Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar; Vodafone müşterilerine çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Vodafone bir çok uygulamasını bedava internet kazanımı sağlaması ile uyarlamış ve müşterilerine bu yeniliklerle sunmuştur. Vodafone bedava internet veren uygulamalar ile internet paketiniz bittiğinde ücretsiz olarak internet kazanmanızı sağlamaktadır. Ek internet paketi almak ücretsiz olarak bedava internet veren uygulamaları kullanarak hediye internet kazanabilirsiniz.

Bir çok kampanya yaparak internet veren Vodafone müşterileri mutlu edebilmek adına uygulamaları kullanarak bedava internet kazanmalarını sağlamaktadır. Özellikle Yanımda uygulamasını kullanarak bir çok kampanyadan hediye internet kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava İnternet veren uygulamalar nelerdir sorusuna cevap vermeye çalışacağım. Sizlerde vodafone uygulamalarını kullanarak günlük, haftalık ve aylık internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar 2023

Vodafone bedava internet veren uygulamaları kullanarak ya da telefonunuza indirerek internet paketi kazanabilirsiniz. Özellikle Vodafone yanımda uygulaması ve İnternet Avcıları en çok bedava internet kazandıran uygulamalardan birdir.

Uygulamaları indirmek, arkadaşına önermek, verilen görevleri yaparak bir çok hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Redbox Nedir? Tarifeleri Kampanya ve Kullanıcı Yorumları

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulaması Vodafone müşterilerinin mutlaka telefonunda bulundurması gereken uygulamalardan biridir. Hattınız ile tüm işlemleri yapabileceğiniz gibi Bana Ne Var, Hediye Çarkı ve Arkadaşını Davet Et ile bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden her hafta Pazartesi giriş yaparak çarkı çevirerek 20 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. 1 GB, 2GB, 5 GB ve 20 GB hediye internet veren Vodafone yanımda internet kazanmak bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden arkadaşınızı davet ederek 3 ay boyunca hem siz hem de arkadaşınız 15 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yaparak arkadaşınızı Vodafone davet etmeniz yeterli eğer arkadaşınız davetinizi kabul ederse hem siz hem de davet ettiğiniz arkadaşınız kazanıyor.

Vodafone Yanımda 5 GB Hoş Geldin Kampanyası

Hattını Vodafone taşıyan yada yeni faturasız hat alan tüm Vodafone müşterileri Hoş Geldin kampanyası kapsamında haftalık 5 GB bedava internet kazanıyor. Hattınız aktif olduktan sonra yanımda uygulamasına giriş yaparak Ek Paketler bölümünden hediyenizi hemen alabilirsiniz.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet

Vodafone hediye çarkı her hafta Pazartesi günü çark çevirerek bedava interneti dakika ve SMS kazanmanızı sağlayan uygulamalardan biri çarkı çevirerek bedava internetin yanında sürpriz hediyeler kazanmanızda mümkün.

 

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

26 yaş ve altı için geçerli olan uygulama ile oyun oynayabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Ne Zaman Yenilenir?

Vodafone hediye çarkı her pazar 23.59 da yenilenmektedir.

Vodafone Hediye Çarkı Kaç Defa Çevrilir?

Haftada 1 kere.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu