Vodafone

Vodafone 30 GB Bedava İnternet

Vodafone’dan Hediye 30 GB İnternet

Vodafone 30 GB bedava internet; GSM şirketleri arasındaki rekabet uygun paket imkanlarının potansiyel müşterilere sunulması ile hareketlenmektedir. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Vodafone, yeniliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Ülkemizde en çok kullanılan ve kullanıcıları tarafından da memnuniyetle kullanılan GSM operatörleri arasında Vodafone da yer alıyor. Haliyle de müşteri memnuniyetini sağlamak ve daha çok kullanıcıya ulaşmak için de pek çok Vodafone bedava internet kampanyası başlatıyor.

Vodafone 30 GB Bedava İnternet

Vodafone tarafından verilen hediye internet kampanyalarından birisi de Arkadaşını Davet Et kampanyası oldu. Bu kampanyaya katılım şartlarını sağladıktan sonra hem sen hem de davet ettiğin arkadaşın, tam 3 ay boyunca kullanabileceğin Vodafone 30 GB internet hediyesini kazanabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Sem de hemen bir arkadaşını Vodafone’a davet et, hem sen hem davet ettiğin kişi, 3 ay boyunca geçerli olan 30 GB hediye internet ile internette dolaşmanın keyfini doyasıya yaşayın!

vodafone türkiye | wiki-turk

Vodafone Mesaj ve SMS Engelleme

Vodafone Davet Et Kazan Kampanyası

Vodafone’un sizler için başlattığı Vodafone Davet Et Kazan kampanyası dahilinde, bir arkadaşını Vodafone’a davet ederek yeni müşteri kazandıran kişiler, davet ettiği kişinin Vodafone hattını aktif bir şekilde kullanmaya başlaması ile 3 ay boyunca hem kendi hem davet ettiği kişinin kullanabileceği Vodafone’dan hediye 30 GB internet kazanma şansına sahip oluyor. Bu kampyanya ile sadece siz değil, davet ettiğini ve yeni Vodafone’lu olan kişi de 3 ay boyunca hediye 30 GB internet sahibi oluyor!

Vodafone tarafından sizlere sunulan bu cazip kampanyadan yararlanmanız için, sizin Vodafone’lu olması için davet ettiğiniz kişinin, Vodafone’a başvuru yapması için gönderdiğiniz link üzerinden yeni bir Vodafone faturalı hat başvurusu yapması ve başvuru sonrasında da alacağı faturalı hattı aktif olarak kullanmaya başlaması gerekiyor. Maalesef ki faturasız hat başvurusu yapan kişiler bu kampanyaya dahil edilmez ve Vodafone 30 GB internet hediyesinden yararlanamazlar.

Vodafone’dan Bedava 30 GB İnternet

Vodafone Davet Et Kazan kampanyandan yararlanabilmeniz için Vodafone’un resmi internet sitesi üzerinden ya da Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek birisini davet edip; o kişinin de başka bir GSM operatöründen numarasını Vodafone faturalı tarifelere taşıyarak veya yeni bir Vodafone faturalı hat alarak aktif bir şekilde bu hattı kullanmaya başlaması veyahut evde internet seçeneklerinden birisini seçerek Vodafone Net İletişim Hizmetleri AŞ müşterisi olması şartı aranıyor. Bu kampanyaya ek olarak daha pek çok Vodafone Bedava İnternet seçeneği de mevcut.

Bu kampanyadan yararlanarak hattınıza tanımlanacak olan 30 GB cepten internet hediyesi, sadece sizin gönderdiğiniz link üzerinden davet edilerek Vodafone’lu olan müşterilerin, faturalı hattı aktif olarak kullanmaya başladıktan sonra verilir ve hem numara taşıma işlemini yapan kişinin hem de davet ede kişinin hattına 30 GB cepten internet tanımlanıyor. Vodafone evde internet seçeneklerine geçen müşterileri için ise sadece davet eden kişinin Vodafone mobil hattında kullanması için 30 GB internet veriliyor.

