Vodafone

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır? Vodafone, sürekli paket içeriklerini güncelleyerek var olan müşterilerini elinde tutmaya çalışırken bir yandan da potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye çalışmaktadır. Vodafone aboneleri için kampanyalarla hediyeler vermeye devam ediyor. Bunlardan biri de Vodafone Bana Ne Var Kampanyasıdır. Vodafone bana ne var nasıl yapılır, vodafone bana ne var çarkı internet kazanma soruları genelde çok sık sorulan soruların başında gelmektedir. Vodafone bana ne var ile sizlerde sürpriz hediyeler ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone bane ne var ile bedava internet kazanmak için neler yapmanız gerektiği hakkında sizlere bu yazımızda bilgi vermeye çalışacağım. Haftada 1 defa çarkı çevirerek çarkın durduğu yerlerdeki hediye kazanırsınız.

Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır

Vodafone BANA NE VAR çarkını çevirmek için ilk olarak telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Yanımda Uygulamasını indirdikten sonra BANA NE VAR kısmına giriş yapıp çarkı çevirmeniz yeterli.

Eğer akıllı telefon sahibi değilseniz yada Yanımda uygulaması telefonunuza yüklü değilse Telefonunuzda BANANEVAR yazıp 5065 mesaj atmanız yeterli hattınıza tanımlı olan hediye SMS olarak size bildirilecektir.

Her Pazartesi günü aktif olan Bana ne var çarkı ile sizde hediyeler, indirimler ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Kullanılır

Haftada 1 defa katılabileceğiniz bana ne var hediye çarkına katılmak için mutlaka Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Yanımda uygulaması ile bir çok işlemleri rahatlıkla yapabilirken bir çok hediye ve ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var ile 500 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB ve Sürpriz hediyeleri kazanmanız mümkün.

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır SMS

Vodafone bana ne var mesajı nasıl atılır sorusuna cevap vermek gerekirse; Vodafone yanımda uygulaması üzerinden bana ne var linkine tıklayıp direk çarkı çevirerek hediye kazabileceğiniz gibi direk telefonunuzdan mesaj göndererek bana ne var hediyesini alabilirsiniz.

Telefonunuzun mesaj kısmından BANANEVAR yazıp 5065 SMS göndermeniz yeterli. Hattınıza kazandığınız hediye mesaj olarak bildirilecektir.

Vodafone Bana Ne Var Hangi Günler Yapılır

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak Bana Ne Var oyununu oynayabilirsiniz. Vodafone bana ne var her hafta Pazartesi günü yapılmaktadır. Yanımda uygulamasına giriş yaparak hafta da 1 defa Pazartesi günleri yapılmaktadır.

Vodafone Fatura Ödenmezse Ne Olur? Kaç Günde Kapanır?

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Ücretli Mi

Vodafone tarafından faturalı ve faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanan bana ne var yarışmasına katılmak ve çarkı çevirmek tamamen ücretsizidir. Bana ne var ile kazandığınız hediyeler için sizden asla ücret kesilmez.

Vodafone Bana Ne Var Çarkı Çalışmıyor

Nadiren de olsa bazı kullanıcılar vodafone bana ne var çarkının dönmediğini yada çarkın çalışmadığını söylemektedirler. İnternet bağlantısının yavaş olması yada uygulamanın tekrardan yüklenmesi gerekebilir. Uygulamayı silip tekrar kurarsanız sorun ortadan kalkacaktır.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Hilesi

Vodafone yanımda uygulamasın giriş yaparak kullanabileceğiniz bana ne var hediye çarkı hilesi yoktur. Her hafta pazartesi yanımda uygulamasına giriş yaparak Vodafone Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

 

Vodafone Bana Ne Var İçin İlk Olarak Ne Yapmalısınız?

Vodafone Bana Ne Var için ilk olarak Vodafone Yanımda Uygulamasını indirmelisiniz.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Kullanıcılar İçin Ücretli mi?

Vodafone yanımda uygulaması bana ne var kampanyası ücretsizdir.

Vodafone Hediye Çarkını Nasıl Kullanabilirim?

Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek haftada bir defa çarkı kullanabilir ve hediyeler kazanabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Ya gidin ALLAH aşkına çark yapmışsınız ceviriyorum hep supriz su gunler de kaldırın bari sürprizlerinizi saçmalamayın internet verin internet bilmem ne kahvecide indirimi bilmem ne mağazada yüzde 30 indirimi ben ne yapayım veriyorsanız adam gibi internet verin vermiyosaniz kadirin o çarkı bide reklamlarda 20 gb hediye diye çıkmayın piyasaya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu