Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları konusunu takip ederek Vodafone Bedava Dakika 2023 şansını yakalayabilirsiniz. Belirli zaman aralıklarında abonelerine ücretsiz görüşme imkanı sağlamak amacıyla hediye dakika kampanyaları sunan Vodafone GSM operatörünün 2023 yılına ait güncel olan bütün ücretiz dakika kampanyalarını bu konuda bulabilirsiniz.

vodafone bedava dakika kampanyalariPin
Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

Vodafone abonelerine tanıtım amacıyla ücretsiz dakika kazanma hakkı veriyor. Sunmuş olduğu bu kampanyaları çok kısa bir süre Vodafone Yanımda uygulamasında tanıtımını gerçekleştiriyor ve kampanya halen aktif olmasına rağmen her gün Yanımda uygulamasını kullanmadığınız için gözünüzden kaçmış olabiliyor. Aşağıda bulunan kampanyalardan size uygun olanını seçip ilgili servise katılım işlemi gerçekleştirdikten sonra anında bedava dakika paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Vodafone Ücretiz Görüşme kazanmak bu konu sayesinde oldukça basittir. Bedava dakika kazanma servislerine katılım sağlamak çok kolay. Hemen aşağıda bulunan Vodafone Bedava Dakika 2023 kampanyalarına göz atın ve size uygun olanını kampanyanın ilgili numarasına ücretsiz SMS atarak katılım talebinizi iletin. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından hediye dakikanızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Hediye dakika kazanmak oldukça kolaydır. Vodafone bazı zaman aralıklarında faturalı veya faturasız hat sahiplerine bedava dakika imkanları sağlamaktadır. Aşağıda yer alan kampanyalardan herhangi birine katılım sağladıktan sonra hattınıza kolayca ücretsiz dakika yükleyebilirsiniz.

vodafone bedava dakika kampanyalari 1Pin
Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

Vodafone Bedava 542 Dakika Kampanyası

Uzun süredir aktif olarak devam eden bedava 542 kampanyası halen devam ediyor. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılım sağlayabileceği bu kampanya sayesinde anında 542 dakika kazanabilirsiniz. Daha önce bu servise katılmadıysanız hemen SMS kısmına gelerek KAZAN yazıp 4455 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca alternatif olarak 542 yazarak 7000 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Gelecek olan onay mesajının ardından bedava 542 dakika paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Sürpriz Hediye

Sürpriz paket kampanyasına katılım yapmadıysanız çok şanslısınız. Geçtiğimiz günlerde abonelerine sunduğu sürpriz hediye paketiyle tamamen şansınıza bağlı olarak hediye dakika, internet veya SMS kazanabilirsiniz. Bu servis için SURPRIZ yazıp 6666 numarasına SMS atabilirsiniz.

Vodafone Harca Kazan ile Hediye Dakika

Vodafone operatörünün geleneksel Harca Kazan kampanyasıyla bedava dakika kazanmanız mümkündür. Faturasız hat sahiplerine özel olan bu kampanya sayesinde hattınıza yüklediğiniz TL karşılığında hediye dakika kazanabilirsiniz. Hemen telefonunuzun SMS bölümüne gelip BANANEVAR yazdıktan sonra 4455 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Kısa süre içerisinde gelen mesaj doğrultusunda harcamalarınıza karşı kazandığınız hediyeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Hatlar Arası Bedava 100 Dakika

Sevdiklerinizle doyasıya ücretsiz görüşme yapabilmeniz için güzel bir fırsat. Geçtiğimiz günlerde faturalı veya faturasız hatlara özel olarak servis ettiği Vodafone Hatlar Arası 100 Dakika kampanyasıyla anında hediye 100 dakika kazanabilirsiniz. Oldukça sevilen bu servise katılım işlemini yapmak için EVET yazıp 3785 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

vodafone bedava dakika kampanyalari 1Pin
vodafone bedava dakika kampanyaları 5

Vodafone Hediye Dakika 2023 kampanyaları şuan için bu kadardır. Yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Ayrıca aklınıza takılan soruları yorum bırakarak destek alabileceğinizi unutmayın.

Yorum yapın