Vodafone 30 GB İnternet Hediyesi

Vadafone tarafından başlatılan bu kampanya dahilinde, eğer siz birisini davet etmek istiyorsanız, sınırsız sayıda kişiyi Vodafone’lu olmaya davet ederek daha çok GB kazanabilirsiniz. Vodafone Bedava İnternet kampanyaları da bitmiyor. Diğer kampanyalardan haberdar olmak için ilgili makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Vodafone’lu olması için davet ettiğiniz kişinin yeni bir faturalı hat çıkararak aktif bir şekilde bu hattı kullanmaya başlaması veya numara taşıma yöntemi ile diğer GSM operatörlerinden Vodafone’a geçiş yapan kişilerin de yine faturalı hattını kullanmaya başlaması ile hem davet eden kişinin hattına hem de davet edilerek Vodafone dünyasına katılan kişinin hattına, 3 ay boyunca doya doya kullanabilecekleri tam 30 GB Vodafone hediye internet tanımlanıyor.

Vodafone TL Transferi Nasıl Yapılır?

Kampanya Şartları Neler

Eğer sizin davet ettiğiniz kişi Vodafone’un evde internet seçeneklerinden birisi kullanırsa da sadece davet eden kişinin hattı üzerine 3 ay boyunca geçerli 30 GB hediye internet veriliyor.

Vodafone’un bu kampanyasına katılarak Vodafone 30 GB internet hediyesinden yararlanmak isteyen kişiler için bu kampanyanın geçerli olması için Vodafone’lu olmaya davet edilen kişinin, kendisini davet eden kişinin göndereceği davetiye linkine tıklayarak hattını Vodafone’a taşıma, yeni bir Vodafone hattı satın alma veya Vodafone evde internet seçeneklerinden birisini tercih ederek Vodafone’lu olmak üzere başvurusunu tamamlaması ve aktif olarak kullanmaya başlaması gerekiyor.

Kampanya dahilinde verilecek olan 30 GB hediye internet, yukarıda belirlenen kampanya koşullarının sağlanması durumunda, 48 saat içerisinde ilgili kişilerin hesabına tanımlanıyor.

Vodafone Bedava Netflix Kampanyası

Kampanyası Dahilinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bu kampanya ile kazandığınız hediye internet, sadece yurt içi kullanımlarınız için geçerli olarak tanımlanıyor; Yurt dışı kullanımlarınız, bu kampanya ile verilen internet hediyesinden hariç tutularak kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Not: KKTC’de yine yurt dışı kullanım kapsamında değerlendiriliyor.

Bu kampanyaya katılarak Vodafone hediye internet kazanma şansını yakalamak isteyenlerin, kampanyaya katılım için abonenin kişisel veri işleme iznini vermiş olması şartı da aranıyor.

Adil bir kullanım olması açısından da Vodafone tarafından sunulan bu hizmetin, bireysel ihtiyacın karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığının tespit edilmesi durumunda, Vodafone Türkiye tarafından hediye internet kullanımlarınız incelenerek, kötü niyet kapsamında olduğu değerlendirilen kullanımlar olması durumunda da uyarı, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı olarak hediye hakkını iptal etme hakkını her zaman Vodafone tarafından kullanılabilir.

Unutmayın ki Vodafone, kampanya koşullarını değiştirme ve hakkını her zaman saklı tutuyor.

 

Vodafone 30GB Kaç Gün Geçerli?

30 GB hediye internet 3 ay boyunca geçerlidir.

Vodafone 30GB İnternet Yaptım Hattıma Ne Zaman Tanımlanır?

48 saat içerisinde internetiniz hattınıza tanımlanır.

Vodafone Hediye Çarkı Nerede Bulunur?

Vodafone Yanımda Uygulaması içerisinde Avantajlar kısmından Fırsatlar Dünyası sekmesinde yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu