” sorusuna bakalım şimdi de.

vodafone netflix hediye paketi 2022

Vodafone Netflix Hediye Kampanyası

Vodafone Red tarifelerine gelen herkese, tam 3 ay Netflix Hediye! Vodafone ile Netflix arasında yapılan anlaşma sonrası başlatılan kampanaya pek çok kişinin dikkatini çekmeye başladı. Vodafone tarafından belirlenen Red tarifelerinden birisine yeni gelen müşterilere özel olarak 3 ay Netflix Standart Paket üyeliği hediye ediliyor! Üstelik eğer, Red Sınırsız Eğlence 40 tarifesine geçmişseniz de Netflix ve daha fazla online platformu kullanırken internet paketinizden de yemiyor!

Vodafone Hediye Netflix Üyeliği Nasıl Başlatılıyor?

Vodafone 3 ay Netflix hediye kampanyasından yararlanmak için şu adımları takip edin:

 1. Buradaki link üzerinden “Vodafone Eğlence Yanımda” platformuna gidin.
 2. Kimlik doğrulaması yapmak için cep telefonu numaranızı ekrana yazın ve Devam Et butonuna tıklayın. Ardından, telefonunuza gelecek olan şifre ile kimlik doğrulamanızı yaparak oturumunuzu açın.
 3. Ekranda göreceğiniz teklifler içerisinden “Vodafone Red 3 Ay Hediye Netflix Üyeliği” seçeneğine tıklayın.
 4. Açılacak olan sayfa üzerindeki Kullanım ve Satış Koşullarını okuyun ve yanındaki boş kutucuğu onaylayın. Ardından Üyeliği Başlat butonun tıklayın.
 5. Vodafone Hediye Netflix kampanyanızı başlatmak için ekrandaki metni okuyun ve onay verin. Faturanıza yansıma talimatınız, bir sonraki adımda vereceğiniz onay ile tamamlanmış oluyor.
 6. Sonrasında göreceğiniz ekran üzerinden de Netflix ödeme yöntemini belirlemeniz gerekiyor. Bu aşamada ödeme yöntemi olarak “Faturaya Yansıtma” seçeneğini tıklamanız gerekiyor. Bunun için metni okuyarak onaylayın. Onay vermeseniz bile Netflix aboneliğini başlatabilirsiniz ancak ödeme yapmak durumunda kalırsınız.
 7. Hediye Netflix üyelik işlemlerinin tamamlanması sonrası, müşteriye 122.97TL değerinde bakiye tanımlanır. Son adımda ise bu Hediye Netflix kredinizi ister eski bir üyeliğinize ekleyerek isterseniz de yeni bir üyelik oluşturarak buraya ekleyin ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Challenge TV Bedava İnternet Kazan

Vodafone’dan 3 Ay Netflix Hediye

Vodafone Red Hediye Netflix Kampanyasından sadece yeni hat alımı yapan ya da diğer GSM operatöründeki numarasını, kampanya dahilinde belirlenen Vodafone Red tarifelerine son 30 gün içerisinde taşımış olan kişiler yararlanabilir. Vodafone’un kampanya dahilinde hediye Netflix verdiği tarifler ise şunlar:

 • RED SINIRSIZ SOSYAL 25
 • RED SINIRSIZ VIDEO 30
 • RED SINIRSIZ EGLENCE 40

Bu kampanya dahilinde olan müşterilerin hesaplarına, 3 ay boyunca kullanabilecekleri toplamda 122.97 TL Netflix bakiyesi yüklenerek hediye 2 ekranlı Netflix üyeliği ( Netflix standart paket ) veriliyor. Buradaki Vodafone tarifelerine geçen kişiler, tarifelerinin aktive edildiği tarihten itibaren, ilk 30 gün içerisinde Vodafone Red tarafından kendisine hediye olarak sunulan 3 aylık Netflix üyeliğini aktive ederek kampanyadan yararlanmalıdır. Aksi durumda kullanım hakları bitmiş oluyor. Ayrıca, Vodafone tarafından başlatılan 3 ay hediye Netflix kampanyası sadece ilk gelen 30.000 müşteri ile sınırlandırıldı.

Vodafone tarafından başlatılan bu kampanyaya giriş yapmak için, kampanya dahilinde Netflix üyeliği hediye edilen tarifelerden olan kişiler, kendilerine gelen Netflix üyelik SMS’inde verilen bağlantı üzerinden veya https://offers.vodafone.com/tr adresine giderek, sayfada sizi yönlendirecek olan katılım adımlarını takip ederek yararlanabilir.

Netflix Üyelik Fiyatları

Vodafone Red Netfilx Hediye

Bu kampanyaya girişler ve çıkışlar anlık olarak gerçekleşiyor. Belirlenen Vodafone Red paketlerini aktive ettikten sonra ilk 30 gün içerisinde kampanya kapsamında, üyeliğini başlatmaları gerekiyor. Bunun için de Vodafone Red tarafından sunulan 3 aylık hediye Netflix üyelik hakkını kullanarak ister eski üyeliğinize bakiye yüklemenizi yapabilir, isterseniz de yeni bir üyelik oluşturarak işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor.

Vodafone hediye Netflix kampanyasından yararlanmak için;

 • Yukarıda belirttiğimiz Vodafone Red tarifelerine son 30 gün içerisinde geçmiş kişiler yararlanabilir.
 • Son 30 gün içerisinde numaranızı bu tarifelerden birisine taşımış da olabilirsiniz veya yeni bir hat alımı yaparak Vodafone faturalı Red tarifesini kullanmaya başlamış olabilirsiniz.
 • Vodafone Red Hediye Netflix kampanyasından yararlanabileceğiniz bir GSM hattınız var ise ister hali hazırda var olan bir Netflix üyeliği olan kişiler, aynı GSM numarasıyla ve elektronik posta adresiyle kampanyadan yararlanma hakkına sahip oluyorlar.

Bedava Netflix Hesapları

Red Netflix hediye kampanyası kapsamında verilen haklar için ise şu an mevcut bir Netflix hesabınızın olması veya hemen bir Netflix üyeliği başlatmanız gerekiyor. Bunun ardından ise sizlerin Netflix hesabınıza 122.97 TL değerinde Netflix bakiyesi hediye ediliyor. Bu hediye de 2 ekrandan kullanabileceğiniz Netflix Standart Paketi’dir. Ancak isterseniz de başka Netflix paketlerini de değerlendirerek size verilen bu tutarı geçtiğiniz paket ücreti üzerinden yeniden hesaplanarak hesabına tanımlanabilir. Burada alacağınız Netflix hediyesi ile akıllı telefon, tablet, akıllı TV veya dizüstü bilgisayarlarınız gibi istediğiniz elektronik cihazınız üzerinden ve internet bağlantınız olduğu her yerde ücretsiz Netflix izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Netflix Bedava Premium Hesaplar (Güncel Liste)

Bedava Amazon Prime Hesapları 

 

Netflix Nedir?

Binlerce dizi veya film arşivi sunan bir platformdur.

Vodafone Netflix’i Ne Kadar Süre Ücretsiz Veriyor?

3 ay boyunca bedava olarak uygulamayı kullanabilirsiniz.

Vodafone Netflix İnternet Paketimizi Yiyor mu?

Hayır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu