Vodafone

Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

Vodafone bedava konuşma paketi 2023; İnternet paketleri kadar ilgi görmese de ihtiyaç duyulan kampanyalar arasında konuşma paketleri de bulunmaktadır. Hizmet verdiği günden bugüne sürekli yenilikleriyle gündeme gelen Vodafone, yeni kampanyalarıyla yoluna devam ediyor… Dağıttığı bedava paketlerle ünlenen Vodafone GSM operatörü, sunduğu fırsatlarla her geçen gün biraz daha, diğer operatörlerden bir adım öne geçmektedir. Özellikle gençlerin tercih ettiği Vodafone, yurt dışı menşeli bir şirket olduğu için, hiçbir GSM operatörünün fazla yanaşmadığı milletlerarası konuşmalar için bedava konuşma paketleri bile vardır.

Sevdiklerinizle uzun uzun konuşmayı, fazla gelecek fatura ya da yüklediğiniz TL lerin bitmesi kaygısını bir yana bırakacağınız, uzak mesafe yani yurt dışı konuşmalarını her gün yapabileceğiniz bedava konuşma paketleri adeta bütçenize dost olacaktır.

Vodafone Bedava Konuşma Paketleri 2023

Her ay bir kere faydalanabileceğiniz bedava konuşma paketi; BANAOZELDK yazıp 4455’e yollamanızla başlamaktadır. Bu paketteki kazanabileceğiniz bedava dakika, ne kadar zamandır Vodafone abonesi olduğunuza ve hattınızın konuşma için kullanım istatistiklerine bağlıdır.

Örneğin 5 yıllık Vodafone abonesi ve yıl içinde her yöne yaklaşık, aylık bazda 1000 dakika konuşmanız var ise; Vodafone her ay size şansınız yardımıyla 500 ila 1000 dakika arası her yöne bir konuşma hediyesi verebilir. Bunun yanın da 1 yıllık Vodafone abonesiyseniz ve aylık sizde her yöne 1000 dakika konuşma standartınız var ise; size gelebilecek her yöne dakikalar 100 ila 250 dakika arasında değişkenlik gösterir.

Bedava konuşma paketleri içinde yurtdışı ve Vodafone içi  görüşmelere ait bedava dakikalarda gelebilmektedir. Bu tamamen hattınızı nasıl kullandığınıza ve şansınıza bağlıdır. Kazanılan dakikaların belirli bir zaman aralığında bitirilmesi gerekmektedir. Diğer aya devretmez. Her ay şansınızı yeniden denemeye devam etmelisiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Vodafone Bedava Konuşma 2023

Konulma paketiniz bittiğinde ek dakika paketi almak yerine Vodafone bedava dakika 2023 kampanyalarına ve paketlerine katılarak sizlerde bedava dakika hakkı alabilirsiniz.

  • Vodafone bedava 500 dakika kazanmak için cep telefonunuzdan “KAZAN” yazarak 4455’e  ücretsiz olarak kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Vodafone bedava dakika kampanyası kapsamında müşterilerine verilen 500 dakika bedava konuşma hattınıza tanımlanacaktır.
  • Vodafone bedava dakika almak için katılabileceğiniz bir diğer bedava dakika kampanyası olan 542 dakika bedava konuşma dakikası kazanmak için cep telefonunuzdan ”542” yazarak 7000’e mesaj atmanız yeterlidir. Bedava dakikalar hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Konuşma paketiniz bittiğinde Vodafone bedava dakika almak için cep telefonunuzun mesaj kısmına ‘’SURPRIZ’’ yazarak 6666’a kısa mesaj göndererek bedava dakika kazanırsınız.

Vodafone Bedava Konuşma Nasıl Yapılır

Faturasız hatlar için çok ünlü olan bedava konuşma paketi için ise;  FATURASIZBEDAVADK yazıp 4455’ e yollanmalıdır. Bu kampanya için herhangi bir istatistik ve abonelik süresi gözetilmez. Tamamen şansa bağlıdır. 50 dakikadan başlayıp, 1000 dakikaya kadar bedava konuşma hakkı kazanılabilir.

Aylık olarak devam eden bu kampanya için kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devreder. Bu yüzden çok avantajlıdır. Bedava dakikalarınız ay içinde bitince, diğer ay tekrar kısa mesaj atıp, yeni bedava konuşma paketinizi elde edebilirsiniz.

Vodafone Bedava Konuşma Kampanyaları

Pek az kişinin bildiği vodafone içi aylık sınırsız konuşma paketi de kazanabilirsiniz. Bunun için faturalı ya da faturasız abone şartı aranmamaktadır. Ancak herhangi bir Vodafone paketine üye olmanız gerekmektedir. Bunun için her ay VODAFONEVET yazıp 4545’ e SMS göndermeniz yeterlidir. Telefonunuza,’ Vodafone içi aylık bedava konuşma paketinizi güle güle kullanın’ kısa mesajı ulaştıktan sonra, Vodafone içi bedava görüşmelerinizi hiçbir sınırlama olmaksızın başlatabilirsiniz.

Yurt dışından Vodafone’lu bir aboneyi aradığınızda ya da o sizi aradığınızda bile bedava konuşmaya kesintisiz olarak devam eder. Ancak yurt dışı görüşmelerde, karşılıklı görüşülen iki hatta, Türkiye’ye kayıtlı olması gerekmektedir. Bunun yanında yurtdışında da Vodafone şebekesini kullanmaya özen gösterilmelidir. Bu durum Avrupa katısı için geçerlidir. Aksi taktirde hangi operatöre bağlanıp kullanırsanız, o operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Özel (Gizli) Numaradan Arayanı Bulma Yöntemleri (Tüm Operatörler)

Vodafone Bedava Konuşma Hakkı Kazanma

25 yaşın altında ve Vodafone freezone üyesiyseniz bedava konuşma paketine ulaşmanız oldukça kolaydır. Haftada bir kez faydalanabileceğiniz bedava konuşma paketi için FREEDAKİKA yazıp 7000 ‘ e göndermeniz gerekmektedir.  Genelde 50, 100, 150, 200 ve 250 dakikadan oluşan paketler tamamen sizin şansınıza göre hattınıza tanımlanır. Kısa mesajı gönderir göndermez, operatör size geri bildirim yaparak ne kadar dakika kazandığınızı belirtir.

Ayrıca bu kazanılan dakikalar bitince size tekrar SMS yoluyla bildirim yapılır. Her hafta pazartesi günü, yeni bedava konuşma paketi kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Bu kampanya ile ilgili diğer iyi bir haber ise; kalan dakikalar bir sonraki haftaya devir edebilmesidir.

Vodafone bedava konuşma paketleri için bilmeniz gereken önemli püf noktası ise; sadece seçeceğiniz bir kampanyadan hattınız için faydalanabilmeniz 2. veya 3. kampanyalara katılım istediğinizde, bu durumu otomatik olarak red ededen SMS size ulaştırılır.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava Konuşma Paketleri ve Vodafone bedava dakika 2023 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Vodafone FreeZone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

FREEDAKİKA yazarak 7000 e gönderebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hatlar İçin Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

FATURASIZBEDAVADK yazarak 4455 e gönderin. Ayrıca kullanmadığınız dakikalar bu kampanyada diğer aya devreder.

Vodafone Yanımda Üzerinden TL Yüklenir mi?

Evet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu