Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Sıkça tercih edilen operatörlerin başında Vodafone gelmektedir. Vodafone günümüz teknoloji çağının en çok ihtiyaç duyduğu şeyi yani interneti bedava kazanabilmemiz için fırsatlar yaratmaya devam ediyor… Vodafone bedava internet 2023 kampanyaları sayesinde internet paketiniz bittiğinde ek hiç bir ücret ödemeden bedava internet sahibi olabilirsiniz. Sürekli güncellenen bedava internet paketleri bir çok kişinin Vodafone bedava internet nasıl yapılır sorusunu sormasına neden olmaktadır.

Müşteri sayısını hızlıca yükselten Vodafone hem yeni müşteriler kazanmak hem de elinde müşteri korumak için bir çok bedava internet kazandıran kampanya düzenlemektedir. Vodafone bedava internet 2023 yılında verdiği hediyeleri çoğunu Vodafone yanımda uygulaması üzerinden dağıtmaktır.

Sürekli yeni kampanyaların eklendiği Vodafone bedava internet paketleri belli dönemlerde bazı kampanyaları ise sonlandırabilir. Sizlere güncel olarak kampanyalar hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği Vodafone bedava internet 2023 kampanyaları yazımızın devamında.

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone Yanımda uygulaması tüm fatura işlemlerinizi yapabileceğiniz uygulamalardan biridir. Vodafone yaptığı bir çok hediye internet paketini Vodafone yanımda uygulaması üzerinden dağıtmaktadır.

Özellikle hediye çarkı ile 20 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Haftada 1 defa hediye çarkını çevirerek bedava internetin yanında bir çok sürpriz hediyenin da sahibi olabilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra Bana Ne Var linkine tıklayarak hediye çarkını çevirdiğinizde Vodafone bedava internet nasıl kazanılır sorusuna cevap vermiş olur. Eğer şanslı gününüzde ise 5 GB yada 20 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Hattınız Vodafone yeni taşıdıysanız ya da yeni hat aldığınızda Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. İlk defa yanımda uygulamasını indirdikten sonra Yanımda uygulamasına giriş yaparak ek paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulaması hakkında ayrıntılı bilgi için Vodafone Yanımda Hediye Çarklı Hilesi ve Taktikleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2023

Vodafone bedava internet paketi 2023 yılında değişikliğe giderek bir çok kampanya yapmaya başladı. Müşterilerden gelen yoğun istek üzerine hediye internet paketlerinde değişikliğe giderek daha fazla bedava internet dağıtmaya başladı. Faturalı ve faturasız abonelerinin özel yaptığı tüm kampanya ve paketleri Vodafone Bedava İnernet 2023 kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma

Vodafone hediye çarkı bir dönem bir çok kişinin şikayet ettiği hediye kazanamadığı uygulamalardan biriydi. Vodafone hediye çarkını uygulamasında yapılan son güncelleme beraber 20 GB kadar bedava internet vermektedir. Daha fazla internet dağıtan hediye çarkı ile 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB ve 20 GB kazanabilirsiniz. Haftada bir defa hediye çarkını çevirme hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Hediye Whatsapp Paketi Kampanyası

Vodafone hediye whatsapp kampanyası ile 1 ay boyunca whatsapp uygulaması üzerinden görüntülü arama ve mesajlaşma internet paketinden yemeden kullanabilirsiniz. Vodafone Hediye WhatsApp Paketi bireysel faturalı müşteriler için 30 gün, faturasız müşteriler için 7 gün boyunca ücretsiz olarak verilecektir.

Normalde ücretli olan whatsapp paketi Vodafone tarafından ücretsiz olarak 1 ay boyunca verilecektir. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak Ek Paketler sayfası üzerinden alabilirsiniz. Paket sadece Vodafone yanımda uygulaması üzerinden alınır ve asla otomatik olarak yenilenmez. WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri, sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı yapabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan Nasıl Yapılır

Vodafone bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz arkadaşını davet et bedava internet kazan kampanyası ile 15 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Hem sizin hemde davet edilenin kazandığı bu kampanyada Yanımda uygulaması üzerinden arkadaşınız vodfone davet linkini göndermeniz yeterlidir.

Eğer hattını Vodafone taşımayı düşünen bir arkadaşınız yada tanıdığınız var anlaşarak davet linkini göndererek 15 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı hatlara özel olan bu kampanyada 1 GB bedava internet kazanmak için e-fatura servisine geçiş yapmanız yeterlidir. Hem doğayı korumak hemde kağıt israfını önlemek için E-fatura veya SMS faturaya geçiş yaptıklarında fatura bilgileri hem e-posta adreslerine hemde cep telefonuna SMS olarak glmketedir.

Vodafone e-faturaya geiş yapıp 1 GB bedava internet kazanmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz.

  • EFATURA E-POSTA ADRESİNİZ > 7000
  • SMSFATURA > 7000

E-Faturaya geçiş onayı mesajı sonrası hattınıza 1 GB otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı ve faturasız tüm müşterilerine özel olarak hazırladığı bu kampanyada 1 GB bedava internet vermektedir. Vdafone bedava internet nasıl yapılır diyorsanız hattınızı ücretsiz olarak mobil ödemeye açtığınızda 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir. Hattınızı mobil ödemeye ücretsiz açmak için “MOBILODEME AC”yazıp 7878’e kısa mesaj gönderbilirsiniz.

Ayrıca  Vodafone yanımda uygulaması üzerinden “Ayarlarım” sekmesine girip “Mobil Ödeme” linkine tıklayarak hattınızı mobil ödemeye açabilir yada kapatabilirsiniz. Mobil ödemeye hattınızı açtığınızda 24 saat içerisinde ücretsiz 1 GB hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone 4.5G Kampanyası Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 4.5G uyumlu sim kart değişikliğini ücretsiz olarak Vodafone Mağazalarından yapabilir hemde 5 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Her hangi bir ücret ödemeden hattınızı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdikten sonra 5 GB hattınıza yüklenecektir. Sim kartınızın 4.5G uyumlu olup oladığını  «4.5G» yazıp 4545’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet

Vodafone geleneksel yükle kazan kampanyası ile yükledikçe bedava internet kazanabilirsiniz. Faturasız hatlara özel olarak yapılan yükle kazan kampanyasından yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Bana Ne Var sayfasından TL yükleme hedefinizi öğrenerek yükleme yaptığınızda 5 GB kadar bedava internet kazanırsınız.

Vodafone Yanımda’daki Bana Ne Var sayfasında geçerli olan yükleme koşullarını sağlamanız yeterlidir. Her ay yükleme hedefini tamamlayarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava İnternet 2023 nasıl yapılır sorusuna cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirerek Ne Kadar İnternet Kazanabilirsiniz?

Vodafone yanımda uygulamasını ilk defa indirenler 5GB bedava internet kazanmaktadır.

Vodafone Hediye Whatsapp Paketi Kaç Gün Verilmektedir?

Faturalı kullanıcılar 1 ay boyunca bu kampanyadan yararlanabilecekken faturasız kullanıcılar ise bir hafta yararlanabilecekler.

Vodafone Yanımda Uygulaması Hediye Veriyor mu?

Evet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu