Vodafone

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Dakika Kazanma

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Dakika Kazanma 2023; Vodafone hem faturalı hat kullanıcılarına hem de faturasız hat kullanıcılarına uygun tarifeler sunmaktadır. Vodafone ülkemizde en çok abonesi bulunan operatörlerden biridir. Müşterilerine hediye internet paketleri, bedava dakika ve sms avantajları sunarak, yıllardır dünyanın bir numaralı GSM operatörlerinden biri olmayı başaran Vodafone; dakikalarınız bittiğinde iş arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle, dostlarınızla ve aile bireylerinizle iletişime kesintisiz bir şekilde devam edebilmenize öncülük ediyor.

Bedava 100 dakika, 500 dakika, 1000 dakika vb. hediyeleri ile oldukça popüler olan Vodafone; Yükle Kazan, Harca Kazan, FreeZone Bedava Dakika kampanyaları ile müşterilerine hepsi birbirinden cazip hediyeler armağan ediyor.

Abonelerin her daim kalbini çalmayı başaran Vodafone; ücretsiz bir şekilde Vodafone’a gönderebileceğiniz mesajlar sayesinde kazandığınız hediye dakikalar ile ihtiyaç anında dilediğiniz kişi ve kişileri arayabilmenizi sağlıyor.

Vodafone bedava dakika kazanma başlıklı bu yazımızda bu hediyelerden nasıl yararlanabileceğinize değinmek istiyoruz.

Vodafone bedava dakika nasıl kazanılır? diye merak ediyorsanız, bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone Bedava Dakika Kazanma 2023

İşte; en popüler Vodafone hediye dakika veren uygulamalar listemiz:

Vodafone bedava dakika kazanma yolları hakkında sizlere bazı etkili yolları paylaşmaya çalıştım. 2023 yılında bedava dakika kazandıran uygulamalar yazımızın devamında.

Vodafone bedava dakika paketlerinden bir diğer ise EVET kampanyasıdır. Vodafone GSM Operatörü kullanıcılarına sunduğu diğer bir konuşma paketi hizmeti ise 100 dakika kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılmak için telefonunuzda ki SMS kısmına “EVET” yazıp, 3785’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınıza yüklenecek olan 100 dakika sadece Vodafone içi aramalar için geçerlidir ve diğer operatörleri kapmamaktadır.

Vodefone’nin kullanıcılarına sunduğu bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için hattınıza TL yüklemesi yapmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında tırnak işareti olmadan ”DAKIKA” yazarak, 4455’e SMS göndermeniz durumunda ”Yükle Kazan” Kampanyasına katılım sağlamış olacaksınız.

Vodafone Faturasız Bedava Dakika

Kullanıcılarına dilediği kişilerle gönül rahatlığıyla konuşabilme şansı tanıyan Harca Kazan Kampanyası; Vodafone’un en popüler ve en avantajlı kampanyaları listesinde ilk sırada bulunuyor.

Bu kampanya kapsamında ücretsiz yani hediye dakikaların dışında sms, internet paketi vb. başka hediyeler de kazanabiliyorsunuz.

Bu kampanyaya hemen katılmak için cep telefonunuzun SMS uygulamasını açın. BANANEVAR yazarak, 4455’e mesaj yollayın.

Kampanya dahilinde ne kadarlık bedava dakika kazandığınızı size iletilen onay mesajı dahilinde öğrenebilirsiniz.

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri

Vodafone FreeZone Bedava Dakika Kampanyası

25 yaş altı gençlere özel olan FreeZone tarife kullanan kişilerin yararlanabileceği bu kampanya; Freezone’lu gençlere 6 ay boyunca geçerli olacak hediye 250 dakika kazanma fırsatı sunuyor.

Üstelik bu kampanyaya kolaylıkla katılabiliyorsunuz. Bu kampanyaya hemen katılmak istiyorsanız; öncelikle akıllı cihazınıza Vodafone Yanımda Uygulaması’nı indirin! Hemen ardından uygulamadaki 6 ay geçerli 250 dakika paketini tıklayın ve seçin.

Böylelikle Vodafone tarafından kampanyaya otomatik bir şekilde dahil edebilir, dakikalarınızın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika

Vodafone’nun kullanıcılarına pek çok hediye sunduğu bir diğer uygulaması olan Yükle Kazan Kampanyası; size dilediğiniz miktarda bedava dakika kazanabilme fırsatı tanıyor.

Yıllardır devam eden bu kampanyaya katılmak istiyorsanız; telefonunuzun mesaj bölümüne DAKİKA yazın ve bu mesajı 445’e mesaj olarak yollayın.

Size iletilen bilgi mesajından kampanya katılım koşullarına bakarak, ne kadar TL yüklediğinizde ne kadar bedava dakika kazanacağınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  • Yeni gelen Vodafone müşterilerinin kullanabileceği 2 adet kampanya sayesinde Vodafone tarafından toplamda 500 DK bedava konuşma paketi kazanabilirsiniz. Eğer sizde Vodafone’a yeni geldiyseniz KAZAN yazıp 4455‘e ücretsiz olarak mesaj göndererek 500 Dakika kazanabilirsiniz.
  • Vodafone tarafından her yönü aramanızı sağlayan 542 dakika kazanmak istiyorsanız 542DK yazıp ücretsiz olarak 7000‘e yollayınız.
  • Evet yazıp 3785’e gönderin ve toplamda 100DK kazanın.
  • Sadece Vodafone içi bedavaya arayabileceğiniz kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, Evet yazıp 4004’e gönderin ve hattınıza tanımlanan 100 Dakikayı kullanmaya başlayın.
  • SURPRIZ yazıp 6666 kısa mesaj göndererek Vodafone tarafından verilecek olan Dakika, SMS veya İnternet paketi sayesinde sizlerde kazanabilirsiniz.

Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Nasıl Görebilirim?

Vodafone Bedava 100 Dakika

Vodafone’un en cazip kampanyalarından bir diğeri olan bu uygulama; yalnızca Vodafone kullanıcılarını ücretsiz bir şekilde arayabilmenize olanak tanıyor.

Yani Turkcell, Türk Telekom ve diğer operatörlerle bu kampanya dahilinde ücretsiz bir şekilde konuşamıyorsunuz.

Bu uygulamadan hemen yararlanmak adına telefonunuzun mesajlaşma uygulamasına girin ve ekrana EVET yazın. Bu mesajı 3785’e ücretsiz bir şekilde gönderin.

Size gelen onay mesajını takiben Vodafone kullanan kişilerle gönlünüzce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Diğer Vodafone kullanıcıların yanı sıra Turkcell, Turk Telekom gibi başka operatör kullanıcılarıyla da ücretsiz bir şekilde konuşabilmenize öncülük eden bu eşsiz uygulamaya hemen katılmak için telefonunuzun mesaj kısmına girin ve EVET yazıp, 4000’a mesaj yollayın.

Size gelen onay mesajıyla birlikte bedava dakikalarınızı özgürce kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 500 Dakika

Vodafone abonesiyseniz; telefonunuzun mesajlaşma kısmına girip KAZAN yazıp, 4455’e mesaj yolladığınızda hediye 500 dakika kazanabilirsiniz.

Sanal Numara Alma Ücretsiz

Vodafone Bedava 542 Dakika

Vodafone kullanıcıların yararlanabileceği en avantajlı kampanyalardan bir diğeri olan Vodafone Bedava 542 dakika; sevdiklerinizle doyasıya konuşabilmenize öncülük ediyor.

Kampanyaya hemen katılmak istiyorsanız, 542DK yazın ve 7070’e mesaj atın. Size gönderilen onay mesajını aldığınız an dakikalarınızı kullanmaya başlayın!

Bu yazımızda kısaca Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları neler? Sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Faturalı ya da faturasız Vodafone hat kullanıcısıysanız; yukarıdaki yöntemlerden hemen yararlanmaya başlayarak,  sevdiklerinize her an ulaşabilir, onların sesini dilediğiniz an duyabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

En çok sorulan sorulardan biri ise vodafone bedava dakika hilesi nasıl yapılır sorusudur. Kullanıcıları pek çok yöntem ile bedava dakika kazandıran vodafone hile yapmaya hiç gerek yoktur. Sizlere verdiğim yöntemleri kullanarak bedava dakika kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda vodafone bedava dakika kazanma ve yapma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Pek yaz siz bedava dakika nasıl kazanıyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Vodafone Bedava 500 Dakika Kazanmak İçin Ne Yapmalısınız?

KAZAN yazarak 4455 e mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

Hattınızla ilgili size işlem yapabilme olanağı sunan bir uygulamadır. Ayrıca size özel kampanyaları da buradan görebilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Her Gün Kullanılıyor mu?

Her hafta 1 defa kullanıp sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu