Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bedava İnternet Paketi; İnternet hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir. Bedava internet paketleri kullanıcılar tarafından en çok araştırılan konulardan biridir. Vodafone bedava internet paketi 2023 ile faturalı ve faturasız abonelerine özel kampanyalar yapmaktadır. Belli dönemlerde yaptığı bedava internet paketlerini müşterilerin hizmetine sunan Vodafone özellikle Yanımda uygulaması üzerinden hediyeler dağıtmaktadır.

Abonelerine özel bir çok bedava internet veren paketi Vodafone internet paketinizin erken bitmesi halinde hiç bir ücret ödemeden kazanabileceğiniz bir çok kampanya bulunmaktadır.

Sizlere bu yazımızda Vodafone bedava internet paketi 2023 kampanyaları, Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır sorularına cevap vermeye çalışacağım. Vodafone bedava internet 2023 yazımızda güncel kampanyaları bulabilirsiniz. Ayrıca tüm kampanyalar için Vodafone Bedava İnternet kategorisi inceleyebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

İletişim sektöründe hızlı büyüme gösteren Vodafone abonelere özel olarak sunduğu tüm kampanyalar Yanımda uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Özellikle Vodafone Yanımda uygulaması en çok bedava internet veren uygulamalardan biridir.

Hediye çarkı, Arkadaşını davet et kazan ve Hoş geldin güncel kampanyasının yanında Geleneksel yükle kazan ve daha bir çok bedava internet paketini bulunmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması ile tüm abonelik işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Vodafone Yanımda ile Ek Paket Al – Tarife Değiştir – TL Yükle – Kullanım Detayları – Fatura Ödeme – Görüşme Detayları Sorgulama işlemlerini halledebileceğiniz gibi bedava internette kazanabilirsiniz.

Yanımda uygulaması üzerinden “Bana Ne Var” ve “Hediye Çarkı” yarışmalarına katılarak 20 GB kadar bedava internet alabilirsiniz. Her hafta katılabileceğiniz hediye çarkı yarışmasında çarkı çevirerek 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB ve 20 GB bedava internet alabilirsiniz.

Hattını Vodafone taşıyan yada yeni hat alan Vodafone müşterileri Yanımda uygulamasını ilk defa telefonuna indirdikten sonra Yanımda uygulamasına giriş yaparak Ek Paketler linkinden 5 GB bedava internetini alabilir.

Vodafone son yaptığı kampanya ile beraber 1 ay boyunca Whatsapp üzerinden sesli ve görüntülü konuşma için hediye internet paketi vermektedir. Yanımda uygulamasına giriş yaparak whatsaapp paketini aldığınızda 1 ay boyunca whatsapp ücretsiz olarak kullanacaktır. Whatsapp sınırsız kullanımı tüm faturalı ve faturasız aboneler için geçerlidir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone arkadaşını davet et bedava internet kazan kampanyasına katılarak hem siz hem de arkadaşınız 3 ay boyunca geçerli 15 GB bedava internet kazanırsınız. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak arkadaşını davet et linkine tıklayarak arkadaşınıza davet linkini göndermeniz yeterli.

Eğer hattını vodafone taşımayı düşünen bir arkadaşınız yada tanıdığınız varsa anlaşarak davet linkini yollayabilirsiniz. Hem siz hem de davet ettiğinizi kişi hattını taşıdıktan sonra hediye internet hattınıza otomatik tanımlanacaktır.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone hediye çarkı bir dönem bir çok kişinin bedava internet vermediği için yoğun şikayet ettiği uygulamalardan biriydi. Vodafone tarafından yapılan düzenleme ile hediye çarkı artık daha fazla bedava internet kazandırmaktadır.

Haftada 1 defa çarkı çevirerek oynayabileceğiniz hediye çarkı ile 20 GB hediye internetin yanında sürpriz hediyelerde kazanabilirsiniz. Hediye Çarkı hakkında ayrıntılı bilgi için Vodafone Hediye Çarkı Hilesi ve Taktikleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone E-Fatura Hediye İnternet Paketi

Hem doğayı korumak hem de kağıt israfını önlemek için artık bir çok faturalı Vodafone abonesi e-fatura geçiş yapmaya başlamıştır. Faturalarını ister SMS ile isterseniz e-posta olarak alarak hem faturalarına rahat ulaşabilir hem de 1 GB bedava internet alabilirsiniz.

E-fatura’ya veya SMS faturaya geçiş yapmak için EFATURA E-POSTA ADRESİNİZ yazarak  7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Faturalarınızı SMS olarak almak için SMSFATURA yazarak 7000’e SMS göndermeniz halinde işleminizi onayladıktan sonra hattınıza 1 GB hediye internet yüklenecektir.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet

Vodafone kalitesi ile tanışmak için 1 ay boyunca bedava kullanabileceğiniz Super 2 GB paketi almak için Super2GB yazıp 3636’ya SMS göndermeniz gereklidir. Talebiniz alındıktan sonra hattınıza 8 GB bedava  internet paketi  yüklenecektir. Paketi 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Paketin bitmesine 1 gün kala paketi iptal etmeniz halinde ilk ay ücretsiz olan bu paket için sizden ücret talep edilmeyecektir.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G kalitesi ile tanışmak ve daha hızlı internete bağlanmak istiyorsanız sim kartınızı 4.5 G uyumlu sim kart ile değiştirmeniz yeterli. Vodafone mağazalarından ücretsiz olarak 4.5G uyumlu sim kart aldığınızda 1 ay boyunca geçerli 5 GB ücretsiz internet hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone geleneksel yükle kazan kampanyası ile hattınıza yükleme yaptıktan bedava internet kazanabilirsiniz.  Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var linkine tıklayarak size verilen yükleme görevlerini tanımlamanız yeterlidir.

Vodafone yükle kazan ile hedeflerini öğrenerek her yükleme yaptığınızda hattınıza bedava internet tanımlanacaktır. Yükleme hedefinizi Yanımda uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone Hoş Geldin Hediye İnternet Paketi

Vodafone haoş geldin kampanyası ile hattını vodafone taşıyan yada yeni hat alan herkes yararlanabilir. Son 30 gün içerisinde hattınızı taşıdıysanız ya da yeni hat aldıysanız 20 GB bedava internet almak için Yanımda uygulaması üzerinden ek paketler linkine tıklayarak hediyeni hemen alabilirsin.

Vodafone hoş geldin kampanyasında red’li paketlere gelenlere 20 GB uyumlu paketlere gelenlere ise 10 GB bedava internet verilecektir. Ayrıca yeni vodafone müşterisi olanlar Yanımda uygulamasını indirdiklerinde ek 5 GB daha kazanırlar.

Ayrıca Redli ya da Redli Genç tarifelerde 12 ay boyunca kalma taahhüdü verildiğinde her ay 5 GB toplamda ise 60 GB bedava internet verilecektir.

 

Vodafone Faturalarınızın Mesaj Olarak Gelmesi İçin Ne Yapmalısınız?

SMSFATURA yazıp 7000 e göndererek fatura bilgilerinizin size mesaj olarak gelmesini sağlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

Vodafone da bedava internet paketlerinden bazıları; Hediye çarkı, Arkadaşını davet et kazan, Hoş geldin, Yükle kazandır. Daha bir çok bedava internet veren uygulama ve paketler mevcuttur.

Vodafone SMS Ücreti Ne Kadar?

1,34 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu