Vodafone

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone bedava dakika kazanma yolları; Ülkemizde hizmet veren GSM şirketleri son zamanlarda en çok, bedava internet kazandırma odaklı hizmet vermektedir. Bedava internet kazanmak için farklı yolları denemeyenimiz ve kampanyaları araştırmayanımız yoktur. Elinizden ve kulağınızdan cep telefonunuzu düşünemeyenlerden misiniz? Asla aldığınız paketteki dakikalar size yetmiyor mu? Mesajlaşmayı sevmeyenlerdenseniz, kendinizi konuşarak daha iyi ifade edenlerden misiniz? Sonuç olarak bunlardan birine ‘ EVET’ diyorsanız, muhtemelen günde telefonunuzla saatlerce görüşme yapıyorsunuz demektir.

İster iş, ister özel olsun, telefon günümüzde, hayatımızın 1. sırasında yer almaktadır. Her işimizi cep telefonları ile halledebildiğimiz düşünürsek artık bir araç değil adeta önemli bir hayat enstrüman haline gelmiştir. Her şeyin bir bedeli olduğu bir gerçektir. Ne kadar fazla bu enstrümanı kullanırsak, o kadar çok cebimizden para çıktığı ise; kaçınılmaz bir sondur. Bu durum cep telefonu kullanan hemen hemen herkesi, bedava dakika, SMS ve internet kazanmaya itmiştir.

Konuşmayı sevenler ise; bedava dakika kazanma üzerine yoğunlaşmıştır. Vodafone ilginç bir şekilde, müşterilerinin ceplerini düşünen bir operatördür. Her zaman bir şekilde bedava dakika kazanma yöntemi sunmuştur. Yenilenen  bedava dakika kazanma yollarına göz atmak gerekirse:

Vodafone Bedava Dakika Kazanma 2023

Vodafone’nun sunduğu, az bilinen genç avantaj numara taşıma kampanyasına katılanlar, 12 ay boyunca her yöne 100 dakika, toplamda ise 1200 dakika bedava konuşma kazanıyor. Bunun için telefon hattınızı diğer operatörlerden Vodafone’a taşımak ya da faturasız hattınızı faturalıya çevirirken genç avantaj tarifesini seçerek gerçekleşir. Her ay kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya taşınmayarak, silinir.

Faturasız yeni hat abonelere tanınan yeni diğer bir fırsat ise; size hemen 35 TL lik bir ister konuşma, ister SMS, isterseniz internet tanımlanmaktadır. Siz bu krediyi dilediğiniz gibi, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Genelde bunu her yöne konuşma olarak kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Böylece konuşmalarınız yarım kalmaz, hattınıza TL yükleyemediğinize, acil arama yapmanız gerektiğinde hemen imdadınıza yetişir.

Vodafone Beni Ara Mesajı Nasıl Atılır? Beni Ara Açma ve Kapatma

Vodafone Bedava Kazanma Yolları

Vodafone’nun bir diğer bedava konuşma kampanyası ise; saatini sen seç kampanyasıdır. Günlük seçeceğiniz herhangi bir saat diliminde, o saatler arası sadece yurtiçi her yöne konuşmalar bedava gerçekleşmektedir. Bu kampanya hem faturalı hem de faturasız hatlar için geçerlidir. Sunulan saat dilimleri ise; gece 00:00 ile sabah 06:00 arası, sabah 10:00- 12:00 arası, öğlen 15:00- 17:00 arası ve akşam 21:00 -23:00 arası olmak üzere değişkenlik gösterir.

Bu kampanyayı seçmek istediğiniz hatla, Vodafone müşteri hizmetlerine 542 yi tuşlayıp ya da abone merkezlerine uğrayıp, talep ettiğiniz saat aralığını belirterek, kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Diğer saat aralıklarında ise; bağlı olduğunuz paket doğrultusunda konuşmalarınız ücretlendirilir.

Faturasız cep fly tarifesinde ise; vodafone içi görüşmeleriniz neredeyse bedava denilecek bir şekilde ücretlendirilir. 15 dakika Vodafone içi görüşmeleri 40 kuruş, diğer yöne konuşmalar ise; 3 dakikası 40 kuruş olacak şekilde yüklediğiniz TL bakiyesi içinden düşürülür. Bu tarifeye abone olmak için 542 yi tuşlayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aramalar tamimiyle ücretsizdir.

Cep limitsiz kampanyasında; günde 10 dakikaya kadar Vodafone içi görüşme, dakikası 30 kuruştan, 10 dakikadan fazla Vodafone içi görüşmeler içinde ücret alınmamaktadır.

Kenarda köşede kalmış faturasız hat kampanyalarında biri ise; cep özgür tarifesidir. Bu tarifeye katılanlar hattına en az 30 TL yüklediğinde her yöne 120 dakika bedava konuşma kazanmaktadır. 45 kuruşa ise; Vodafone’lular arası bedava konuşma mümkündür

Cep kazan tarifesinde ise; 25-30 TL veya 30 TL ve üzeri hatta yükleme yapıldığında Vodafone’lularla 1000 er dakika konuşma hakkı kazanılmaktadır. Bu hak, hatta yüklediğiniz liralar bitinceye kadar geçerlidir. Tekrar yükleme yapıldığında, tekrar 1000 dakika hediye olarak verilir.

Faturasız 5’i 1’lik tarife en çok bedava konuşturan tarifedir. BINALTIN yazılıp 5008 e göndererek tarifeye abone olunabilir. Mesaj attıktan 48 saat içinde tarifenin aktif olduğuna dair bir kısa mesaj, telefonunuza gönderilir. Bu tarifeyi yakından tanımak gerekirse; 20 TL ve üzeri yüklemelerde her yöne 5 dakika görüşmeyi 50 kuruşa yaparken, ayrıca 1000 dakika Vodafone’lular arası bedava konuşma kazanılır. Diğer operatörlerden yada sabit hatlardan arandığında ve her yönü aradığınızda her 5 dakika için 1 dakika hediye her yöne konuşma verilir.

Faturalı hatlar için sunulan çok özel bir kampanya ise; seç konuş kampanyasıdır. Her yöne 1, vodafone’lu arkadaşlarınızdan seçeceğiniz 3 kişi ile bedava konuşabilirsiniz. Diğer konuşmalar ise; tarifenize özel ücretlendirmesi ile yapılır.

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone yükle kazan kampanyası kapsamında Vodafone yanımda uygulamasında size tanımlanan yükleme görevini tamamlayarak bedava dakika kazanabilirsiniz.

Vodafone yükle kazan ile yükleme hedefinizi tamamlayarak bedava 1000 dakika kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var linkine tıklayarak yükleme hedefinizi görebilir hemen yükleme yaparak bedava dakika kazanabilirsiniz.

Kampanya ve tarifelerde yararlanmak için mutlaka müşteri hizmetleri aranmalı ya da abone merkezlerinde sözleşme yapılmalıdır. Ayrıca dipnotlara ve kampanyaların geçerlilik sürelerine dikkat edilmelidir. Beklemeyen yüksek fatura ve TL kaybına uğramamak için mutlaka, Vodafone müşteri temsilcilerine kampanya detayları için bilgilendirme yapmasını isteyiniz.

Vodafone Saatini Sen Seç Kampanyası Nedir?

Hem faturalı hem de faturasız hatlar için saat 00:00 ile sabah 06:00 arası, sabah 10:00- 12:00 arası, öğlen 15:00- 17:00 arası ve akşam 21:00 -23:00 arası olmak üzere farklı saatini sen seç kampanyası ile saatini belirleyip bedava dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Seç Konuş Kampanyası Nedir?

Vodafonelu 3 arkadaşınız ve seçeceğiniz 1 diğer hat kullanıcısı arkadaşınızı belirleyerek bedava konuşma kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücreti Nedir?

Uygulama ücretsizdir.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu