Vodafone

Vodafone Arama Dökümü Çıkarma, Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Vodafone Arama Geçmişi Nasıl Çıkarılır, Vodafone Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır? Vodafone Self Servisi Görüşme Detayları Nasıl Bakılır? Vodafone Arama Geçmişi Nasıl Silinir? Vodafone Arama Dökümü Alma Yöntemleri, Vodafone Mesaj Dökümü Nasıl Çıkarılır, Vodafone Yanımda Arama Geçmişine Nasıl Bakılır, Vodafone Online Self Servis Arama Geçmişi, Vodafone Arama Geçmişini Herkes Çıkarabilir mi? Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisini Nasıl Kullanabilirim? gibi detaylar yazımızda

Vodafone Arama Dökümü ve Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır? Bazı özel durumlarda ya da isteğe bağlı durumlarda telefonların arama dökümlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Vodafone da arama dökümü ya da konuşma dökümü çıkarmak aslında kolay bir yöntemle yapılmaktadır. Bir çok kişi ya fazla gelen telefon faturalarından yada telefondan telefona yapılan görüşmelerin ayrıntılarını öğrenmek için ayrıntılı telefon dökümü nasıl çıkarılır hakkında bilgi almak istemektedirler. Hattınız üzerinden yaptığınız aramalar yasal olarak sistem üzerinden 6 ay boyunca kullanıcılara sunulması zorunludur.

Faturanız yüksek geldiğiniz, dakikalarını, internet yada SMS’leriniz çok erken bitiyorsa ayrıntılı fatura detayını sorgulayarak fatura detaylarını inceleyebilirsiniz. Faturalı hat ve faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği fatura detayı sorgulama servisinde sadece yapılan aramalar değil internet ve sms kullanımı hakkında da ayrıntılı bilgi edebilirsiniz.

Vodafone Arayan Kim Servisi Nasıl Kullanılır? Beni Kim Aramış

Vodafone Arama Geçmişi Nasıl Çıkarılır

Vodafone arama geçmişini sorgulama yada vodafone arama geçmişini görüntülemek için Vodafone Self Servis hizmetini kullanabilir yada Vodafone Online İşlemler üzerinden detaylı şekilde inceleme yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak Vodafone arama geçmişini incelemek için telefon numarası ve şifreye ihtiyacınız vardır.

Arama geçmişini görüntülemek için telefonunuzda SIFRE yazıp 7048 gönderebileceğiniz gibi S yazıp 7000 göndererek şifre sahibi olabilirsiniz. Artık bu şifre ile giriş yapıp arama geçmişinizi ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Self Servisi Görüşme Detayları Nasıl Bakılır

Vodafone self servise giriş yaparak ayrıntılı görüşme dökümü nasıl çıkarılır sizler ayrıntılı olarak anlatmak istiyorum. İlk olarak Vodafone online işlerler sayfasına girip telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

vodafone online işlemler

 

Giriş yaptıktan sonra ana sayfada Tarifim ve Kullanımlarım kısmına tıklayarak Kullanım Detaylarım adımını tıkladığınızda bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca Fatura detaylarını faturalarım sekmesine tıkladıktan sonra fatura detaylarına tıklayarak ulaşmanız mümkün.

vodafone fatura dökümü

 

Faturasız hat sahipleri geriye dönük olarak 1 aylık kullanım detaylarını görüntülemelerine karşın faturalı hat sahipleri son 6 aya ait bilgileri ve görüşme detaylarını inceleyebilir. Kullanım detaylarında hangi telefon numarasının arandığı, görüşme yapılan saat ve tarih ayrıntılı olarak verildiği gibi görüşme, SMS yada internet kullanımın ücretli yada ücretsiz mi yapıldığı dokümanda görülmektedir.

vodafone fatura dökümü

 

vodafone fatura dökümü

Kullanım detaylarını ay ay olarak görüntüleyebilmek için geriye dönük olarak aylık tarih yada ay bilgisini tıklamanız gerekmektedir. Kullanım dönemi seçin başlığı altında bölüme tıklayarak tarih seçmeniz yeterlidir.

Vodafone yanımda servisini ister bilgisayarınızdan isterseniz telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını indirerek dilediğiniz zaman fatura ayrıntılarını incelemeniz mümkün.

Vodafone Arama Geçmişi Nasıl Silinir

Genelde çok sık sorulan sorulardan biride Vodafone arama geçmişi nasıl silinir, Vodafone görüşme detayı silme işlemi nasıl yapılır sorusunu çok sık sormaktadırlar.

Vodafone görüşme, SMS yada internet geçmişiniz 6 ay olacak şekilde isteme kayıt edildiğinden kesinlikle silinme söz konusu değildir. Yasal olarak arama detayı size 6 ay boyunca verildiğinden kayıtlar silinmez ve sadece size özel olarak sunulur. Faturasız hat kullananlar geriye dönük 1 aylık arama geçmişlerini sorgulamaktadır.

Genelde başkasının yada eşinin arama dökümünü ayrıntılı incelemek isteyenler gizlice arama geçmişini incelemeleri kesinlikle yasal değildir. Asla başkasının telefonundan arama geçmişine bakmayınız. Bu hizmet kişiye özeldir. Vodafone arama geçmişi silinmemesine karşı hattınızı başka operatöre taşırsanız arama geçmişiniz otomatikten kapanacaktır.

Vodafone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır? Rehber Yedekleme Yolları

Vodafone Arama Dökümü Alma Yöntemleri

Vodafone arama dökümü almanın en kolay yolu online işlemler yada mobil uygulama olmasına karşın diğer yöntemler ile geriye dönük arama geçmişinizi inceleyebilirsiniz.

 • Size en yakın Vodafone bayisine kimliğinizle gidip geriye dönük görüşme detaylarını alabilirsiniz. Bu hizmetten sadece hat sahipleri yararlanabilir.
 • Vodafone çağrı merkezini arayıp ayrıntılı arama istediğinizde e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 542’yi ya da 0542-542-00-00 numaraları aramanız yeterlidir.
 • Mobil telefonunuzdan İOS yada ANDROİD uygulamalar üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirerek ayrıntılı inceleme yapabilirsiniz.

Google Play yada App Store pek çok uygulama arama geçmişini görüldüğünü söylemesine karşın kesinlikle sahte yazılım barındıran uygulamaları indirerek telefonunuza zarar vermeyiniz.

vodafone-arama-dokumu.jpg (750×371)

Vodafone Mesaj Dökümü Nasıl Çıkarılır

Vodafone yanımda, Vodafone Self Servis üzerinden atılan mesaj yada yapılan görüşmelerin ayrıntıları verilmesine karşın asla mesaj dökümü bilgisi ayrıntılı olarak verilmemektedir. Gelen yada giden mesaj içeriği asla paylaşılmamaktadır. Sadece mahkeme kararı ile ayrıntılı mesaj dökümü talep edilir.

Vodafone Yanımda Arama Geçmişine Nasıl Bakılır

Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek arama geçmişini incelemeniz mümkündür. Uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra kullanım detayları kısmından incelemeniz mümkün. Ayrıca vodafone yanımda arama dökümünü istediğiniz e-posta adresine göndermeniz mümkün. Vodafone yanımda arama geçmişi asla silinmez. Geriye dönük olarak 6 ay süre ile hat kullanıcı tarafından incelenmek üzere sizlere sunulur.

Sizlere bu yazımızda vodafone görüşme detayları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Genelde bu konu hakkında çok sık sorular almaya başladım. Eşinizin, nişanlı yada sevgilinizin arama yada mesaj geçmişine bakmak etik olmamasına karşın gizli olarak telefon detaylarını incelemek asla mahkeme kararı ile olmalıdır. Unutmayın arama geçmişi kişiye özeldir ve özel hayatın gizliliği esas alınmaktadır. Arama ve mesaj geçmişi kişiye özeldir sadece hat sahibine bilgi verilir.

Vodafone Online Self Servis Arama Geçmişi

Vodafone faturalı ve faturasız tüm hat sahipleri Vodafone online self servis üzerinde fatura detaylarını inceleyebilirler. Vodafone.com.tr’ye girerek, Online Self Servis üzerinden geçmişe faturalarını inceleyerek detaylı olarak arama ve konuşma detaylarını inceleyebilirler.

Vodafone online self servis arama geçmişini görmek için faturalarım adımını takip ederek geçmişe dönük 6 aylık faturaları inceleyebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone arama geçmişi nasıl çıkarılır, Vodafone konuşma detayları inceleme ve Fatura dökümü nasıl alınır sorularına cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Vodafone Self Servisi Görüşme Detayları Ne Kadarlık Bir Süreyi Kapsamaktadır?

Faturasız hat sahipleri geriye dönük sadece 1 aylık bilgilere ulaşabiliyorken faturasız hat sahipleri 6 aylık bir görüşme detayına ulaşabilmektedir.

Vodafone Arama Geçmişini Herkes Çıkarabilir mi?

Vodafone arama geçmişi özel hayatın gizliliğini teşkil ettiği için sadece hat sahibi bu konuda yetkilidir. Bazı özel durumlarda mahkeme kararları da dikkate alınarak işlem yapılabilir.

Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisini Nasıl Kullanabilirim?

KIM yazıp boşluk bırakın ve 10 haneli numarayı yazarak 7048 e gönderin.

29 Yorum

 1. Konuşma dökümanımı almak istiyorum müşteri hizmetlerini ulaşamıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 2. Vodafon hat sahibiyim geçmiş görüşme dokumlerimi email adresime gelmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim

  1. yazımızda tüm detaylar yazıyor. yazıyı okuyarak sorunuza yanıt alabilirsiniz.

 3. Vodafone mu aman aman uzak durun dolandirici firmadan baska bisi degil 1 sene once faturalarini odedigim ve iptal ettigim hatlarin son dort ayda aktif etmisler ve 4 aylik fatura cikarmislar bunu bir tek bana degil canakkale geliboluda yasiyan bir cok insana yapmislar haram zıkkim olsun koca firma sen bolemi ayakta duruyosun

 4. Kişi kendisine ait kullandigi numaranin mesaj içeriklerini onay verirse çıkarılır mı?

 5. 2014 YILINA AİT OLAN AYLAR BAZINDA FATURA KONUŞMA DÖKÜMÜ ALMAK İSTİYORUM BELİRTTİĞİM E MAİL ADRESİME AY AY GÖNDERİLMESİNİ İSTİYORUM

 6. Başka bir aboneye geçtiğimizde ne olursa olsun dokümanı çıkartabilir miyiz yoksa kalıcı olarak silinirmi yani turktelekom a geçtim diyelim vodafoneyi arayarak ben vodafon kullanıyordum ve o kullandığımız sürenin dokümanını istiyorum desem verirlermi turktelekom abonesi olduğum halde

   1. Kesin olarak siliniyor mu geçmiş mahkeme kararı dahi olsa başka operatöre geçtiğimiz vakit

 7. Birşey sorabilirmiyim Bu hizmet kişiye özeldir. Vodafone arama geçmişi silinmemesine karşı hattınızı başka operatöre taşırsanız arama geçmişiniz otomatikten kapanacaktır. Demişsiniz peki başka bir aboneye geçtik eşimiz inanmayıp hala bu konunun üstüne gittiği için Vodafone nin ana bayisine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak dokümanı alma gibi bı ihtimali olabilirmi ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu