Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone bedava internet kazanma hilesi; İnternet paketleri özellikle gençler arasında en cazip gelen paketlerdir. Bu nedenle Bedava internet de günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biridir. Son yıllarda dağıttığı hediye bedava GB’larla adını söz ettiren Vodafone firması da yeni aboneleri bünyesine çekmeye devam ediyor. Abonelerinin sadece yüzünü değil, cebini de güldürmektedir. Kesintisiz iletişim sağlayan Vodafone, sadece dağıttığı bedava internet paketlerinle kalmayıp, konuşma dakikaları, bedava SMS ve çeşitli firmalarda kişiye özel indirimler yüzünden, operatör değiştirenlerin gözdesidir.

Yurt içi ve yurt dışında kullanıma açık sayısız kampanyalar ve internet paketleri Vodafone’u diğer operatörlerin üzerinde taşımıştır. Bedava internet çok fazla kazandırdığından, aboneler neredeyse internete hiç ücret ödememektedir. İnternet sayfasında, akıllı telefon uygulamasında ve abone merkezlerinde bu kampanyalar hakkında çok açık ve sade bilgiler yer almaktadır.

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

İster faturalı olsun isterse faturasız vodafone bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler ise;

Hattını Vodafone Taşıyanlar Bedava İnternet Kazanıyor

Vodafone’ a şimdi gelenler bedava GB’lara kavuşuyor. Vodafone’dan faturalı yeni hat alanlar ya da başka operatörden geçiş yapanlar, her ay 5 GB olmak üzere, 12 boyunca 60 GB bedava internetin sahibi oluyor. Kampanyaya katılım sağlamak için herhangi bir ekstra SMS göndermenize gerek yoktur. Hattınız aktif hale geldikten sonra bedava GB’lar telefonunuza gelecektir. Ayrıca kullanıma başlamanız için SMS de gönderilmektedir.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndir 5 GB Hediye İnternet

Vodafone’nun akıllı telefon uygulaması olan, abone hizmetlerini gerçekleştirebileceğiniz, fatura ödeyebileceğiniz, kampanyalar ve tarifeler hakkında bilgi alabileceğiniz; Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirip, şifreniz ile giriş yaptığınıza, ek paketler bölümüne girip 1 hafta boyunca kullanacağınız bedava 5 GB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yeni Abonelere Ücretsiz İnternet

Abone merkezlerine gidip yeni hat almaya vaktiniz yok ise; Vodafone’un internet sayfasını ziyaret edip, başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Formu doldurup, tarifenizi seçtikten sonra, hattınız adresinize ücretsiz olarak teslim edilir. Ayrıca aboneliğiniz aktif hale geldikten hemen sonra, aylık 2 GB olmak üzere, 3 boyunca toplamda 6 GB bedava internet kazanırsınız.

Vodafone Şehrine Özel Hediye İnternet

Vodafone’un şehirlere özel tanımladığı kampanyadan yaralanmak için; İzmir, Bursa, Mersin, Kayseri, Adana, Balıkesir, Manisa, Hatay, Denizli, Samsun, Diyarbakır, Kocaeli, Şanlıurfa, Sakarya , Konya’ da ikamet etmeniz gerekmektedir. Bu illerde oturan, yeni hat alan, faturasızdan faturalıya geçiş yapan, faturalı hatta numara taşıyan herkese seçtiği tarifeye ek olarak her ay 2 GB bedava internet verilmektedir. Ayrıca bu bedava internet GB’ların 1 yıl boyunca hattınıza tanımlanmaya devam etmektedir.

vodafone bedava i̇nternet 2023 (sınırsız gb kazanma şansın var)

Vodafone Gençlere Bedava İnternet

Vodafone’un 25 yaş altı genç abonelerine özel grubu Freezone, bedava GB’lar dağıtıyor. Bu kampanyadan faydalanmak için size uygun tarifeyi seçip, Vodafone’un akıllı telefon uygulaması olan Vodafone yanımda yada web sitesi üzerinden online işlemlere girerek; müzik, video, gamer ya da instagram paketlerinden birini, sizin en çok kullanma çokluğunuza göre tercih ederek, internet GB’larınızı ikiye katlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin seçtiğiniz tarifenin içeriğindeki GB adedine bağlıdır.

Kısaca bahsetmek gerekirse; tarifenizde 3 GB satın aldığınız internetiniz var ise; 3 GB bedava internet hattınıza tanımlanır. Seçilen ek paketle beraber , her ay GB’lar aylık olarak kullanılır. Kampanya 12 ay boyunca geçerlidir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Bedava İnternet

Vodafone’nun internet üzerinden yaptığı ‘seviyoruminterneti’ anketini dolduran herkese 1 yıl boyunca geçerli olan bedava 3 GB internet vermektedir. Ayrıca anketi tamamlayan herkese 1 çekiliş hakkı verip, 5 sene boyunca kullanabileceğiniz bedava 1 Terabyte ödülünü kazanabilirsiniz. Ayrıca bu anketi yapıp, vodafone abonesi olmayasa bile, 1 ay içinde numarasını vodafone’a taşırsa , çekiliş hakkını ve bedava 3 GB’ı alabilir. Bu durum ödülü kazanmanız halin de de geçerlidir.

Vodafone Fatura Ödenmezse Ne Olur? Kaç Günde Kapanır?

Vodafone İnternetini Paylaş Kazan 

Vodafone’lular arası en çok kullanılan bedava internet kazanma yöntemi ise; tarifenize ait, sizin kullanamadığınız internet GB’larını, bir başkasıyla paylaşabilirsiniz. Bunun için Vodafone’nun akıllı telefon uygulaması olan Vodafone yanımdayı, web sitesinden online işlemleri ya da SMS’i sistemini kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden online olarak uygulama ya da siteye girdiğinizde, şifrenizi girdikten sonra, hediye paylaş bölümünden, göndereceğiniz GB ya da MB miktarını belirttikten sonra, göndereceğiniz numarayı yazıp, tek tıkla karşı taraftaki kişiyi mutlu edebilirsiniz. Hem de ay sonunda silinecek olan fazla MB ve GB’larınız boşa gitmemiş olur. SMS ile GB ya da MB göndermek için, örnek olarak 500 MB 054********** yazıp 4555’i tuşlamalısınız. Dakikalar içinde karşı tarafa hediyenizin ulaştığı size yine SMS olarak bildirilecektir.

Vodafone Faturasız Hatlara Özel Hediye İnternet

Faturasız hatlara özel, her pazartesi hattınıza  TL yüklediğinizde , ay içinde kullanabileceğiniz bedava 2 GB interneti hediye ediyor. Bu kampanya hakkında bilmeniz gereken önemli noktalar ise; 4 pazartesi üst üste, hattınıza en az 25 TL yüklemiş olmanız gerekmektedir. Şartları yerinde getirdikten sonra düzenli olarak ay içinde kullanabileceğiniz bedava 2 GB internete sahip olabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Hediye İnternet

Vodafone’un eğlendirirken kazandıran oyunu internet avcıları, sizi adeta GB’lara boğuyor. Öncelikle oyunu telefonunuza indirip, numaranızı ve Vodafone uygulama şifrenizi girmeniz gerekiyor. Daha sora veri paylaşımını ve lokasyon bilgilerinizi paylaşmalısınız. Oyunu başlattıktan sona, sokakta yürürken, evinizde, işyerin de önünüzde geçen bitleri yakalamalısınız. Ancak aynı yerde durarak bu bitleri yakalayamazsınız. Gezer durumda veya farklı lokasyonlarda olmanız gerekmektedir. Bitler kırmızı renktedir.

Bitleri kazanma miktarınız; tamamen sizin oyunu kullanma süreniz, düzenli fatura ödemeniz veya TL yatırmanız, Vodafone abonelik yılınız ve birazda şans artı becerinize bağlıdır. Uygulamayı 26 yaş altı aboneler kullanabilmektedir. Bitleri oyunun mağazasında anında hediye internete veya indirimli bir pakete çevirebilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasının içindeki çarkı felek oyunu da aynı internet avcıları oyununda olduğu gibi bedava MB ve GB’lar kazandırıyor.  Uygulamaya girdikten sonra en üst sağda yer alan oyunda çarkı çevirerek, haftalık 5 GB’ a kadar bedava.

Unutmayın vodafone bedava internet hilesi diye bir şey yoktur sadece internet kazandıran bazı yöntemler ve uygulamalar bulunmaktadır. Bedava internet kazanmak için güncel kampanyaları ve internet veren yöntemleri takip ederek doğru yoldan rahatlıkla internet kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda vodafone bedava internet hilesi ve vodafone bedava internet hilesi nasıl yapılır hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım. Konu hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Ks_NE4KzKBM&pp=ygUaVm9kYWZvbmUgQmVkYXZhIMSwbnRlcm5ldCA%3D

 

Hattını Vodafone Taşıyanlar Ne Kadar İnternet Kazanabilir?

Yeni hat alanlar ya da hattını Vodafone taşıyanlar her ay 5GB internet olmak üzere bir yıl boyunca bu hediyeden yararlanabilecektir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kapsamı Nedir?

İnternet üzerinden, paket için bulunan anketi doldurarak 3GB internet kazanabilirsiniz.

2023 Yılı Hat Fiyatları Ne Kadar?

Ortalama 350-400 TL.

9 Yorum

  1. Ya bu internet paylaşımı niye olmuyor hani şu 500 MB sonra numara yazıp 4555 e gönderme işi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu